Оформление документов на охотничьи собаку

Статус
Закрита.

Genry

Снайпер
Хотел бы я посмотреть на вашу реакцию когда вам на встречу в угодьях выходит охотник не з дратхааром а к примеру с овчаркой, или бульдогогом, или со сворой бультерьеров гоняющих для хозяина нетолько дич но и конкурентов. Не уверовали ли бы вы истину о том что каждая Порода и каждая група собак должна быть на своём месте и заниматься тем для чего её вывели.?
Так ходят же и с овчарками в том числе))) Вы канал Трофей не смотрели что ли?)))
 

Михайло1992

Мисливець
Рушниці і породисті і не дуже але всі З документами хоча це справа дазвільної а мисливцям головне заплатити внески трудоучасть купити відстрілочну чи ліцензію і яке повинно бути до того діло чим я добув трофей якщо добув .За горбом ходять з луком на нутрій чи може бобрів і досить успішно так нехай документи дадуть бобикам і породистим і ні але не тут це було.всім дякую.
 

Михайло1992

Мисливець
Я був на полюванні де мисливець був з ротвейлером чому він повинен мати менше прав ніж його колега з мисливським псом. Це моя думка цівком обгрунтована.Ще раз всім дякую.
 

cagor

Слідопит
:):):):):):)
Зараз це дуже "востребуванна" порода, у окремих товариств для голів ПОК
Буду перший на черзі по покупці цуценяти))))
Ооо планирую вязку своего Бретона с соседским Бурбулем -Вам бесплатно . Планирую что новый помет будет делать стойки не только по птице а и по кабану. Подавать егерй к ногам на поклон. Вот только не знаю хвосты купировать??
Untitled.png
 

cagor

Слідопит
Я був на полюванні де мисливець був з ротвейлером чому він повинен мати менше прав ніж його колега з мисливським псом. Це моя думка цівком обгрунтована.Ще раз всім дякую.
У нас и так везьде бардак, пусть хоть тут порядок будет. Вы сами на 100% будете вопить недовольством если все охотники выведут своих дворняг в угодья. Купите вашему другу охотничю собаку и пусть охотится на равных правах.
п.с. И как показал себя Ротвелер на охоте? работает?
 

Михайло1992

Мисливець
Полювати на кабана, як працював не можу сказати бо ми були на полюванні і я взагінки не ходив мисливець не мій друг бачив його раз.Що до обгрунтувань то я написав в своїх постах і якщо читаєте уважно то написав що це моя думка.
 

Genry

Снайпер
а мисливцям головне заплатити внески трудоучасть купити відстрілочну чи ліцензію і яке повинно бути до того діло чим я добув трофей якщо добув
Так, Ви можете полювати і без рушниці і без мисливської собаки маючи посвідчення мисливця та перераховане Вами. Але добути звіра власноруч голими руками, то вищий щабель в мисливстві...
За горбом ходять з луком на нутрій чи може бобрів і досить успішно
та
так нехай документи дадуть бобикам і породистим і ні але не тут це було.всім дякую.
який зв'язок лука та собак не мисливських???
 

Михайло1992

Мисливець
Мова тут іде не про породистих а про дворняг і чому людина яка старша за віком і живе на пенсію не має права відпочивати зі своїм Сірком який прослужив йому може не один рік ,а повинна купляти невідомо в кого собаку бо її власник купив або зробив її документи.
 

Genry

Снайпер
Що до обгрунтувань то я написав в своїх постах і якщо читаєте уважно то написав що це моя думка.
То я й намагаюсь його(обгрунтування) хоть якесь знайти в Ваших повідомленнях...
Та й в мене бувають різні думки та не всі варто писати не обміркувавши
 

Михайло1992

Мисливець
Так, Ви можете полювати і без рушниці і без мисливської собаки маючи посвідчення мисливця та перераховане Вами. Але добути звіра власноруч голими руками, то вищий щабель в мисливстві...

та

який зв'язок лука та собак не мисливських???
Чому голими руками можна соколом чи орлом чи накінець гепардом колись полювали
 

romeo1807

Слідопит
Мова тут іде не про породистих а про дворняг і чому людина яка старша за віком і живе на пенсію не має права відпочивати зі своїм Сірком який прослужив йому може не один рік ,а повинна купляти невідомо в кого собаку бо її власник купив або зробив її документи.
Потомучто
 

Genry

Снайпер
Мова тут іде не про породистих а про дворняг і чому людина яка старша за віком і живе на пенсію не має права відпочивати зі своїм Сірком який прослужив йому може не один рік ,а повинна купляти невідомо в кого собаку бо її власник купив або зробив її документи.
Оце вже питання! Дякую.
Отже мисливець Х сидить в скрадку на качку біля річки. А в цей час на нього вже летить зграя собак сільских т.я. діди полюють!
Ну кому з цього користь? Який в цьому сенс(полюванні аби з чим) взагалі?
 

Михайло1992

Мисливець
Звязок такий що не тільки з рушницями ходять ай з іншою зброєю так що собаки можуть бути і не мисливські
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Чому голими руками можна соколом чи орлом чи накінець гепардом колись полювали
Чому можна? Або: яким чином можна? Чи: а як таке законно можна?
Млинець, питань - більше, ніж відповідей! Це без "обміркування" все просто: "чому нельзя, якщо хочеться?!" (із дурної реклами. Я вже давно не "промлю", бо раз "напромив", попросив їх допомогти замінити брак, пообіцяли, час звернення минув, а вони так і не виконали свої "обіцянки"!
 
Статус
Закрита.
Зверху