О порохах для гладкоствола,- все что знаем.

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
Навіщо тоді було тут писати та розповідати казки, щоб потім писати тобі у приват?!? Якщо маєш що сказати, кажи-пиши, а не хочеш, то тоді і не питай у інших! А то виходить так, тобі задорого купувати декілька порохів і ти хочешь щоб тобі надали усі результати підбору на тарілочці, а ти тільки даєш у приваті! Не забагато для тебе Вова?
 

rotja

Новачок
Навіщо тоді було тут писати та розповідати казки, щоб потім писати тобі у приват?!? Якщо маєш що сказати, кажи-пиши, а не хочеш, то тоді і не питай у інших! А то виходить так, тобі задорого купувати декілька порохів і ти хочешь щоб тобі надали усі результати підбору на тарілочці, а ти тільки даєш у приваті! Не забагато для тебе Вова?
для початку я не ВОВА! коли я сюди звернувся за порадою, мені спочатку зверхньо відповідали натякаючи на тупість, що не вмію прочитати що на банці пороху написано, потім коли почав уточнювати що мають на увазі мене закидували тапками типу недоганяю. я не те щоб образився але ніодна людина не запитала мене який діаметр дульного звуження в мене стоїть чи з якого я стріляю кулю і чому саме таке звуження чи саме цей ствол. я казки не розказую, якщо вам потрібен мій рецепт на С7 я в приват напишу і вам(хоча судячи з реакції на допис не став би), контарева30+3гр збираю на 50м в квадрат 8*8 лайман чуть гірше 10*10. казки б були тоді якби я розказував щось неймовірне. і я не хотів усіх результатів підбору на тарілочці, уважніше читати треба було що я запитував, а запитував по темі і по ділу.
Навіщо тоді було тут писати та розповідати казки, щоб потім писати тобі у приват?!? Якщо маєш що сказати, кажи-пиши, а не хочеш, то тоді і не питай у інших! А то виходить так, тобі задорого купувати декілька порохів і ти хочешь щоб тобі надали усі результати підбору на тарілочці, а ти тільки даєш у приваті! Не забагато для тебе Вова?
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
...для початку я не ВОВА...
Для мене, з такою пихатістю ти Вова...
...мені спочатку зверхньо відповідали натякаючи на тупість...
А перечитай ще раз з самого початку своє перше повідомлення...
...відверто не маю бажання накупити 4-5 різних порохів і випробовувати долю...
Тобто, ти не хочеш випробувати долю, а інші нехай випробують... Так виходить?!? Нехай інші витрачаються на комплектуючі та порохи, а ти почекаєш готового рецепту... Ага, чекай...
...я не хотів усіх результатів підбору на тарілочці, уважніше читати треба було що я запитував, а запитував по темі і по ділу...
І ти ще пишеш, що нічого тобі не потрібно подавати на тарілочці... З таким відношенням, тобі х...й хто і що підкаже!
...ніодна людина не запитала мене який діаметр дульного звуження в мене стоїть...
А що питати, якщо у своєму самому першому повідомленні від 5 листопада 2020 року, ти написав, що в тебе Хатсан із коротким стволом 51 см...
...Вихідні дані : Хатсан, 51см, постійний циліндр...
І що треба було питати?!?
...якщо вам потрібен мій рецепт на С7 я в приват напишу і вам(хоча судячи з реакції на допис не став би)...
Чесно кажучи, після такого не чемного відношення до користувачів нашого форуму, ні якого спілкування не хочеться... Я рахую так, є в тебе рецепт який ти випробував і в тебе полетіло все як положено із твоєї рушниці, поділися! А щоб не було образ на те, що тобі не відповіли, треба спочатку почитати форум у відповідній гілці, а потім задавати питання, якщо щось не знайшов! Є ціла тема по наважках та по випробуванням, ось, вивчай і не дякуй...
https://uoor.com.ua/forum/index.php...коствольных-патронов-на-разных-порохах.98083/
 

rotja

Новачок
А хто знає яке звуження в хатсан? Хто підказав яка саме куля може підходити під той діаметр ствола? Я перечитав купу форумів де зустрів дві протилежні думки які тут озвучив, випитував і відповіді не отримав. Нарозпаковував два десятка кульових щоб щось дізнатись і тепер пихатому вові маю подати на блюдечці? А мені хтось навіску написав тоді коли питав? Чи хтось мою навіску підібрану в мене запитував? На мій комент що вдало підібрав захотіли ДОКАЗІВ а не рецепт, якщо це спілкування мотивує когось до дружніх відносин на форумі то в вас, нє тепер в ТЕБЕ з уявою дуже бурно.
 

