О капсюлях,все что знаем.

Androsh

Слідопит
Стор.2 даної теми.Грищенко сказав:
Всей полнотой информации по производителям я не обладаю,выложу что нарыл.
Российский КВ-209,-диаметр 6,15 мм (допуск 0,05 мм.)
Ceddite СХ-2000 (50, 1000) ,- диаметр 6.17 мм (допуск 0.02 мм.)
Fiocchi DFS -616 (614, 615),- диаметр 6.14 мм (допуск 0.02 мм.)
Испанский UEE-G (МАХАМ),- диаметр 6.19 мм (допуск 0.02 мм)
Таким образом самым тугим при посадке будет испанский UEE-Piston G,что и подтверждается многочисленной практикой,-капсюля с белой точкой самые "плотнолезущие" в стреляные гильзы...
Так воно і є на практиці.
Я б добавив до переліку Нобель Спорт 684/686/688 з характеристиками, які визначені для іспанського UEE-G (МАХАМ).
UEE-G ніколи не бачив у нас у продажу ніде. Мабуть якась екзотика...
 

Nikos_8

Мисливець
Ні, дещо не так.Я намагався зробити заміри під шляпки капсулів.А невеликий конус у СХ2000 дійсно є, перевіряв по заходу у стріляні гільзи.До половини йде вільно, після - з з натягом, але значно меншим, ніж 686.
 
Останнє редагування:

Zabar Andrij

Мисливець
Ні, дещо не так.Я намагався зробити заміри під шляпки капсулів.А невеликий конус у СХ2000 дійсно є, перевіряв по заходу у стріляні гільзи.До половини йде вільно, після - з з натягом, але значно меншим, ніж 686.
залежить від партії
в мене є партія сх з 6.19 під верхом, є 6,17
виробник заявляє розміри до 6.20
 
1682528196282.png 1682528206219.png

Вітаю всіх!
Ось такий чи такий коректор капсюльного гнізда разом вирішує усі питання по діаметру капсуля!
Я тут на форумі бачив і більш витончені варіанти - наприклад для УПС від пана Слесарь.
А вся ця метушня з сотими міліметра та порівняння по цьому параметру капсулів від різних виробників - не розумна трата часу та ресурсів.
 

Zabar Andrij

Мисливець
Переглянути вкладення 824686 Переглянути вкладення 824687

Вітаю всіх!
Ось такий чи такий коректор капсюльного гнізда разом вирішує усі питання по діаметру капсуля!
Я тут на форумі бачив і більш витончені варіанти - наприклад для УПС від пана Слесарь.
А вся ця метушня з сотими міліметра та порівняння по цьому параметру капсулів від різних виробників - не розумна трата часу та ресурсів.
мене сусіди не завжди розуміють, коли декілька сотень калібрую
 
Зверху