О порохах для гладкоствола,- все что знаем.

faw

Мисливець
Що до легших не підкажу, експериментувати треба, або поспілкуйтесь з хлопцями хто льє підкаліберні Lee вони якщо я не помиляюсь підпадають під ваші вимоги по вазі, я думаю у них знайдете відповідь на своє питання
 

kef

Зброяр
Гладкоствольна вогнепальна зброя є обмеженою по бою до цілі. І нехай то будуть усі відомі бренди світової економіки виробництва мисливської зброї- межу результату стрільби на мисливську віддаль ніколи не перетнуть.


так, що власники простих моделей можуть з впевненістю сказати .що володіють рушницями як по бою так і зручністю їх використання не гірше тих відомих брендів за декілька тисяч доларів.
 

Kapitan

Снайпер
[QUOTE="rotja, post: 1068829, member: 36262
якщо повідомлення мені то ви неуважно читали те що я намагаюсь вияснити для своєї зброї її максимуми по кучності/відстаннях. розумію абсурдність "снайпінгу" з гладкоствола, але бажання знати нюанси і вміти їх використовувати переважає.
[/QUOTE]
Щоб вияснити для своєї зброї, я підкреслюю для с в о є ї, її ттх, то напевно треба із неї постріляти. На кількох порохах, на кількох капсулях, розстріляти не один десяток куль. Так, треба мальоха розкошелитись, по іншому не буде. На порох, на капсуль, на кулі, на ті ж самі гільзи. Без цього ні як. Тут має бути індивідуальний підхід. Ні хто вам золотого рецепту не дасть. У одного рушничка стара БМ з перемотаним ізолентою прикладом, у нього одні поради, у іншого ІЖ-27, зовсім інші. У третього турок напів автомат, у того зовсім треті рецепти.
Купу порохів купляти не треба. Зараз такі часи що лишня копійка не завадить, тому почніть із того пороху що у вас є. І думаю, що ви знайдете ту свою золоту навіску.
 

rotja

Новачок
[QUOTE="rotja, post: 1068829, member: 36262
якщо повідомлення мені то ви неуважно читали те що я намагаюсь вияснити для своєї зброї її максимуми по кучності/відстаннях. розумію абсурдність "снайпінгу" з гладкоствола, але бажання знати нюанси і вміти їх використовувати переважає.
Щоб вияснити для своєї зброї, я підкреслюю для с в о є ї, її ттх, то напевно треба із неї постріляти. На кількох порохах, на кількох капсулях, розстріляти не один десяток куль. Так, треба мальоха розкошелитись, по іншому не буде. На порох, на капсуль, на кулі, на ті ж самі гільзи. Без цього ні як. Тут має бути індивідуальний підхід. Ні хто вам золотого рецепту не дасть. У одного рушничка стара БМ з перемотаним ізолентою прикладом, у нього одні поради, у іншого ІЖ-27, зовсім інші. У третього турок напів автомат, у того зовсім треті рецепти.
Купу порохів купляти не треба. Зараз такі часи що лишня копійка не завадить, тому почніть із того пороху що у вас є. І думаю, що ви знайдете ту свою золоту навіску.
[/QUOTE]
так вот вся суть в тому що зброя куплена пів року тому, прес Lee пливе з штатів, до цього стріляв магазинними, зрозумів що треба робити свої. я і не намагаюсь випитати в когось точний рецепт по спорядженню на дріб чи важку кулю, в неті купу відео, інформації по варіантам. але я не знайшов жодної рекомендації по легких кулях (я про відео відстрілів, пакування чи розпаковок) але зустрів дві протилежних думки. перша : нема різниці для пороху який заряд в гільзі, куля чи дріб, навіска завжди одна відповідно до маси. і друга що варто всі кулі споряджати повільними порохами (206s, C7L або ще повільнішими) прогляньте які рекомендації мені написали вище: А1, А0, 206s і ніде нема чіткого пояснення. з чим прийшов сюди з тим і лишився. а питання то просте було. чи пакувати швидкий порох на 28гр кулі чи повільний? якщо повільний то наскільки повільний і чи змінювати його навіску в плюсову чи мінусову сторону. (а далі маючи відправну інформацію вже б задовільняв практикою свій інтерес)
я повністю з вами згідний що час важкий і треба стріляти тим що є, так вот я і хочу купити максимум два порохи і на них пробувати. якщо дробовий на 28гр я використаю точно, то 36-грамовими я стріляти не хочу, а виходить буду змушений якщо куплю суперповільний порох для легкої кулі і прогадаю. вважав що легше запитати в когось ніж купляти навмання, злитись що не летить і відбити бажання взагалі стріляти
 

