О капсюлях,все что знаем.

Panters

Снайпер
Одну сотую инча определить довольно сложно - это 0.025мм разница в диаметре между ФиОки и Нобелем в частности.
Переглянути вкладення 721833
да и при близком рассмотрении они отличаются смотрим на юбку и сравниваем
Переглянути вкладення 721832
имхо: классические методы определения типа капсюля уже стали на 100% не возможны. Например Фиоки раньше выпускала толькоо в »белом» корпусе, сейчас и в «белом» и «желтом» . Причём и в розницу и в индустриальных упаковках. Чедит красит сх2000 в три цвета уже, и в эти же сх1000, что мешает Нобелю сделать под свои «новые белые гильзы« капсюль белого цвета?
нобель очень часто свои новинки постит в фейсбуке, но там мне такое не встречалось, но могу ошибаться.
Это может быть чей-то заказ, и под него прозвели »Белый» капсюль, а остатки сбросили «проверенным» продавцам. вариантов масса. :)
Так, зараз по цьому чорт ногу зломить.
 

barabaka

Слідопит
- і, "щоб двічи не вставати" - питання по пороху і супутнім капсюлям:
в замовленні приїхав і NOBEL 206sv (не в рідній тарі, а "в розсип", у кульку). до ньго був вкладений аркуш з рекомандаціями від виробника - дозуванням і капсулем.
і капсюль там вказаний - 686, тобто "середній".
але ж NOBEL 206sv - це "найшвидкий", під мінімальну вагу снаряду - і для таких випадків капсюль потрібен "сильний"..
чи щось змінилося - теперь 688 "середній", чи з'явився порох для 12го швидше за 206sv ?

?
Це рекомендації виробника пороху.
 

Вкладення

Kan-paranoik

Новачок
ото ж бо і воно.
трошки накриває когнітивний дисонанс : 206SV - це ж швидкий порох (під найлегший снаряд), а зі швидкими порохами рекомандовано сильні капсюлі. а 686 - середній, наскільки я знаю.
- для чого ж тоді сильний 688, якщо навіть під швидкий 206SV треба середній капс ?
- чи наразі існує порох швидший за 206SV ?
- чи я грунтовно помиляюся стосовно співвідношення порох\капсюль\снаряд?
.
якщо корифеї не дадуть відповіді - доведеться накрутити партію з 686, і партію з 688. і провести у тирі контрольний відстріл.
 
Останнє редагування:

Lex12310

Мисливець
Не знаю, на сколько правда, но слышал инфу от одного продавца, якобы Нобель вообще хочет отказаться от среднего капсюля в пользу мощного , и наверное слабый оставят для Магнума. Но насколько это правда не известно.
 

Kan-paranoik

Новачок
зустрічав й таке:



Untitled-1.jpg


хоча ця інфа могла й застаріти.
ой, відчуваю, все ж доведеться розкошелюватися на візит до тиру...
 

TrioZAGRAD

Новачок
вітаю. таке питання. на днях забув закрити сейф і дитина розсипала капсюля по підлозі (зброї і патронів в сейфі не було). в мене було два типи капсюлів CCX1000 та CX2000.
Чи правильно я зрозумів, що вони між собою відрізняються кольором лаку? одні - чорний лак, інші - темно синій лак. можливо в когось є актуальна інформація щодо маркування? я капсюля позбирав, наче розділив по кольорах.
А тепер розбирав патрон, який колись споряджав і який чомусь не заліз в патронник. То там капсюль з червоним лаком! Може підкажете, що це за капсюля такий? Я припускаю, що це також має бути CX2000.

Я збираю лише два типи патронів СХ2000+НС 206 sv (1.25 гр) на 24 гр шроту. та CX1000 +Тахо CSB2 (1.9 гр) на 32 грами шроту.

Я не дуже досвічений стрілець. Тому буду вдячний за підказку. Також цікаво, що буде, якщо раптом десь випадково капсюля переплутаються і потраплять не до того пороха
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
вітаю. таке питання. на днях забув закрити сейф і дитина розсипала капсюля по підлозі (зброї і патронів в сейфі не було). в мене було два типи капсюлів CCX1000 та CX2000.
Чи правильно я зрозумів, що вони між собою відрізняються кольором лаку? одні - чорний лак, інші - темно синій лак. можливо в когось є актуальна інформація щодо маркування? я капсюля позбирав, наче розділив по кольорах.
А тепер розбирав патрон, який колись споряджав і який чомусь не заліз в патронник. То там капсюль з червоним лаком! Може підкажете, що це за капсюля такий? Я припускаю, що це також має бути CX2000.

