Охота на пернатых: сезон 2018/2019

Mazaj 2018

Слідопит
А когда он будет ехать не знаю как приезжие а председатель Вашего райсовета обязан отстаивать и реагировать на Ваши сигналы . В первую очередь Вам необходимо призвать к сознательности Вашего председателя . И будет у Вас дичь и порядок.
Будем пытатся встречатся и решать эти проблемы мирным путем.
 

Mazaj 2018

Слідопит
Ну Вы же видите проблема не в приезжих а в местном райсовете.
Очень много приезжих ведут себя по хамски к природе. Например у нас запрет на отстрел куропатки в районе. Заезжают городские ходят и толкут их с собаками. Делаешь замечание. А у нас все документы на руках. В то время со стороны УООР никакой реакции. Они заинтересованы в продаже большого количества отстрелок на район.
 
Останнє редагування:

Mazaj 2018

Слідопит
Как охотник увлеченному охотой человеку скажите если не секрет Ваши стрелки на пять уток сколько в среднем расходуют патронов . Заранее благодарен.
Как охотник увлеченному охотой человеку скажите если не секрет Ваши стрелки на пять уток сколько в среднем расходуют патронов . Заранее благодарен.
Во первых 5 уток никогда не стреляю, а вовторых за себя не больше 3-х на утку.
 
Очень много приезжих ведут себя по хамски к природе. Например у нас запрет на отстрел куропатки в районе. Заезжают городские ходят и толкут их с собаками. Делаешь замечание. А у нас все документы на руках. В то время со стороны УООР никакой реакции.
У нас такое поведение как правило разовое другими словами раз нарушили и прощайте. Вам эффективней и правильней будет привести в норму Ваш райсовет и делать это придется только Вам потому как Ваш райсовет подчиняется только Вам.
 

ura83

Слідопит
А я ярый противник приезжих водитель, приедут к нам в область порозбивают дороги намусарят на обочинах нагадят в посадках)))) Пусть ездят у себя в области))))
Мазай - "Ангел" якийсь чи "Зорро".

Мазай такі як ви задовбали вже . Відкрию вам секрет "городские" - також такі люди як всі (дві ноги дві руки, серце ..... ітд:D)

Якщо у них всі документи на руках у "Городських", то якого х-ра робити їм зауваження, є в людини документи, так вона фізично не працювала в "ваших" угіддях, але кошти заплатила, тобто відробила гривнею, що ще потрібно ??? (Приписатись у селі у вас???)

і "Месних" з привітом вистачає - чи всі чесні і "пушисті"??

А за порушеннями потрібно слідкувати і карати і не важно наш чи чужий, якщо єгеря не в змозі то як писав В.А. Яковлев робіть висновки ви самі їх вибирали., відсіюйте таких.

Ви що думаєте що якщо не буде "Городських ", а будуть тільки "обранні" - то що ЗАПОВІДНИК буде чи що???

Понавигадували собі своїх земель, ділянок і тд. ("Бо я ту виріс і ту годую") - ну і що в хлівах у себе годуйте і
опустіться на ЗЕМЛЮ., або обгородіть свій город і керуйте там і у жодному разі не пускайте туди "Городських" бо "стопчуть" :p:p:p
 

Жека иж12

Мисливець

Корнилов

Снайпер
Согласен есть много культурных людей. Которые достойны быть гостями. Но много и желающих устроить САФАРИ без тормозов на открытие. И поведение таких людей абсолютно не присекается егерьской службой а иногда и прыкрывается.
Поверьте не только у Вас!
 

Mazaj 2018

Слідопит
Мазай - "Ангел" якийсь чи "Зорро".

Мазай такі як ви задовбали вже . Відкрию вам секрет "городские" - також такі люди як всі (дві ноги дві руки, серце ..... ітд:D)

Якщо у них всі документи на руках у "Городських", то якого х-ра робити їм зауваження, є в людини документи, так вона фізично не працювала в "ваших" угіддях, але кошти заплатила, тобто відробила гривнею, що ще потрібно ??? (Приписатись у селі у вас???)

і "Месних" з привітом вистачає - чи всі чесні і "пушисті"??

А за порушеннями потрібно слідкувати і карати і не важно наш чи чужий, якщо єгеря не в змозі то як писав В.А. Яковлев робіть висновки ви самі їх вибирали., відсіюйте таких.

Ви що думаєте що якщо не буде "Городських ", а будуть тільки "обранні" - то що ЗАПОВІДНИК буде чи що???

Понавигадували собі своїх земель, ділянок і тд. ("Бо я ту виріс і ту годую") - ну і що в хлівах у себе годуйте і
опустіться на ЗЕМЛЮ., або обгородіть свій город і керуйте там і у жодному разі не пускайте туди "Городських" бо "стопчуть" :p:p:p
Городськi крiм шкоди жодного разу в угiддях нiчого не зробили. Якось взяли в коллектив 2- х. Дуже багато обiцяли але по сьогоднi. Вже 3 роки пройшло а iх на жодному зборi коллективу не було. Мабуть думаю як пришли так i пiдуть. А земель своix нixто не вигадував. I зорро тут нiяких нема. Приiзжi склали про себе таку уяву у всього коллективу i все. За своiми вчинками факт.
 

