Отчеты по охоте на пернатых 2017

Viktor95

Мисливець
ружо зміни, тоді будеш попадати по вальдшнепу. або користуйся дисперсантами. а яким номером стріляв?
Стріляли 5 та 7 номером, а ружо планую змінити після закінчення сезону на зайця, занадто воно кучне для початківця, я починав свій шлях мисливця з Тоз Б то промахів було значно менше
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
а було би краще №9-8-7 (якщо далекувато)
ружо планую змінити після закінчення сезону на зайця
а ружо треба лишити, бо заєць, лис та перельотна качка - саме його царина, а докупити щось типу ТОЗ-Б, або купити шось з ІЖів і врізати стволи до 660 -матимеш чисто під вальдшнепа та під кулі
 

Viktor95

Мисливець
а було би краще №9-8-7 (якщо далекувато)

а ружо треба лишити, бо заєць, лис та перельотна качка - саме його царина, а докупити щось типу ТОЗ-Б, або купити шось з ІЖів і врізати стволи до 660 -матимеш чисто під вальдшнепа та під кулі
34 мені не пішла в руку , от беру Иж 27 то чомусь більше мені до душі , тоз занадто кучне , завтра на пушного візьму по пачці дисперсанту 0 та 1 номери дробу . Товариш Иж 27 СТК буде продавати в січні місяці планую його придбати.
 
Останнє редагування модератором:

Гобой

Снайпер
Да, это был крыжень попадание в голову 1 дробинка № 6, да так бывает но я это расцениваю как случайность.
 

Sancho 77

Новачок
Был свидетелем когда "молодой" охотник добыл свою первую утку попаданием одной дробины в шею. ))) После этого закрепилось за ним "поганяло" Снайпер ;)
 
Был свидетелем когда "молодой" охотник добыл свою первую утку попаданием одной дробины в шею. ))) После этого закрепилось за ним "поганяло" Снайпер ;)
Так бывает часто, когда бьют сидячую на воде утку;)
 

Sheva

Слідопит
Зі Святим вечором,смачної куті! Хотів поділитися своїми враженнями із закриття полювання на пернату дичину!Більше тянуло на воду чим в поле.І інстинкт мене не підвів.Результат денного полювання30.12.2017 на фото.
 

Вкладення

Зверху