huntumy

Зброяр
прогляньте які рекомендації мені написали вище: А1, А0, 206s і ніде нема чіткого пояснення. з чим прийшов сюди з тим і лишився.
Очень много дали вразумительных ответов! Как Вы их поняли, это Вам виднее.
На один ответ куча вопросов. Два вопроса а потом ещё куча вопросов. Тут неделю толковать... Не у всех терпения хватит.
Начинать нужно с начала и постепенно двигаться вперёд.
Хотите дробовой патрон снарядить? Без проблем. Пулевой? Тоже самое.
Тут дадут рекомендации на любой из порохов имеющиеся в торговой сети. Дальше только дело ловкости рук барина.
 

rotja

Новачок
Очень много дали вразумительных ответов! Как Вы их поняли, это Вам виднее.
На один ответ куча вопросов. Два вопроса а потом ещё куча вопросов. Тут неделю толковать... Не у всех терпения хватит.
Начинать нужно с начала и постепенно двигаться вперёд.
Хотите дробовой патрон снарядить? Без проблем. Пулевой? Тоже самое.
Тут дадут рекомендации на любой из порохов имеющиеся в торговой сети. Дальше только дело ловкости рук барина.
я не побачив відповіді на якому поросі споряджати 28гр кулі і чому, одна лише ваша щось доносить узагальнене про співвідношення. а уточнюючі питання мусять бути бо рекомендації людей відрізняються і ніхто не аргументує! в кого більший авторитет я не знаю, хто краще розуміє ситуацію і щиріше радить теж. якби на питання було 5 одинакових відповідей-порад і одна інша тоді було б зрозуміліше і менше уточнень.
вот я з початку і починаю, вичитую теорію після візьмусь до практики а то вийде як з магазинними патронами (першими що купив, ще на зеленку) відстріляв з 10-12метрів по паперу для наглядності, а вікна як півтори долоні (на 25-30м взагалі не поняв що де попав і куда полетіло), розкидало хто зна куда, а продавець що продавав відморозився "так має бути напевно..." вот я і не хочу таким продавцям вірити, їм би продати....
 
Останнє редагування:

faw

Мисливець
Ну і за зря на продавця наїхав, шротом так і буде на вашому короткому стволі 30 метрів осип буде відсутня можливо навіть від слова взагалі , щоб щось було схоже на осип на цих дистанціях з коротким стволом, почитай мої пости вище (але нормального осипу коротиш на 30 метрах все рівно не дасть). На дистанції понад 30 метрів з коротким стволом і циліндром, взагалі забудь про осип незалежно від пороху, навіски та методу пакування..... е правда метод))) в Штатах вставки ставлять, але у нас це протизаконно))) але з вставкою кучність прицільної стрільби можеш підняти до кулі в кулю навіть на 150 метрах)))) Ну а якщо без жартів то невже важко уловити що 28 грам бери 206 V або аналог, але питання нахрена))))) вам же писали щоб кулю спочатку підберіть ака піде, а для цього купіть патрони заводські з різними кулями постріляйте, а тоді буде видно яка куля і якої ваги краще іде..... ось тоді порох і підбиратимете..... ну не знаю.......напевно вже прочитавши всі пости колег можна трактат про це написати.
 

rotja

Новачок
Ну і за зря на продавця наїхав, шротом так і буде на вашому короткому стволі 30 метрів осип буде відсутня можливо навіть від слова взагалі , щоб щось було схоже на осип на цих дистанціях з коротким стволом, почитай мої пости вище (але нормального осипу коротиш на 30 метрах все рівно не дасть). На дистанції понад 30 метрів з коротким стволом і циліндром, взагалі забудь про осип незалежно від пороху, навіски та методу пакування..... е правда метод))) в Штатах вставки ставлять, але у нас це протизаконно))) але з вставкою кучність прицільної стрільби можеш підняти до кулі в кулю навіть на 150 метрах)))) Ну а якщо без жартів то невже важко уловити що 28 грам бери 206 V або аналог, але питання нахрена))))) вам же писали щоб кулю спочатку підберіть ака піде, а для цього купіть патрони заводські з різними кулями постріляйте, а тоді буде видно яка куля і якої ваги краще іде..... ось тоді порох і підбиратимете..... ну не знаю.......напевно вже прочитавши всі пости колег можна трактат про це написати.
уловити не важко про 206V на 28гр але бентежать поради про повільніші порохи під 28 кулю а я профан і випитую нюанси щоб не потратитись на порох недешевий. я розумію що з 51см не вийде осипу нормального але на 10 метрах 7,5/28гр 60-70шт попало в мішень 60*60, я очікував що більше буде. добре летить black mark v30 але ж таку я не знайду для самокрута, по формі до неї наближена люман. а купляти готові блек марк накладно, їхати далеко за ними
 

