Охота на фазана

Александр1390

Мисливець
Спасибо
Может еще знаете какие то варианты?
Добрый день! Так вы нашли место для охоты на фазана? Я просто тоже хочу на такую охоту!!! По сколько на фазана не ходил! Готов принять участия в охоте, если вам это интересно! (Я в доле!))))))
 

фенолфталеин

Мисливець
Добрый день! Так вы нашли место для охоты на фазана? Я просто тоже хочу на такую охоту!!! По сколько на фазана не ходил! Готов принять участия в охоте, если вам это интересно! (Я в доле!))))))
Пока искал место и компанию , открылась охота на пушного)
Так что пока затихло желание )
 

Александр1390

Мисливець
Пока искал место и компанию , открылась охота на пушного)
Так что пока затихло желание )
Я услышал вас) а на пушного ва компанен нужен?))))) я просто сам с житомирской обл и там хожу а тут неским(((( вот и спрашиваю)))
 

Respekto

Мисливець
Маю бажання поїхати з кимсь на фазана, хто має собакена :), а не має автівки, машина є , можу будь куда повезти, поїхати
 

Александр1390

Мисливець
Маю бажання поїхати з кимсь на фазана, хто має собакена :), а не має автівки, машина є , можу будь куда повезти, поїхати
Собаки не маю, а на фазанчика теж би поїхав)))) будете їхать беріть і мене)))) теж маю авто)))
 

olyatur

Новачок
полювання на фазана з єгерем та собакою в Київській області: відведене місце для полювання, ціна договірна - залежить від кількості мисливців та птиці. Можливе проживання та харчування. усі деталі та прайс по телефону 067-190-59-98
 

olyatur

Новачок
полювання на фазана в Київській області, також продаж фазана на батьківське стадо та під випуск в угіддя, інкубаційне яйце та молодяк (весна-літо 2020)
тел. 067 190 59 98
 

Вкладення

olyatur

Новачок
Усім доброго дня!
Відкриваємо сезон 2020\2021!

Запрошуємо мисливців, стрілків, рибалок та всіх любителів активного відпочинку
в екологічно чистий край на Київщині!
На території бази відпочинку, що знаходиться неподалік міста Біла Церква, в соснових лісах, є все для отримання незабутніх вражень

Організація полювання на фазана, на пернату водоплавну дичину, кабана, косулю, хутрових тварин, зайця-русака; проживання на комфортабельній мисливській базі з харчуванням. Додатково до Ваших послуг: риболовля, прогулянки на катері, екскурсія по господарству, оренда бесідок та альтанок, а також проведення урочистих подій та інших заходів.
маємо власне вольєрне господарство для утримання оленя плямистого та фазана мисливського.

будемо раді бачити мисливців із нашої країни, а також гостей із-за кордону!

http://onlyclub.com.ua/

більше інформації за телефоном: 067-190-59-98
IMG_4357-min.jpg
 

Вкладення

Останнє редагування:
Зверху