О капсюлях,все что знаем.

китай

Слідопит
Шановні мисливці, потребую вашої допомоги, встановити істину , чи є це капсулем fiocchi - 616 сталевого кольору рубашка і біла заглушка , можливо це щось нове , бо раніше була в цій маркировці рубашка мідного кольору і біла заглушка , чи це є так , що капсуль 616 змінив свій зовнішній вигляд?
І ще , фото 2
чи це є капсулем fiocchi-615 ?
Дякую.
 

Вкладення

Panters

Снайпер
Шановні мисливці, потребую вашої допомоги, встановити істину , чи є це капсулем fiocchi - 616 сталевого кольору рубашка і біла заглушка , можливо це щось нове , бо раніше була в цій маркировці рубашка мідного кольору і біла заглушка , чи це є так , що капсуль 616 змінив свій зовнішній вигляд?
І ще , фото 2
чи це є капсулем fiocchi-615 ?
Дякую.
Почитайте сторінку №2 цієї теми,
корпус 615 має бути сталевого кольору,
як і всі капсуля цього виробника,(на фото наче Н686)
на першому фото 616(имхо), якщо помиляюсь
то більш досвідчені колеги поправлять, а те що
у Вас були раніше в мідному корпусі то мабуть не
фіокі, Нобель 684 або Ріо махам (G 1000).
 
Останнє редагування:

китай

Слідопит
Почитайте сторінку №2 цієї теми,
корпус 615 має бути сталевого кольору,
як і всі капсуля цього виробника,
на першому фото 616(имхо), якщо помиляюсь
то більш досвідчені колеги поправлять, а те що
у Вас були раніше в мідному корпусі то мабуть не
фіокі.
Думаю, що раніше , 616 мідна рубашка і біла заглушка , були все таки фіокі , лише в фіокі верхня площадка є рівною і глянцевою , можливо , та інформація , що описувалась на 2 гій сторінці є застарілою , або мене обманули поставивши мені капсуль іншого маркування .
 

Panters

Снайпер
Думаю, що раніше , 616 мідна рубашка і біла заглушка , були все таки фіокі , лише в фіокі верхня площадка є рівною і глянцевою , можливо , та інформація , що описувалась на 2 гій сторінці є застарілою , або мене обманули поставивши мені капсуль іншого маркування .
Мабуть друге, я ніколи не зустрічав фіокі в мідному корпусі.
 

Kalinov56

Новачок
Доброго дня, підскажіть за капсулі, білі я так розумію maxan середньої сили, а червоні?
 

Вкладення

север

ветеран форуму
надійна команда
Вопрос: может ли сдетонироватьли капсюль (евро, жевело и т.д.) от сжатия, если его досылать в УЖЕ СНАРЯЖЕННОМ патроне? Ведь, иногда, бывает, что при закрутке патрона его выдавливает из капсюльного гнезда. И чтобы его дослать обратно, нужно полностью разбирать снаряженный патрон? Какие будут мнения? О том, что необходимо предварительно обжимать капсюльное гнездо я знаю.
 

Каменяр

Слідопит
Вопрос: может ли сдетонироватьли капсюль (евро, жевело и т.д.) от сжатия, если его досылать в УЖЕ СНАРЯЖЕННОМ патроне? Ведь, иногда, бывает, что при закрутке патрона его выдавливает из капсюльного гнезда. И чтобы его дослать обратно, нужно полностью разбирать снаряженный патрон? Какие будут мнения? О том, что необходимо предварительно обжимать капсюльное гнездо я знаю.
Єврокапсуль неодноразово досилав у гільзі ріо. Нічого не відбулося. Ви ж не молотком забивати будете?
 

Каменяр

Слідопит
Одного разу жевело стрелило, правда в порожній гільзі, мені старожили порадили ложкою забивати))) от і лусьнув, після того більше так не роблю))
 

Dimastiy

Мисливець
Доброго дня, підскажіть за капсулі, білі я так розумію maxan середньої сили, а червоні?
На офіційному сайті, немає інших окрім G1000. Всі вони з білою заглушкою. А те що з червоною, якесь "кревеньке";)А той що білий, то вроді як 684 (заглиблення присутнє, як на всіх нобелівських)
 