Я збираю лише два типи патронів СХ2000+НС 206 sv (1.25 гр) на 24 гр шроту. та CX1000 +Тахо CSB2 (1.9 гр) на 32 грами шроту.

Я не дуже досвічений стрілець. Тому буду вдячний за підказку. Також цікаво, що буде, якщо раптом десь випадково капсюля переплутаються і потраплять не до того пороха
Друже, а заглянути на перші сторінки теми раптово не судилося? Там на перших сторінках, ТС цієї теми розклав все по полицях давним-давно...Не лінуйтеся подивитися, адже ж тему по капсулях не даремно створювали...
Пи. Си. Чорний та темно синій, це один і той же капсуль СХ2000!
Значение мощности капсюля.PNG
 

TrioZAGRAD

Новачок
Друже, а заглянути на перші сторінки теми раптово не судилося? Там на перших сторінках, ТС цієї теми розклав все по полицях давним-давно...Не лінуйтеся подивитися, адже ж тему по капсулях не даремно створювали...
Пи. Си. Чорний та темно синій, це один і той же капсуль СХ2000!
так, я розумію, що бісить коли новачок не читає тему. Але я тему таки читав. Хоча дякую за цитату першого посту, він дозволив мені вирахувати певні уточнення.

Чорний та темно синій - це таки різні капсюля. Тож тут ви неправі. Не міг я мати однакові капсюля в двох різних упаковках. А отже, уточнення першого посту. Колір корпусу дійсно відрізняється по кольору. у Cx1000 він латунний, у Сх2000 він мідний

І ось воно уточнення: СХ 1000 мають чисто чорний лак без переливів. А у СХ2000 він синій, причому чітко саме синій, а не чорний. Можу додати фото.

Залишаєтья питання по капсюлю з червоним лаком. І він мене дивує, бо СХ 50 в мене не було. Мій капсюль з "червоним" (мідним) корпусом і червоним лаком. Тобто під опис СХ 50 не підходить. А вийняв я його з одного з тих патронгів, який збирав на СХ2000. Тож тому і питаю, чи не траплялися комусь варіації кольорів лаку на однакових капсюлях
 

Каменяр

Слідопит
так, я розумію, що бісить коли новачок не читає тему. Але я тему таки читав. Хоча дякую за цитату першого посту, він дозволив мені вирахувати певні уточнення.

Чорний та темно синій - це таки різні капсюля. Тож тут ви неправі. Не міг я мати однакові капсюля в двох різних упаковках. А отже, уточнення першого посту. Колір корпусу дійсно відрізняється по кольору. у Cx1000 він латунний, у Сх2000 він мідний

І ось воно уточнення: СХ 1000 мають чисто чорний лак без переливів. А у СХ2000 він синій, причому чітко саме синій, а не чорний. Можу додати фото.

Залишаєтья питання по капсюлю з червоним лаком. І він мене дивує, бо СХ 50 в мене не було. Мій капсюль з "червоним" (мідним) корпусом і червоним лаком. Тобто під опис СХ 50 не підходить. А вийняв я його з одного з тих патронгів, який збирав на СХ2000. Тож тому і питаю, чи не траплялися комусь варіації кольорів лаку на однакових капсюлях
Читали та не всю тему. Шукайте пост 666 в цій темі. І читайте перед ним і після нього, там якраз про лак.
 

ldkukr

Снайпер
Але я тему таки читав. Хоча дякую за цитату першого посту, він дозволив мені вирахувати певні уточнення.
Чорний та темно синій - це таки різні капсюля.
Не уважно читали!!!
Я вже наводив офіційну ‎відповідь чедите на питання які капсюлі в гильзах чедіте в 20 кал
доп информация к цвету лака на капсюлях чеддит.
оф ответ:
Buongiorno,
la ringrazio innanzi tutto per avermi contattato in merito alla Sua richiesta.
Il Cal. 20 CHEDDITE Viene innescato soltanto con Innesco CX1000, inoltre la colorazione del foro di Vampa viene generalmente colorato o di NERO, oppure ROSSO o AZZURRO.
Pertanto può stare tranquillo che esso è CX1000.
A disposizione per qualsiasi altro chiarimento, colgo l’occasione per porgere distinti saluti.
Riccardo Bardi
AREA MANAGER VENDITE ITALIA

Теперь цвет лака может быть и чёрный и красный и светло синий !!! :eek:o_O:cool::mad:
сх2000 хоть по корпусу отличный, а вот сх1000 или сх50 точно не определить. Корпуса одинаковые цвет может быть любой:mad:
Вільній переклад - Cal. 20 CHEDDITE он производится только с Primer CX1000, более того, цвет отверстия капсюля обычно бывает ЧЕРНЫМ, КРАСНЫМ или СВЕТЛО-СИНИМ.
дивитись треба на корпус мідній він чи латунній, колір отвору значення не має!
 
