Охота на хищника "серую ворону"

venator_

Мисливець
Ну что же, можно подводить итоги. Сегодняшнее утро было крайним...
Так, на вскидку, подсчитали, что лишь на одном участке хозяйства за три!!! выезда нами ( два охотника + егерь ) было добыто, с учётом тех, которые упали на воду и не доставались, более 150-ти головo_O. Можете представить себе масштабы этой проблемы....занавес......
Один из моментов и конечный итог.
2021032728593.jpg
 

kef

Зброяр
Ну что же, можно подводить итоги. Сегодняшнее утро было крайним...
Так, на вскидку, подсчитали, что лишь на одном участке хозяйства за три!!! выезда нами ( два охотника + егерь ) было добыто, с учётом тех, которые упали на воду и не доставались, более 150-ти головo_O. Можете представить себе масштабы этой проблемы....занавес......
Один из моментов и конечный итог.
Переглянути вкладення 659836
Дійсно що це серйозно проведена праця. Але і популяція сірої ворони "зашкалює". Я таке бачу вперше.
 
Дуже обережно та тихо! )

Адже сороки - найнахабніші та наполегливі крадії пташенят та яєць інших птахів.
Скоро їхня "пора" почнеться. Ось я й намагаюсь хоч якось зарадити цим "бандиткам"!
 

Злюка Бобер

Мисливець
Я вже другий рік не можу вибратися на відстіл ворон,сорок.І манок є і чучело філіна маю і бажання є.Але як завжди а цьому житті то нема з ким,то нема куди,то якісь інші проблеми.Хлопці молодці!!!Так тримати!!!
 

roz_koms

Слідопит
Хоть как-то разрядил сегодняшнюю тишину на утренней зорьке. Наманил из далека, но заметила меня раньше чем ожидалось, стрелял далековато, думаю 40+ метров, упала тряпкой.
Патрон ТАХО 24г.
E2259E20-12FE-4B14-A92A-75E913A3AB38.jpeg
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Полював на голуба, але бачити, його вже не бачив, налетіла маленька стайка сірих ворон і один був діагонально зустрічний (один з усіх самий ближчий до мене), який був битий чисто з першого пострілу.
Стріляв десь ±30 м, набій Ріо Ево "ПЛАТИНУМ", #7.5/24.
IMG_00.jpg
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Тактику нужно менять...
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

Корнилов

Снайпер
Да!!! Ну раз отчётов, аж два))) Предположу, что охота на Ворону,сейчас не в трэнде, то хотелось бы приобрести манок на эту гадость!!! Куплю манок.
 
Зверху