Отчеты - 2020 ( + конкурс )

Alex 80

Мисливець
Хороший рыбак! Только посоветуйте ему при разборке рыбы нож вести не на свой палец, а в противоположную сторону! Так безопаснее! ;)
Спасибо, я и не обратил внимание! Показал рыбачку, объяснил, спасибо!
 

Alex 80

Мисливець
Сын.jpg
Жерех сегодня.jpg
2 жереха.jpg

Сегодня всю рыбу поймал сын. Обловил папу))) Среднему сегодня тоже понравилось, а младший дома нас наругал на своем языке что мы его с собой на рыбалку не взяли))) Короче три рыбака растут!)
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
А я таку чернуху ловлю на Попла-поппер (оригінал від Віктора Омельченка - "Грузка") на штучного силіконового опариша. І навіть більшу за розміром та за кількістю. Правда, я її не їм, а відпускаю - що у тих сухих кістках їсти?!. Хоча деякі полюбляють!
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
А карасі в нас із сином у суботу не ловилися, правда, ми багато часу витратили на окуня, судака та щуку. Окунь був майже весь у товщі води, судака та щуки не бачили...
Линь, здається, на нерест пішов
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Червонопірка сушена дуже смачна.
Ну, все на свій смак!.. У мене сусід від неї дуріє, при чому, чим дрібніше - тим більше! А ми свого часу кілограмових солили, так мені не сподобалися...
"Спотворення смаку", можливо?!. :) :(
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Кілограмові то є добре.А тут пічкура впіймаєш і то щастя:oops::D
Так то ж було ще на початку 70-х років! Тоді і "дерева були великі!" ;)
Наскільки пам'ятаю, чернуха була по 1000-1200 г! Ми їх солили насуху: клали доверху черевом у ящики дерев'яні та записали сіллю. Лящі плітка тощо виходили гарними та смачними, а ця х червоними пір'ями - ну ніяка!
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Кілограмові то є добре.А тут пічкура впіймаєш і то щастя:oops::D
Ну, чесно кажучи, коли немає клювання іншої риби, то беру попла-поппер і ловлю краснопірку із превеликим задоволенням! Вона на УЛ як форель чи щось дуже гарне клює, із таким надхненням!..
Тому на ПП і ловлю її із задоволенням.
 

Genry

Снайпер
А карасі в нас із сином у суботу не ловилися, правда, ми багато часу витратили на окуня, судака та щуку. Окунь був майже весь у товщі води, судака та щуки не бачили...
Линь, здається, на нерест пішов
Рано з води пішли(
IMG_3890.JPG
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Гено, я взагалі давно не цікавлюся карасем, це все Олексій! Та й ти, як наставник. у той день був... трошки не у тому місці! ;)
 

kef

Зброяр
IMG_20200609_200521~3.jpg


Зробити "місце" для риболовлі через густі хащі очерету на глибині у 2 метри від берега не так і легко. Коса.граблі металеві двосторонні з "грузом" для зачистки дна від різноманітних водорослів.
 
Зверху