АлексД

Мисливець
А фото этой пули нет? То что увидел в сети - ну никак не приближается к Лиману (может не то нашёл)...
 

rotja

Новачок
А фото этой пули нет? То что увидел в сети - ну никак не приближается к Лиману (может не то нашёл)...
фото не маю, треба глянути чи є ще патрон, щоб розпакувати. вона не один в один як люман, але і та і та ковпачкова, з шийкою вужчою за діаметр тіла, голова має більший діаметр ніж спідниця. люман звісно більш грибовидна але більш схожої я не знайшов. і та і та пакується як підкаліберна, і та і та гола важить +/- 28 а з пижконтейнером +/-30. стрільба валькірією була приємна, навіть жіноче плече віддачу не чуло взагалі
 

rotja

Новачок
фото не маю, треба глянути чи є ще патрон, щоб розпакувати. вона не один в один як люман, але і та і та ковпачкова, з шийкою вужчою за діаметр тіла, голова має більший діаметр ніж спідниця. люман звісно більш грибовидна але більш схожої я не знайшов. і та і та пакується як підкаліберна, і та і та гола важить +/- 28 а з пижконтейнером +/-30. стрільба валькірією була приємна, навіть жіноче плече віддачу не чуло взагалі
А фото этой пули нет? То что увидел в сети - ну никак не приближается к Лиману (может не то нашёл)...
 

rotja

Новачок
розібрав останню, якщо цікавить вигляд то це ковпачок як на відео(фото підтер), пиж гуаланді, суцільний, вона з ним і летить. порох мабуть С7 1,47 (якщо хтось знає схожий по вигяду скажіть)686 капсуль. гола куля 28гр. в експериментах досяг кращої кучності на тому ж поросі з лайманом
 

soitin

Новачок
уловити не важко про 206V на 28гр але бентежать поради про повільніші порохи під 28 кулю а я профан і випитую нюанси щоб не потратитись на порох недешевий. я розумію що з 51см не вийде осипу нормального але на 10 метрах 7,5/28гр 60-70шт попало в мішень 60*60, я очікував що більше буде. добре летить black mark v30 але ж таку я не знайду для самокрута, по формі до неї наближена люман. а купляти готові блек марк накладно, їхати далеко за ними
Нещодавно зіткнувся з тим самим питанням.
Пошукав відповіді на оф.сайті Nobel Sport.
З їхньої таблиці виходить, що для кулі рекомендовані два різновиди їхнього пороху:
1620305537003.png

1620305425734.png

1620305466915.png

Для кулі 28г це - A1.
 

Вкладення

Laser Beard

Новачок
Нещодавно зіткнувся з тим самим питанням.
Пошукав відповіді на оф.сайті Nobel Sport.
З їхньої таблиці виходить, що для кулі рекомендовані два різновиди їхнього пороху:
Переглянути вкладення 670110
Переглянути вкладення 670108
Переглянути вкладення 670109
Для кулі 28г це - A1.
корисна iнфа.
але виникає питання:
iз серiї А, є ще порох AS, i вiн саме розрахований на 28 гр.
чи буде вiн пiдходити саме на кулю 28? роз`яснiть, хто в курсi...
 

rotja

Новачок
я успішно стріляю на С7 кулі від 27 до 30гр.(30 та 33 з пижами відповідно) і не так багато проб треба було, познайомився з людиною яка половину моїх експериментів розписаних на папері відмінила, порадила що не так
 

soitin

Новачок
я успішно стріляю на С7 кулі від 27 до 30гр.(30 та 33 з пижами відповідно) і не так багато проб треба було, познайомився з людиною яка половину моїх експериментів розписаних на папері відмінила, порадила що не так
Було б цікаво ознайомитися з результатами.
 

rotja

Новачок
можу рецепт дати. збирайте, пробуйте. дирок в мішені наковиряти будь як можна а доказувати, блог знімати мені не в прикол, не ютюбом живу.
 
Зверху