Mazaj 2018

Слідопит
Городськi крiм шкоди жодного разу в угiддях нiчого не зробили. Якось взяли в коллектив 2- х. Дуже багато обiцяли але по сьогоднi. Вже 3 роки пройшло а iх на жодному зборi коллективу не було. Мабуть думаю як пришли так i пiдуть. А земель своix нixто не вигадував. I зорро тут нiяких нема. Приiзжi склали про себе таку уяву у всього коллективу i все. За своiми вчинками факт.
А вибирали iншi колективи в угiддях яких е лic. Яким дають у лici зелене свiтло на повний хаос. Так ix бiльше, тому i вибрали. В прошлому роцi всих коз переполовинили. Оскiльки кабан передох. Але при перевиборах думаю вiдбудуться змiни. Е багато вiдео з грiхами. За якi всi будуть вiдповiдати.
 

Mazaj 2018

Слідопит
Мазай - "Ангел" якийсь чи "Зорро".

Мазай такі як ви задовбали вже . Відкрию вам секрет "городские" - також такі люди як всі (дві ноги дві руки, серце ..... ітд:D)

Якщо у них всі документи на руках у "Городських", то якого х-ра робити їм зауваження, є в людини документи, так вона фізично не працювала в "ваших" угіддях, але кошти заплатила, тобто відробила гривнею, що ще потрібно ??? (Приписатись у селі у вас???)

і "Месних" з привітом вистачає - чи всі чесні і "пушисті"??

А за порушеннями потрібно слідкувати і карати і не важно наш чи чужий, якщо єгеря не в змозі то як писав В.А. Яковлев робіть висновки ви самі їх вибирали., відсіюйте таких.

Ви що думаєте що якщо не буде "Городських ", а будуть тільки "обранні" - то що ЗАПОВІДНИК буде чи що???

Понавигадували собі своїх земель, ділянок і тд. ("Бо я ту виріс і ту годую") - ну і що в хлівах у себе годуйте і
опустіться на ЗЕМЛЮ., або обгородіть свій город і керуйте там і у жодному разі не пускайте туди "Городських" бо "стопчуть" :p:p:p
Знаючи про заборону на вiдстрiл курiпки якого хера такi з серцем руками i ногами ii добивать останню. Заборона на вiдстрiл приймалася узгоджено. А стоптати думаю буде тяжко будуть дiти продовжувати.
 

Mazaj 2018

Слідопит
Мазай - "Ангел" якийсь чи "Зорро".

Мазай такі як ви задовбали вже . Відкрию вам секрет "городские" - також такі люди як всі (дві ноги дві руки, серце ..... ітд:D)

Якщо у них всі документи на руках у "Городських", то якого х-ра робити їм зауваження, є в людини документи, так вона фізично не працювала в "ваших" угіддях, але кошти заплатила, тобто відробила гривнею, що ще потрібно ??? (Приписатись у селі у вас???)

і "Месних" з привітом вистачає - чи всі чесні і "пушисті"??

А за порушеннями потрібно слідкувати і карати і не важно наш чи чужий, якщо єгеря не в змозі то як писав В.А. Яковлев робіть висновки ви самі їх вибирали., відсіюйте таких.

Ви що думаєте що якщо не буде "Городських ", а будуть тільки "обранні" - то що ЗАПОВІДНИК буде чи що???

Понавигадували собі своїх земель, ділянок і тд. ("Бо я ту виріс і ту годую") - ну і що в хлівах у себе годуйте і
опустіться на ЗЕМЛЮ., або обгородіть свій город і керуйте там і у жодному разі не пускайте туди "Городських" бо "стопчуть" :p:p:p
Думаю якщо всi попрацюють або заплатять трiшки бiльше нiж встановлено то i курiпка продовжить свiй рiд. I стрiляти ii до ноги не захочется. А знайти альтернативу в полюваннi. Можна i сiрою вороною або яструбом. Якщо кортить пострiляти.
 

Лис74

Мисливець
Сьогодні прогулювавсь з собакою, пішов на великий луг де люди випасають худобу, думаю нехай собака "нагониться", а то трохи застоялась у вольєрі.......Проходячи по березі вздовж річки побачив каченят крижня.......які мирно кормились неподалік очерету, спочатку не повірив, але підійшовши блище нарахував вісім штук, розміром були як півтора кулака, аж на душі стало веселіше......... зрадів...., може все буде добре виживуть і налетить якась на полюванні, як не на мене то на когось з мисливців....... :)
П.С ("мамки" каченят поблизу не було, можливо сховалась).
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Думаю якщо всi попрацюють або заплатять трiшки бiльше нiж встановлено то i курiпка продовжить свiй рiд. I стрiляти ii до ноги не захочется. А знайти альтернативу в полюваннi. Можна i сiрою вороною або яструбом. Якщо кортить пострiляти.
Мазай, до чого тут яструб? Блин, як новичок, то вважає своїм обов'язком когось знищити? Так треба знати, що яструба не можна прирівнювати до сірої ворони! Від заборонений до добування, не те що його можна прирівняти до шкідника! І коштує досить багато!
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Сьогодні прогулювавсь з собакою, пішов на великий луг де люди випасають худобу, думаю нехай собака "нагониться", а то трохи застоялась у вольєрі.......Проходячи по березі вздовж річки побачив каченят крижня.......які мирно кормились неподалік очерету, спочатку не повірив, але підійшовши блище нарахував вісім штук, розміром були як півтора кулака, аж на душі стало веселіше......... зрадів...., може все буде добре виживуть і налетить якась на полюванні, як не на мене то на когось з мисливців....... :)
П.С ("мамки" каченят поблизу не було, можливо сховалась).
А може хтось тут уже раніше погуляв із своїм собакою, то мамки й не стало!
Що за прогулянки у невстановленому місці?!.
 
Зверху