Отчеты по охоте на пернатых 2017

roman-mr153

Мисливець
На відкриття давали молодим збити оскому.все що добувається в суботу йде в казан(і кожен свою ж ощипує)
Это по нашему))))Вот только ж молодые могли оставить и без "казана"))))По этому пришлось все таки 2 налета реализовать мне и напарнику)))так бы колбаской да салом и отметили охоту)))а так шурпа)))
 

kef

Зброяр
Ми колись як "висвячували" молид мисливців ,то давали сто грам.,і коли хотів запити ,чи закусити-давали нюхати заячу лапу або качине крило.....після чого легенько шмагали палицею -щоб не бракон"єрствував,поважав дичину,друзів мисливців і.т.д....
Вся церемонія проходила після полювання і без наслідків .
 

kef

Зброяр
А в Рівненській норма-3 шт.,не дуже ,але і цього вистачить-головне процес.......Люблять по старій границі 1939 року по самосівах дерев сидіти.,і вже навчені .....не підпускають.
 

venator_

Мисливець
Сегодня после работы удалось вырваться на вечерний лет, птицы было предостаточно, 20-точка порадовала своей роботой. Фото делал по мере добывания трофеев, последнее - итог вечерки. Из добытого - одна самка и четыре самца...
А в понедельник после дождя наблюдал утку с четырмя пуховичками, которые плавали вокруг мамки и трусились от холода... не думаю, что им сужденно стать на крыло...
20170809_201445.jpg

20170809_211337.jpg

20170809_215428.jpg

20170807_103037.jpg
 

krushinski00

Снайпер
Сегодня после работы удалось вырваться на вечерний лет, птицы было предостаточно, 20-точка порадовала своей роботой. Фото делал по мере добывания трофеев, последнее - итог вечерки. Из добытого - одна самка и четыре самца...
А в понедельник после дождя наблюдал утку с четырмя пуховичками, которые плавали вокруг мамки и трусились от холода... не думаю, что им сужденно стать на крыло...
Переглянути вкладення 298924
Переглянути вкладення 298925
Переглянути вкладення 298926
Переглянути вкладення 298927
Якщо самка не буде взлітати ще пару неділь то малеча ще має шанс стати на крило
 

Mehaniko

Новачок
Сегодня после работы удалось вырваться на вечерний лет, птицы было предостаточно, 20-точка порадовала своей роботой. Фото делал по мере добывания трофеев, последнее - итог вечерки. Из добытого - одна самка и четыре самца...
А в понедельник после дождя наблюдал утку с четырмя пуховичками, которые плавали вокруг мамки и трусились от холода... не думаю, что им сужденно стать на крыло...
Переглянути вкладення 298924
Переглянути вкладення 298925
Переглянути вкладення 298926
Переглянути вкладення 298927
Красота!!!
З полем!
 
Зверху