СЕЗОН ОХОТЫ ПО ПЕРУ 2020!!! ( +конкурс )

Статус
Закрита.

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда
Полтавська відкрилась.
Качка була, але мало. Льот був хвилин 30-40. Після чого повний штиль. Вранішнього льоту практично не було. Моїм трофеєм став чирок.
Всім ні пуху, ні пера!
Патрон латунь під жевело, дроб 7
Рушниця іж58 ма20 м.
Собака спаніель - Барон.
 

Вкладення

Останнє редагування:

Stanislav Fursa

Снайпер
Ну і хто там перші фото,трофеїв покаже???
Зайшов на форум,думаю почитаю звіти.А тут тиша.
З відкриттям,хто вже відкрився!!!
Всі на полюваннях, да і який там інтернет може бути, а хто і проспав зорьку, і досі сплять в палатках..:D:)
А от з понеділка уже гарно "посипляться" звіти..;)
 

Panters

Снайпер
Вовк тоже гарний і благородний, так чому ж його товчуть безбожно?.....
Вовка товчуть безбожно хіба що увісні:),
це дуже хитрий звір якого важко добути,
та кількість що відстрілюють це капля в морі
від загальної чисельності, а за лебедя то ИМХО,
мені важко підняти зброю на таку дичину, а хтось
стріляє, в кожного своя думка.
 

Dedushka

Снайпер
Вам до наших Поліщуків, покажуть як це робиться..... Не один рік мрію потрапити на облаву, а не можу, бо об'єкта полювання мізер .....
Полесское Киевской обл? Там была охота , и дичи очень много. И места там были уникальные. Сейчас правда все пожаром уничтожили. Лес списали. За уток вообще молчу. Как говорят в каждой луже она плавала. ;):) . Всех сегодня с праздником Ильи.
 

Panters

Снайпер
Вам до наших Поліщуків, покажуть як це робиться..... Не один рік мрію потрапити на облаву, а не можу, бо об'єкта полювання мізер .....
Десь мізер, в інших забагато,
а в загальному популяція вовка
збільшується, ми теж по можливості
відстрілюєм, але його чисельність не
зменшується.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Впевнений, що більшість полюють, а можливо деяким :confused: зле.
Гадаю, що звіти завтра полетять)))).
Ну й для затравки, фото не моє(ми відкриваємся 8-го), знайомий скинув з сусідньої області. Фото виставляю з його дозволу.




 

Корнилов

Снайпер
Ні, ну правда - жодного звіту o_O. Три області відкрилися і тихо. Як там Кіровоградська, Артем?
Я був на полюванні з 18.00 до 19.30,так як жінка в лікарні, а на вихідних приїхала до дому, тому з ночовкою поїхати не мав можливості! Добув 2 горлиці і 2 ворони))) Вяхер є, але не багато, так як, на полях на які я разоаховував(пшениця) поміж сонячниками, працює техніка, дискують:( Але, бачив:2 зайців, 1 півня, 3 курки, і 3 выводки фазана(штук по 7-10), правда розмір, як перепел))) А сьогодні не пішов,проспав, так як тиждень не бачив коханну:D:D:D Давай Вайбер, скину відео, де міг добути 2 вяхеря, але пожалів:DВесь сезон, попереду;)
 

roz_koms

Слідопит
Отчитаюсь и я. Вот и пришёл день долгожданного открытия, хотя как по мне этот день должен был быть хотя бы на месяц позже. Открылись замечательно, но не без приключений как говориться, должны были ехать на «дальний кордон» всей своей охотничьей компанией на моей лодке, а там по месту часть должна была пересесть на резинку, на полпути у нас накрылся двигатель:mad: и пришлось аварийно возвращаться на берег, брать ещё две резиновые лодки, и соответственно «дальний кордон» отменился и место охоты перенесли можно сказать в самую черту города. Но и там дичи хватало более чем, правда была сугубо одна лыска, утиных видел всего с десяток и те за пределами выстрела. Норму по лыске все мы закрыли в первые полчаса охоты и отправились на остров уже праздновать, в первый день фоток и не делал:oops: на утрянку вышли полным составом, опять сумасшедший лёт и в течении часа опять норма, собираемся и домой. Отлично отработали чучела лысух от форумчанина Madhunt за что ему отдельное спасибо. На фото результат утрянки.
16E4BE9D-BBD6-4384-9E63-188948808B47.jpeg

FB3353EE-BDA8-4CFE-9E1A-818C230F13E3.jpeg
 

Dedushka

Снайпер
Я був на полюванні з 18.00 до 19.30,так як жінка в лікарні, а на вихідних приїхала до дому, тому з ночовкою поїхати не мав можливості! Добув 2 горлиці і 2 ворони))) Вяхер є, але не багато, так як, на полях на які я разоаховував(пшениця) поміж сонячниками, працює техніка, дискують:( Але, бачив:2 зайців, 1 півня, 3 курки, і 3 выводки фазана(штук по 7-10), правда розмір, як перепел))) А сьогодні не пішов,проспав, так як тиждень не бачив коханну:D:D:D Давай Вайбер, скину відео, де міг добути 2 вяхеря, але пожалів:DВесь сезон, попереду;)
На первом месте и должна быть семья. Охота вся еще впереди, и не куда она не денется . Будут и хорошие у Вас трофеи на охоте. Вас с полем. Пусть и горлицы, но трофей добыт. ;):)
 

Dedushka

Снайпер
Пора уже и отчеты по охоте увидеть. Неужели еще ждут и вечернею зорьку. ))). Обычно после обеда в воскресенье уже все дома дичь в морозилку складывают. :D
 

Виталя

Снайпер
Пора уже и отчеты по охоте увидеть. Неужели еще ждут и вечернею зорьку. ))). Обычно после обеда в воскресенье уже все дома дичь в морозилку складывают. :D
Так уже есть,в соседней теме...:D
 
Останнє редагування:

Leodr

Снайпер
Как то не густо, основное открытие будет 8 го числа, будут и отчеты! Сегодня планирую зарядится на утку, №7 и №6, а все остальное время на перепела №10! Выше писал, 150 патронов готовы, и собакен тоже. Аж до открытия на фазана. Утка наберет своё и потом вперёд!
 

VS1975

Снайпер
Как то не густо, основное открытие будет 8 го числа, будут и отчеты! Сегодня планирую зарядится на утку, №7 и №6, а все остальное время на перепела №10! Выше писал, 150 патронов готовы, и собакен тоже. Аж до открытия на фазана. Утка наберет своё и потом вперёд!
А я сиджу, підшиваю чохол, трошки прорвався :).
 
Статус
Закрита.
Зверху