Оформление документов на охотничьи собаку

Статус
Закрита.

Genry

Снайпер
так це замкнуте коло (і все вірно і не потрібно його розмикати)).)
Ви розповіли про 45рік, а тепер коло замкнулось... можливо це й добре, але не факт.
У КСУ обов`язковим є наявність лише екстер’єрної оцінки, а тести ,оцінки робочих якостей - як РЕКОМЕНДОВАНІ.
Так можу пояснити: сама порода не тримаєтьси лише на мисливських якостях і то добре що так(в противному випадку може дойти до крайнощів і порода буде сильно відхилена від стандарту і згодом врачена)
Потрібно лише бажання, допомога та активна участь самих собачників!!!., підключайтесь до роботи, створюйте секції - районні, обласні і тп., помагайте один одному... впроваджуйте роботу спільно, під патронатом чи з ФМСУ чи з КСУ, в той же час проходьте курси кінологів-експертів і тп....
Все вірно... завжди трималось на інтузіастах
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Геннадій - "моя твоя не понимать":):)

можливо це й добре, але не факт.
Говоріть до кінця)))

Так можу пояснити: сама порода не тримаєтьси лише на мисливських якостях і то добре що так(в противному випадку може дойти до крайнощів і порода буде сильно відхилена від стандарту і згодом врачена)
Ми з Вами це вже проходили)). Ніхто не заперечує про високу роль ЕКСТЕР`ЄРУ у породі!!!!.
Але ми маємо справу з МИСЛИВСЬКИМИ СОБАКАМИ!!!!!!!!!!!!. ТОМУ МАЄ БУТИ поєднання ЕКСТЕР`ЄРУ + РОБОЧІ ЯКОСТІ!!!!.
 

Genry

Снайпер
Говоріть до кінця)))
Замкнуте коло це добре якщо потрібно вдосконалення породи(в нашому випадку - підтримання породи, бо те що бачимо на виставках вже сьогодні рингах різних порід викликає почуття журби - обійняти та заплакати).
ТОМУ МАЄ БУТИ поєднання ЕКСТЕР`ЄРУ + РОБОЧІ ЯКОСТІ!!!!.
Це на виході повинно бути, а як це досягаеться?
Саме з таких поєднань і зводиться порода, можливо й помиляюсь...
Нехай у нас екстер'єр то А, а робота то В. А+В додаемо А+В = ХЗЩ
Ми чудово знаємо, що формула 75%(кобель) та 25%(сука) хоча й приблизна, але працює.
Тому до псів набагато більше вимог чим до сук
Так маємо справу з собаками... мисливськими... а хто працює с службовими не так все робиться?
То є собаки, а ми люди і прагнемо зробити собак такими як нам зручно(навіть не необхідно)
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
На жаль, ми - жертви комунізму та розвитого соціалізму, ще не навчилися жити у капіталізмі. Лише намагаємося, вибираючи з нього те, що нам "до душі"! Але так бути не може!
Наша головна хиба - відсутність чіткого законодавства! І частіше воно виписане, знову ж, під "когось любимого"! Так теж бути не повинно, бо сьогодні ти є ХТОСЬ, а завтра тебе взагалі немає! І що потім робити із таким "законодавством"?
 

Genry

Снайпер
Так теж бути не повинно, бо сьогодні ти є ХТОСЬ, а завтра тебе взагалі немає! І що потім робити із таким "законодавством"?
Якщо мене не стане, то питання чітке чи ні законодавство взагалі ніяк не хвилюватиме. Та й все інше(
Якщо під взагалі немає - звичайне існування, то буде прагнення знову стати цим ХТОСЬ чи подібним
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
А отже як мінімум 2 шляхи є, бо обидві системи працюючі)
Скоріше, не працюють, а тягнуть один від одного у бік!
Якщо мене не стане, то питання чітке чи ні законодавство взагалі ніяк не хвилюватиме.
Гена, нет ТЕБЯ (прости!..) Но жизнь-то ПРОДОЛЖАЕТСЯ! И почему ее надо начинать сначала?
 

