О порохах для гладкоствола,- все что знаем.

rotja

Новачок
Не хотите читать несколько сотен страниц, так стреляйте! Исходных данных производителя вполне достаточно для пристрелки ! Лишь бы было желание.
Что Вам даст чужой отстрел? У всех разные стволы и как оно всё пойдет на ваших никто не знает!
Почитайте з яким питанням я звертався пів року тому. Я перечитав купу форумів і наших і москальських і були рекомендації під легку спортивну кулю рЯдити заменшенням навісок повільного пороху і збільшенням навісок суперповільного пороху, це я і уточнити рішив тут. Відповіді не отримав а отримав хрещення вовою і купу негативу в свою сторону. І я чужих відстрілів надивився але ніхто не рядить легкі 24-28гр кулі в відео а в спорті мені спліт розтягує важка куля, а це недобре.вот і провів всю зиму в тирі і вивчив то що питав замість отримати щиру пораду
 

rotja

Новачок
Мені стабільності рівня попер на 50-70м достатньо. І так я думаю що таку стабільність реально досягти, це підтверджується моїми відстрілами
 

rotja

Новачок
Ну если эта не полетела, так может нужно взять другую?
це той вова який не Я? приємно познайомитись. в мене все полетіло як і хотів, всі нажитки інформації якими володію маю змогу використати вдало. думав цей форум мені зекономить витрати 50-100 куль і два три відвідування тиру. та нє, не зекономив. і попереджали мене "пулєлєї" що важко тут спілкуватись і дізнатись щось, по простоті своїй понадіявся...((
 

kef

Зброяр
Пора тему /пересіяти/.
Є безліч різних рецептів виготовлення набоїв . Але жодного ідеального. Бо це є гладкоствол мисливський а не високоточна зброя до якої виготовляється свій набій. На усіх порохах є рекомендації по наважках. От від них і треба йти шляхом експерементів використовуючи свої комплектуючі та рушниці.
Цікаво було б почути які тут на форумі /кулелії/,що Вам таке сказали. Назвіть їх . Можливо і для них /рецепт/ знайдеться !:D
 

rotja

Новачок
Пора тему /пересіяти/.
Є безліч різних рецептів виготовлення набоїв . Але жодного ідеального. Бо це є гладкоствол мисливський а не високоточна зброя до якої виготовляється свій набій. На усіх порохах є рекомендації по наважках. От від них і треба йти шляхом експерементів використовуючи свої комплектуючі та рушниці.
Цікаво було б почути які тут на форумі /кулелії/,що Вам таке сказали. Назвіть їх . Можливо і для них /рецепт/ знайдеться !:D
шукайте рецепт самі, як і кулеліїв, не обовязково з цього форуму. жестянщик накидав купу посилань на дробові патрони під питанням з кульовими і мабуть самоствердився як і тоді коли попутав мене з якимось вовою. то ваші внутрішні проблеми як з приязністю до новачків так і з вихованістю. треба ж було чимось "консервщика" образити що мову спілкування забув. видаляюсь звідси на...ер. мінусовий форум
 

Вова!!!

Снайпер
це той вова який не Я? приємно познайомитись. в мене все полетіло як і хотів, всі нажитки інформації якими володію маю змогу використати вдало. думав цей форум мені зекономить витрати 50-100 куль і два три відвідування тиру. та нє, не зекономив. і попереджали мене "пулєлєї" що важко тут спілкуватись і дізнатись щось, по простоті своїй понадіявся...((
100 пуль сэкономить???)))))
За это время можно было при желании добиться любых результатов!!!! Вы не хотите просто!!! А тут требуете!
Когда мне нужно было довести пулелейку и отстрел до ума, я это сделал за месяц!!! Три переделки формы, чуть больше сотни патронов и полетела!)))
То Вам так нужно.)))
 

rotja

Новачок
100 пуль сэкономить???)))))
За это время можно было при желании добиться любых результатов!!!! Вы не хотите просто!!! А тут требуете!
Когда мне нужно было довести пулелейку и отстрел до ума, я это сделал за месяц!!! Три переделки формы, чуть больше сотни патронов и полетела!)))
То Вам так нужно.)))
комусь куля по 15 а комусь по 45. і так це я зекономити рішив 150 баксів
 

Вова!!!

Снайпер
Ну если она не летит, так может проблема в пуле ? Порох второстепенное.
У пули соблюдены параметры , баланс, центр тяжести?
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда

rotja

Новачок
Ну раз в тебе вова все летить і для тебе форум мінусовий, то і лети звідсіля якомога далі!
я б хотів подивитись на той момент коли ти свого вову зустрінеш і будеш то йому розказувати. "не лети" а відреєструюсь на...й.
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
Хлопці, усім привіт!
Слухайте, тут така справа, колись на початку 14-го року, мені товариш презентував запаковану баночку пороху, а що за порох, я забув... Сьогодні перебирав свій чулан і знайшов цю баночку! Ось така баночка і ось такий порох... У кого і які будуть думки?
1620975878113.jpg
1620975878116.jpg
1620975878119.jpg

На запах дуже приємний, горить дуже швидко яскраво помаранчевим колером, від маленької щипотки високе полум'я... Після спалювання приємний запах як після пострілу з пістолета Макарова...
 
Останнє редагування:
Зверху