Охота на пернатых: сезон 2018/2019

василь довжик

Слідопит
Тройкой,подранков будет больше,чем от семерки)))
.Я прагну аби як менше було цього свинцю в тушці.І набагато краще коли собачка кидає під ноги кусок чистого мяса а не шмат сита всього в генатомах.Як би не було такаго помічника тоді напевно думавби про відсутність підранків.В мене завжди перший 5 без контейнерна ділі в контейнері і трійка теж в контейнері.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
І набагато краще коли собачка кидає під ноги кусок чистого мяса а не шмат сита всього в генатомах.
Кожному своє. Особисто я помітив, що меншим шрутом менше гіматом. А ось з більшим, тушка більше на паштет схожа. Ну це особисто моє спостереження. З Пов.
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
Тапками не кидать...
А я на утю використовую &5 перші 4 тижні.
Потім до самого закриття стріляю тільки &3
Батько все життя стріляв тільки &3 і все падало.
Стріляю 95% утю і 5% голуба, ні хто з перечислених не жалується, головне на мою думку вміти стрілять, а не так як де хто за відкриття 30-50 патронів ви гатить а результату ноль...
 

василь довжик

Слідопит
А коли вже морозець нагадує про себе.Коли перелітна йде.Там і пятірка,тільки і чуєш як по бронежелету шріт лупототить.Ех от тоді саме є бажаним трофеєм добута кряква.А на відкриття там і гречкою можна добути,коли вона ще й літати не вміє добре.
 

mulyavchik

Снайпер
Як би там не було а сімку на крякву рахую дурницею.
Згадайте,що більше в кайф.Підкрастись,вициліти чітко,канкретно випередження і все таке.Чи нести купу крякви до авто і получити бамбулей від жінки дома.
Є моменти коли стовітсотків знаєш,що кряква з під ніг або на голову,ну тоді циліндр і сімка як раз.А що коли підьом метрів 30-35,бах-бах сімкою і полетіла качечка десь в кущі мучитись.
Але,що на завтра залишить після себе мисливець який сімкою вміло стріляє?Ну хіба,що візит до стоматолога.
Для себе визначився це 5 і 3.
Як приємно згадувати моменти,підьом,відпускаєш пряме попадання і найголлвніше чотириногий товариш з великою радістью біжить на допомогу.
Вже час дбати а не винищувати.
Як прикро але є серед нас таки мисливці,дістану не дістану а чергу на здогін випускають.
Це не відповідає етиці мисливця.Слава Україні!!!І допомога Зеленському.
В прошлому році,я,шан.пане Василь ходив на качку з 7кою від початку полювання і аж до Покрови.Лягало все,по чому цілився,що голуби що качва.Потім була трохи 5 ка і 2к а.
 
А шо хлопці, чухається?:D:D:D:D:D:D
Вчерась заходил в охотмагазин. Так сказать решил пройтись по местам боевой славы. То сотрудники разводят руками.
По продажам походу не сильно и чухается...
Я работал там в прошлом году, то уже в конце апреля, мае завозы были постоянные. Народ тарился по полной.
А в этом году считай уже почти полтора месяца осталось... А наплыва охотников почти нет...
 

POMAH-Lviv

Мисливець
Вчерась заходил в охотмагазин. Так сказать решил пройтись по местам боевой славы. То сотрудники разводят руками.
По продажам походу не сильно и чухается...
Я работал там в прошлом году, то уже в конце апреля, мае завозы были постоянные. Народ тарился по полной.
А в этом году считай уже почти полтора месяца осталось... А наплыва охотников почти нет...
Можливо тому що трохи дорого виходить полювання, не всі можуть собі дозволити такі витрати. Да і на релоад люди масово перейшли - гляньте скільки активних тем по продажах релоаду для гладкого - в різних калібрах.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Да і на релоад люди масово перейшли
В минулому році я сам брав з квітня, кожного місяця до відкриття по 2 іноді по 3 пачки патронів. А в цьому році до відкриття вже спорядив 250 патронів, думаю вистачить.
 

tyrist 1945

Тигр
Вчерась заходил в охотмагазин. Так сказать решил пройтись по местам боевой славы. То сотрудники разводят руками.
По продажам походу не сильно и чухается...
Я работал там в прошлом году, то уже в конце апреля, мае завозы были постоянные. Народ тарился по полной.
А в этом году считай уже почти полтора месяца осталось... А наплыва охотников почти нет...
Так є. Життя стає все кращим.
 

