Охота на фазана.

Вітаю колеги! У неділю і ми закрили сезон полювання на пернату дичину.... :)...В субботу рясно лив дощ, а гідрометцентр вперто показував сніжну з невеличким мінусом погоду на неділю.....:eek:
Ще повертаючись на тому тижні, за тридевять земель з полювання на копитних, вирішили полювати фазана на моїй малій батьківщині...(50 км від Запоріжжя в сторону Донецька)....
В суботу "конторольний дзвінок" Другові, все в силі...., але його у вечорі запросили на тушеного кролика дj тещі....:rolleyes:o_O:D....Як буде, так і буде...виїдемо трохи пізніше....
5.15 підйом...душ..."навів марафет"...заварив термос кави та невеличкий термос чаю....Продути до сумки, все інше вже зібрано....
Ковток ароматної Ефіопської кави з кавомашини та трохи чорного шоколаду...
IMG_20211226_055405.jpg

Переглянув соціальні мережі, новини....5.55...набрав Друга, і розбудив його своїм дзвінком...:eek::eek::eek:....6.45 виїхали з міста....
Дорога- квест ще той....ожеледиця, сніг......Благо авто всюдихідне, та й їхали не квапливо....Заїхали до батьків. Трохи поспілкувалися. Гостинці до новорічних свят...забрали столик до авто...потім заїхали до зятя-єгеря, взяли відстрільні картки на фазана і на зайця також....І попивши чаю, в двох з курцем Греєм, поїхали в угіддя.....(в силу різних обставин із місцевих товаришів полював лише один, і то на зайця)....
Снігу сипонуло добре, і він трохи підтавав, тому взули чоботи і пішли....На старій фермі Грей підняв декілька курок та одного півня....але враховуючи її захаращеність і наявність старих колодязів, змінили місце полювання....
IMG_20211226_100856.jpg
IMG_20211226_100903.jpg

На полосці не скошеного соняху, де за пару тижнів, було фазаняче ельдорадо, підняли три курки...:(
Переїхали до балки, де місцевий фермер висипає зерновідходи та лушпиння соняху....Зустріли місцевого мисливця, який сказав що бачив лише одного русака, і декількох фазанів біля греблі....З під самих ніг вилетіла курка...трохи не став заікою...:D:rolleyes:..Грей підняв півня, якого Дмитро Олександрович "пропуделяв"...(кріль в сметані тому виною):p...Потім не стріляв ще одного, бо показалась курка, а мені далекувато....Доходячи до другої греблі Грей "мертво став"....і тут почалося...шість курок і два півня.....Першим пострілом Дмитро Олександрович реабілітувався....:cool:
IMG_20211226_153503.jpg

Далі була ще одна курка знову з під ніг і все...Повернулись до авто, попили кави, чаю....
Вирішили "взяти" частину балки біля асфальту з терником...По дорозі, прямо в селі гуляв красень півень та чотири курки.....
Прибувши на нове місце, розіклали столик...сальце, ветчина, огірок, варене яйце...ну "", як у всіх нас....
IMG_20211226_121032.jpg

Ковток гаряченького з термосу і вперед....хоча це гроко скаано...йти було доволі важко...та й Грей поранив десь лапу....пройшли метрів двісті...результат НОЛЬ!!!
IMG_20211226_202612.jpg


Повернули на іншу сторону балки....Грея пустили в терник, а я побіг на інший край заростів...хвилин через 3-4 крик Друга "Тримай!!!"...
Практично по протилежній строні балки, як "ракета" прямував півень....Такі постріли вкарбовуються в памят`і на завжди...беретта в плече...поводка з ліва на право....постріл...і фазан тряпкою падає на лежачий очерет...скажу выдверто, відстань метрів 40-45, шрот №5....
"ВАУ!!!!!" Чую з вуст друга....Аж самому приємно...;):....Разом Греєм перебрався на той бік балки по лежачому очерету та назад, як в бані побував...
IMG_20211226_202526.jpg


І вже не спішно пішли до авто....
IMG_20211226_125757.jpg

Декілька фото на пам`ять....
IMG_20211226_202642.jpg

Зпакували речі...Допили каву....
IMG_20211226_202152.jpg

Далі до батьків....трохи гостинців до новорічного столу....подарунок Донечці від бабусі з дідусем і до дому...Ось так пройшло наше останнє полювання на фазана у цьому сезоні...
Пи.Си. Усіх із наступаючим Новим роком та Різдвом Хрестовим! Здоров`я! Щастя! Успіхів! Влучних пострілів! Гарних трофеїв! Пам`ятних полювань у колі Друзів!!!
 
Останнє редагування:

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Вітаю товариство!
Так як полювання в Україні в цьому році немає,то трішки поділюся новими фото і спогадами про сьогоднішнє полювання на фазана в Канаді
Полювання в приватних угіддях,де добувають і самців,і самок
Сьогодні був гарний,грудневий день
Підняли 17 штук,взяли 15
EB5F8BE2-ED43-4FED-A3D0-12006F96E0EF.jpeg
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
полювання на фазана в Канаді
і кукурудзиння таке як у нас, і машина як у наших фермерів, і лісосмуга схожа, правда не така вирізана :) :D :D :D
Підняли 17 штук,взяли 15
хіба що в нас мажуть більше, і фазани жирніші;)
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
МЦ6-12,я купив для товариша неділю тому
Він перший раз з нею поїхав на полювання,та й взагалі це було його перше полювання,він тиждень тому лише отримав дозвіл на зброю,то ж його емоціям не було меж
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
і кукурудзиння таке як у нас, і машина як у наших фермерів, і лісосмуга схожа, правда не така вирізана :) :D :D :D

хіба що в нас мажуть більше, і фазани жирніші;)
Якраз половину фазанів і підняли в посадці,а інша половина з кукурудзи
 

Трифон63

Мисливець
Я хоть и не в тему, но напишу... Очень люблю охоту. 40 лет уже в этой теме . Но теперь остался и без охоты и без дома и без оружия и без Родины... Эмиграция ... Мне 60 лет , 2 группа инвалидности, это для тех, кто сейчас скажет: а почему не на фронте. . Но Украина это моя Родина и дом . Я, как и вы жил своим увлечением Охотой. И сейчас очень тяжело осознавать, что теперь охотятся на нас , на нашу любимую Украину... На наши дома , и наши жизни... Дай Бог всем нам здоровья и , главное пережить все это. А ПОТОМ ВОЗРОДИТЬ...
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

Трифон63

Мисливець
Самая моя любимая охота это на Фазана. Азарт и неожиданность .. Мгновенная встреча с Красавцем-петушком, и мгновенная реакция.. Выстрел. .. и в любом случае ты в восторге... Хоть попал... Хоть промазал... Больше бывает промахнулся, но как это красиво ... И потом думаешь, что природа все равно сильнее тебя... Улетел Фазан ... Он сегодня оказался сильнее тебя...
 
Зверху