rotja

Новачок
ти ще пишеш, що нічого тобі не потрібно подавати на тарілочці... З таким відношенням, тобі х...й хто і що підкаже!
тоді і тепер навісок не потрібно, потрібно було пораду/напрямок до того як ночі недосипав вишукуючи інформацію, відповіді на якому поросі (швидкому чи середньому ) краще і чому. І так ти правий тут х...й що хто взагалі підказати готовий
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
...хто знає яке звуження в хатсан...
А чому ж ти не спитав, якщо не знав?
...Хто підказав яка саме куля може підходити...
...перечитав купу форумів де зустрів дві протилежні думки...
...мені хтось навіску написав тоді коли питав...
...випитував і відповіді не отримав...
Вова, перш ніж питати про якийсь не зрозумілий для тебе момент, треба для початку передивитися усю гілку форуму якою ти цікавишся! А так, як ти себе повів з самого початку спілкування, таке до тебе і сталося ставлення!
І да, пихатий вова, це якраз ти і з уявою у мене все гаразд! А ось у тебе самооцінка вкрай завищена! Якщо хочеш нормального ставлення, вчися нормальному спілкуванню та поваги до суспільства мисливців, а не спалювачів набоїв! Я тобі показав силку на практичну тему, ось і вивчай мовчки...
...Нарозпаковував два десятка кульових щоб щось дізнатись і тепер пихатому вові маю подати на блюдечці?
Ти їх розпаковував для себе, а не для суспільства! Нормальні стрільці після кожної розпаковки набою завжди ділилися і діляться інформацією! І якщо б ти передивився гілку цієї теми, то не писав б дурниць ображеного вови! Ось, не дякуй, ображений ти наш...:p
https://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Патрон-для-стрільби-по-тарілкам-12-калибр.65205/
А ось так роблять нормальні люди і мисливці, яких не треба питати і щось у них випитувати, як це робиш ти! Просто відкрили патрон і написали усі дані...
https://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Разрядил-Магазинные-Патроны.72561/
А ось тут про самозарядні набої... Є що почитати...
https://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Самозаряд.477/
А тут усе про набої ТАХО...
https://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Патроны-ТАХО.47253/
Так що вова не треба їстерії, треба трішечки уваги...
...з уявою дуже бурно...
Пи. Си. З уявою в мене все гаразд і я це доведу... Пізніше...
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
...ти правий тут х...й що хто взагалі підказати готовий...
Вище я тобі все написав... Хочеш нормального відношення, не бикуй, а спочатку почитай гілку форуму, там є всі відповіді на твої питання... Силки я тобі надав, якщо ти сам не хочеш шукати!
 

rotja

Новачок
Я взагалі культурний ще порівнюючи запити і відношення людей в цій гілці. Якби мені треба було щось читати я б читав, букви розрізняю, а я відповіді на те що запитував тут не почув, мусів сам все дізнаватись. Хто хотів отримати результат моїх витрат на кулі і порох, отримав в особистому повідомленні, все від а до я. За нормальних відношенням я прийшов сюди пів року тому, і виключаючи окремих форумчан отримав зверхні і узагальнені відповіді без будь яких роз'яснень. В мене все.
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
...Якби мені треба було щось читати я б читав...
...відповіді на те що запитував тут не почув...
...мусів сам все дізнаватись...
Тож бо і воно, що не схотів читати...
Щоб отримати відповіді, треба спочатку почитати гілку форуму, а потім ставити питання...
Так у тому і сенс форуму, щоб самому дізнатися те, що треба! Люди не дарма витрачають свій час, та викладають на форум, щоб поділитися своїми напрацюваннями, які ти вова, використаєш потім у своїх корисних цілях... І не треба стогнати, що тобі не дають відповіді на твої питання, які вже давно написані практично у всіх темах, силки на які я тобі написав! Бери і читай!
 

huntumy

Зброяр
І не треба стогнати, що тобі не дають відповіді на твої питання, які вже давно написані практично у всіх темах, силки на які я тобі написав! Бери і читай!
Без претензій до будь кого, але відмітили доречно. Буває таке, що тижні йдуть, а то і місяці щоб знайти те що шукаєш. Щей на чужій мові.
 

rotja

Новачок
Тож бо і воно, що не схотів читати...
Щоб отримати відповіді, треба спочатку почитати гілку форуму, а потім ставити питання...
Так у тому і сенс форуму, щоб самому дізнатися те, що треба! Люди не дарма витрачають свій час, та викладають на форум, щоб поділитися своїми напрацюваннями, які ти вова, використаєш потім у своїх корисних цілях... І не треба стогнати, що тобі не дають відповіді на твої питання, які вже давно написані практично у всіх темах, силки на які я тобі написав! Бери і читай!
Не знаю хто такий Вова але вже реально є бажання просто познайомитись з людиною щоб зрозуміти чого така неприязнь до нього. По друге, я звик запитати прямо якщо є пряма проста відповідь з п'яти слів, а вона була в людей які мені відписували. Так і я зараз готовий дати ту відповідь яку хотів почути, собі чи комусь з тих хто буде таким же початківцем як я пів року тому і повір зроблю це без фиркання, зверхності і хамства. А проблеми з своїм вовою рішай сам, без моєї участі. Для себе визначив цей форум наглим і ворожим до всіх хто хоче більше знати, в нас спортсменів прийнято допомагати, всі клубні релоудери отримали вичерпну інформацію від мене як тільки я в ній був впевнений, як і ті хто тут захотів знати мої експерименти.
 

rotja

Новачок
Читати мені не важко, важко було визначити яка з двох протилежних рекомендацій були вірними. І я це самостійно поняв. І навісок з методами збірок я не просив а хотів лише напрямок руху.
 

rotja

Новачок
Хоча на..ер я питаю, воюйте з своїм вовою донкіхоти, нікому не пораджу цей форум
 

Вова!!!

Снайпер
Читати мені не важко, важко було визначити яка з двох протилежних рекомендацій були вірними. І я це самостійно поняв. І навісок з методами збірок я не просив а хотів лише напрямок руху.
Не хотите читать несколько сотен страниц, так стреляйте! Исходных данных производителя вполне достаточно для пристрелки ! Лишь бы было желание.
Что Вам даст чужой отстрел? У всех разные стволы и как оно всё пойдет на ваших никто не знает!
 
Зверху