АлексД

Мисливець
Вопрос: может ли сдетонироватьли капсюль (евро, жевело и т.д.) от сжатия, если его досылать в УЖЕ СНАРЯЖЕННОМ патроне?
Жевело очень даже может (как и любой капсюль без заглушки). Евро склонны к подобному намного меньше, даже с не жестко зафиксированной наковальней - только площадка досылателя должна упираться не в колпачек с ударным составом, а в корпус капсюля... Разумеется, все это справедливо если именно порох выдавливает капсюль. Если же он выпадает не под давлением пороха - досылание становится на много безопасней.
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Шановні мисливці, потребую вашої допомоги, встановити істину , чи є це капсулем fiocchi - 616 сталевого кольору рубашка і біла заглушка , можливо це щось нове , бо раніше була в цій маркировці рубашка мідного кольору і біла заглушка , чи це є так , що капсуль 616 змінив свій зовнішній вигляд?
І ще , фото 2
чи це є капсулем fiocchi-615 ?
Дякую.
Я не вникал когда FIOCCHI последний раз делали ребрендинг своей линейке капсюлей, но имею показать следующее
1594832364723478765288.jpg


1594832439665962689123.jpg


15948325368651683891284.jpg


15948325907901922355148.jpg


По колпачку очень похоже на FIOCCHI. Только у них он такой зеркальный и с плоской вершинкой.
Похоже у меня более старый вариант, о котором как раз Вы пишете.
Ваши теперешние нужно искать и сравнивать..
 

иж 18

Слідопит
Вопрос: может ли сдетонироватьли капсюль (евро, жевело и т.д.) от сжатия, если его досылать в УЖЕ СНАРЯЖЕННОМ патроне? Ведь, иногда, бывает, что при закрутке патрона его выдавливает из капсюльного гнезда. И чтобы его дослать обратно, нужно полностью разбирать снаряженный патрон? Какие будут мнения? О том, что необходимо предварительно обжимать капсюльное гнездо я знаю.
Такого у меня не было, но если при закрутки и сдетанирует ничего страшного не должно произойти, патрон не выстрелит полноценно. Для полноценного выстрела нужно ряд условий, есть на ютубе видио как зажали патрон и с пневматике стреляли по капсюлю, результат был следующим, капсюль прогорел на сквозь и сгорело часть пороха, звезда в патроне не открылась, затем патрон поставили в ствол и повторили эксперемент, результат был уже другой, патрон выстрелил
 

китай

Слідопит
Я не вникал когда FIOCCHI последний раз делали ребрендинг своей линейке капсюлей, но имею показать следующее
Переглянути вкладення 583816

Переглянути вкладення 583817

Переглянути вкладення 583818

Переглянути вкладення 583819

По колпачку очень похоже на FIOCCHI. Только у них он такой зеркальный и с плоской вершинкой.
Похоже у меня более старый вариант, о котором как раз Вы пишете.
Ваши теперешние нужно искать и сравнивать..
Так , все вірно , раніше я такі і отримував , як Ви показали , це було ще три роки назад , а цього року отримав в коробках 616 сталева рубашка і біла заглушка а 615 мідна рубашка і червона заглушка .
Я не можу знайти жодної інформації , коли відбулись зміни з капсулем фіокі .
Це що зміни відбулись з капсулем сх 2000 це вже відомо і підтверджено а з фіокі , невідомо .
 

Panters

Снайпер
Вопрос: может ли сдетонироватьли капсюль (евро, жевело и т.д.) от сжатия, если его досылать в УЖЕ СНАРЯЖЕННОМ патроне? Ведь, иногда, бывает, что при закрутке патрона его выдавливает из капсюльного гнезда. И чтобы его дослать обратно, нужно полностью разбирать снаряженный патрон? Какие будут мнения? О том, что необходимо предварительно обжимать капсюльное гнездо я знаю.
При досиланні капсуля завжди ставлю клаптик шкіри зверху,
поки що ніяких подібних проблем не було, а так хз, і палиця
раз на рік стріляє:).
 

север

ветеран форуму
надійна команда
При досиланні капсуля завжди ставлю клаптик шкіри зверху,
поки що ніяких подібних проблем не було, а так хз, і палиця
раз на рік стріляє:).
А еще нужно сухим полотенцем руки, после дожима капсюля в заряженный патрон, вытирать-ладони, говорят, почему-то, при этом, резко потеют...
 
Зверху