Останнє редагування:

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
 
вітаю.
займаюся "самокруцтвом" набоїв для 12го не перший рік.
нещодавно замовим чергову партію компонентів, у перевіреного постачальника. зокрема, капсюлі Nobel Sport-688..
приїхали капси. але виглядають незвично - не "латунні", як зазвичай, а "сталеві", як Fiocchi, але зі звичним зеленим маркуванням.
постачальник запевняє, що це той самий Nobel-688, просто нова партія, але і-нєт не видає інших зображень 688их, крім "латунних".
звичайним радянським штангенциркулем різниці в діаметрах не виявив.
хтось таке зустрічав?
ОСЬ:
Переглянути вкладення 721810

- і, "щоб двічи не вставати" - питання по пороху і супутнім капсюлям:
в замовленні приїхав і NOBEL 206sv (не в рідній тарі, а "в розсип", у кульку). до ньго був вкладений аркуш з рекомандаціями від виробника - дозуванням і капсулем.
і капсюль там вказаний - 686, тобто "середній".
але ж NOBEL 206sv - це "найшвидкий", під мінімальну вагу снаряду - і для таких випадків капсюль потрібен "сильний"..
чи щось змінилося - теперь 688 "середній", чи з'явився порох для 12го швидше за 206sv ?
Доброго дня.
Я теж зіткнувся з подібними капсюлями.
У нас в Одесі їх продають тільки в Магазині "Царъская охота", більш ніде їх не буває.
То постійно були звичайні, як в описі на початку цієї теми.
А десь в серпні з'явилися білі.
Магазин поважний з доброю репутацією.
Я утримався від покупки - почав шукати інформацію.
На форумі Reibert.info мене висміяли.
Написав на завод Nobelsport.
Вони направили мене до українського дилера:
SAFARI L.L.C.
4 ANDRIIA FABRA STR.
49000 DNIPRO, UKRAINE
Sig.ra Olga
safari@safari.dp.ua
Tel: 0038 0995162721
Ті мені відповіли, що в цьому році вони не закуповували капсюля, тому нічого не знають.
І сказали, що не вони одні закуповують ці капсюля.
Також запевнили що магазину "Царъская охота" можна довіряти.
Я поки вичікую - ще є невеличкий запас.
шукаю достовірну інформацію.
 

ОСТЕР

Мисливець
IMG_20211111_090220.jpg

Всіх поздоровляю із святвечором!
Зліва направо ,684,686,688.Питання:це так має бути , чи такі партії.Попередня партія 686 накол був трохи сильніший.ИЖ 58 правий,лівий пробиває трохи краще але тенденція зберігаєтся.
Розглядаю до покупки капсюлі лінійки Cheddite ,хто підкаже як вони по наколу?
 
Переглянути вкладення 739159
Всіх поздоровляю із святвечором!
Зліва направо ,684,686,688.Питання:це так має бути , чи такі партії.Попередня партія 686 накол був трохи сильніший.ИЖ 58 правий,лівий пробиває трохи краще але тенденція зберігаєтся.
Розглядаю до покупки капсюлі лінійки Cheddite ,хто підкаже як вони по наколу?
по наколу будет не капсуль, а Ваши бойки. Поэтому если Ваш 58 не бьет современный капсуль - меняйте бойки или пружины. P//S интересно как когда то 58 пробивали центробой или жевело, они то сильнее на накол, моя ата центробой не пробивает в латунках :)
 

Sania77

Мисливець
Переглянути вкладення 739159
Всіх поздоровляю із святвечором!
Зліва направо ,684,686,688.Питання:це так має бути , чи такі партії.Попередня партія 686 накол був трохи сильніший.ИЖ 58 правий,лівий пробиває трохи краще але тенденція зберігаєтся.
Розглядаю до покупки капсюлі лінійки Cheddite ,хто підкаже як вони по наколу?
Добрый вечер. Возьмите где-то пару капсюлей чедитт, если такое повторится значит не в капсюлях дело, а в боевых пружина вашего ружья.
 

Sania77

Мисливець
по наколу будет не капсуль, а Ваши бойки. Поэтому если Ваш 58 не бьет современный капсуль - меняйте бойки или пружины. P//S интересно как когда то 58 пробивали центробой или жевело, они то сильнее на накол, моя ата центробой не пробивает в латунках :)
Опередили с ответом
 
Зверху