василь довжик

Слідопит
В прошлому році,я,шан.пане Василь ходив на качку з 7кою від початку полювання і аж до Покрови.Лягало все,по чому цілився,що голуби що качва.Потім була трохи 5 ка і 2к а.
Я підібрав під свій стиль полювання патрон,який сам споряджаю і також не мало важливий момент це халявний свинець і дроболійка зроблена власноруч яка чудово справляється з номером 5 шроту.
Більше не хочу експериментів,все задовольняє.Ось хіба,що порох хочу поміняти з Тахо на С7 або С7L.
Памятаю при початку своєї мисливської карєри.Якось витратився патронами на вечірці в суботу а в неділю мав час і бажання попасти на ранок.Сімки було патронів до 20 от і було вирішено взяти їх,так як часу не вистачило зробити з 5 номером.І що ви думаєте тоді я був вражений,сімка зробила неймовірно...Але це тоз-34 і я думаю ми знаєм всі,що для тих чоків саме менші номери краще летять.Зараз маю нео12 і яка це краса є зміні чоки.З.Пв.
 

юрок hunter

Мисливець
Сімки на відкриття з головою вистачить, навіть спортивний набій з навіскою 28грам перекриє перших 2 тижні полювань. А #3 я взагалі на качку не використовую, навіть пізньої осіні вистачає #4-5. Трійка то для зайчика)))
 

север

ветеран форуму
надійна команда
І набагато краще коли собачка кидає під ноги кусок чистого мяса
О дичи надо бы как-то повежливей- Вы же считаете себя охотником, а не мясником?:confused::cool::mad:
а не шмат сита всього в генатомах
Извините- фу!
 

василь довжик

Слідопит
О дичи надо бы как-то повежливей- Вы же считаете себя охотником, а не мясником?:confused::cool::mad:

Извините- фу!
Пане север,завжди стараюсь аби процес проходив якомога бистріше.Маю на увазі краще 2-5 дирок а ніж як сказав сито.І метрів 45 сімка точно тільки крила потрощить ну хай якась і під шкуру залізе.Це точно не гумано.Бачу треба більш детальніше а то думаю висловлююсь коректно а виходить не дописане розуміється по другому.З.Пв.
 

Корнилов

Снайпер
О дичи надо бы как-то повежливей- Вы же считаете себя охотником, а не мясником?:confused::cool::mad:

Извините- фу![/QU
О дичи надо бы как-то повежливей- Вы же считаете себя охотником, а не мясником?:confused::cool::mad:

Извините- фу!
Будет правильно)))
Пане север,завжди стараюсь аби процес проходив якомога бистріше.Маю на увазі краще 2-5 дирок а ніж як сказав сито.І метрів 45 сімка точно тільки крила потрощить ну хай якась і під шкуру залізе.Це точно не гумано.Бачу треба більш детальніше а то думаю висловлююсь коректно а виходить не дописане розуміється по другому.З.Пв.
45 метров,утке точно,7 под шкуру не залезит:);)
 

Dedushka

Снайпер
Тапками не кидать...
А я на утю використовую &5 перші 4 тижні.
Потім до самого закриття стріляю тільки &3
Батько все життя стріляв тільки &3 і все падало.
Стріляю 95% утю і 5% голуба, ні хто з перечислених не жалується, головне на мою думку вміти стрілять, а не так як де хто за відкриття 30-50 патронів ви гатить а результату ноль...
И я так привык. С начала сезона и до холодов стреляю одной пятеркой. Потом перехожу на №5 с правого ствола и № 3 с левого. Ведь утка уже оперилась и набрала жирку))). Но многие пишут что и семерочкой все отлично добывается. Ни как себя не настрою попробовать этакую дробь № 7. Переживаю что-бы дичь как подранок не пропала. Охочусь без собаки.
 
Так є. Життя стає все кращим.
Финансовый фактор конечно имеет одну из самых главных причин.
Но не учитываем и "человеческий".
Но надеюсь что все будет вовремя и все на этот праздник успеют и будут готовы!!!:)
С Ув!!!
 
И я так привык. С начала сезона и до холодов стреляю одной пятеркой. Потом перехожу на №5 с правого ствола и № 3 с левого. Ведь утка уже оперилась и набрала жирку))). Но многие пишут что и семерочкой все отлично добывается. Ни как себя не настрою попробовать этакую дробь № 7. Переживаю что-бы дичь как подранок не пропала. Охочусь без собаки.
По началу сезона 6-7ка да. Будет давать результат. Но уже когда перелиняла, то... как по мне надо подпускать ближе, а утка уже стеганная... как и голубь...
И тут... х.з... ИМХО
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Сегодня знакомый забрал меня с работы, и по дороге заехали в охотмагазин. Так он взял вообще на открытие 2 пачки №8. А на перелетку, говорит всегда берет № 5 и 6.
 
Останнє редагування:

север

ветеран форуму
надійна команда
І метрів 45 сімка точно тільки крила потрощить ну хай якась і під шкуру залізе.
Так это понятно!
У нас таких "охотников" зенитчиками называют, ведь стрелять на кислороде уток- моветон, ИМХО. Ведь 45 метров высоты-это же 15-ти этажный дом! Кто на такой высоте вообще стреляет?!:confused:
Голову вверх поднимите и гляньте где 15-16 этаж!
 
Зверху