Genry

Снайпер
Скоріше, не працюють, а тягнуть один від одного у бік!
Відштовхуються? Якщо так, то окремо працюють.
Гена, нет ТЕБЯ (прости!..) Но жизнь-то ПРОДОЛЖАЕТСЯ! И почему ее надо начинать сначала?
Но мне на это ноль, а о том как покойник повлиять может самостоятельно на систему и вовсе мне не известно... Вы же не будете отрицать цикличность существования человечества и отрицать, что рано или поздно всё повторяется +\-?
 

Genry

Снайпер
Людей всегда что то не устраивает и как результат появляются новые законы, а то и возгораются войны. Так много много лет... тысячелетия. Мы же не считаем что это не правильно? Да, это даёт определённый прогресс для человечества в целом
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Відштовхуються? Якщо так, то окремо працюють.

Но мне на это ноль, а о том как покойник повлиять может самостоятельно на систему и вовсе мне не известно... Вы же не будете отрицать цикличность существования человечества и отрицать, что рано или поздно всё повторяется +\-?
А я не хочу, чтобы оно повторялось! Я хочу позитивной динамики, чтобы оно РАЗВИВАЛОСЬ И КРЕПЛО! :) А мы действительно бегаем по кругу! И причем не по самому хорошему!
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Как СССР после 45го???)))
Нет, плохой пример... мы же не победители войны сейчас(
Гена, это - разные вещи! В чем-то они, конечно, взаимосвязаны, но, уверен, что победа в этой войне не сможет так повлиять на результаты поведения, как изменение самого поведения!
Ладно, это все базар! Надо ставить нормальных людей к руководству, тщательно готовить и принимать законодательство и подзаконные акты, ну и его безусловно исполнять!
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Что есть рабочие собаки, но без документов
Не отобранные селекционно собаки (даже с подозрением на "работоспособность") не могут обещать воспроизводство потомства, которое будет показывать результат не хуже, чем у мамы с папой! Даже у отобранных производителей может получиться сбой, а у неотобранных эта вероятность многократно увеличивается! Естественный отбор и генетические аберрации...
 

Genry

Снайпер
Надо ставить нормальных людей к руководству, тщательно готовить и принимать законодательство и подзаконные акты, ну и его безусловно исполнять!
Большинство населения не разделяет наши мысли( Пока мнение населения не изменится всё сложно...
Безусловно кадры решают многое
 

Genry

Снайпер
Не отобранные селекционно собаки (даже с подозрением на "работоспособность") не могут обещать воспроизводство потомства, которое будет показывать результат не хуже, чем у мамы с папой! Даже у отобранных производителей может получиться сбой, а у неотобранных эта вероятность многократно увеличивается! Естественный отбор и генетические аберрации...
Совершенно в яблочко
Проблема что _отбором_ занимаются не проффесионалы.
Почему? Да их в стране _очень_ мало, а новые кадры не растят.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Не отобранные селекционно собаки (даже с подозрением на "работоспособность") не могут обещать воспроизводство потомства, которое будет показывать результат не хуже, чем у мамы с папой! Даже у отобранных производителей может получиться сбой, а у неотобранных эта вероятность многократно увеличивается! Естественный отбор и генетические аберрации...
:D Если убрать слово "собаки", то вполне можно проследить аналогию с некоторой идеологией :D
А что говорит в этом вопросе опыт развитых европейских стран? Иногда смотрю ролики, так складывается такое ощущение, что в загонных охотах у них в основном из собак только "бобики" и "шарики" :)
 
Что есть рабочие собаки, но без документов
Весьма сомнительное предположение. Я лично нерабочих с документами видел немало, без доков так и подавно нулевые поголовно, там если только стойку по наброду сделал так у владельца радости море и кричит - "Ты видел, ты видел как отработал?".
 
Статус
Закрита.
Зверху