ПІДГОТОВКА і ЗВІТИ ПО ПЕРУ 2021-22

Статус
Закрита.

василь довжик

Слідопит
Вирвався сьогодні на вечірку.
Льоту взагалі не було.Можливо місце але і пострілів не чути було.
В завтра як буде натхнення підемо, погуляєм по меліоративних каналах.
Хоча люди кажуть ще линяє.
 
Скромненький но результат.
Результат отличный!!! Главное что вы взяли ружье, прошлись по угодьях, добыли птицу и получили заряд эмоций. Я, когда проходят охотничьи дни и не попадаю в угодья переношу очень болезненно. Можно сказать падаю в дипрессию :) .
 

Виталий 2.

Слідопит
А Мы, сегодня по жар-птице открылись!!!
В 7: 00 на месте, пока карточки, кофеек, в восемь тронулись.
Фазана - ну, очень много!!! За три часа, насчитал только двенадцать петухов, но в основном рябые, с осипшими голосами, одним словом молодежь !. Куры, табунами подымаются. Первый профессор, все же ушел без выстрела. Поднялся с шумом - гамом, ну очень далековато.
Следующего с терника, товарищ снял дуплетом. Ну а мой, тоже сорвался далеко, спланировал метров двести и нырнул в траву. Приметил место, забираю своего песионера, навожу, минут пять на изготовке наблюдаю, как драт переворачивает густую траву и вуаля! Как писалось выше - один выстрел, расстояние метров 25, уходящий на порыве ветра, с криком! Как ,сказал после товарищ - У него аж крылья завернулись :)!
Стали перекусили, по улыбались, ну пора и честь знать!
Всех с полем!!!

IMG_20211003_105742.jpg
IMG_0572.jpg
IMG_0576.jpg
IMG_0574.jpg
IMG_0578.jpg
IMG_20211003_142057.jpg
 

12х76

ветеран форуму
надійна команда
Воскресный выход по пролетному Бекасу!
Неповторимая Охота на ДОСТОЙНОГО СОПЕРНИКА!!!!
Сужение Джемени IC ( 0.25 mm) сделало свою чёрную
роботу! С 12 выстрелов 7\28, взято 8 трофеев!!!
Погодка, солнце,тепло, Бабье лето !

243560226_357470742729678_5766227183078010914_n.jpg
243559417_2037084439763445_3573818930237200380_n.jpg
 

XXL

Снайпер
Сегодня ездили в разведку на новое место .По приезду утка и чирок были на воде.Выставилы чучела и стали ждать вечернего лета ....... Вечернего лета не было o_O.Затем над нами проходили табунки по 50-100 голов, утка шла на кормёжку.Вывод: надо искать поле
IMG_20211003_165426.jpg
IMG_20211003_165414.jpg
IMG_20211003_165352.jpg
IMG_20211003_165342.jpg
 

kef

Зброяр
Сегодня ездили в разведку на новое место .По приезду утка и чирок были на воде.Выставилы чучела и стали ждать вечернего лета ....... Вечернего лета не было o_O.Затем над нами проходили табунки по 50-100 голов, утка шла на кормёжку.Вывод: надо искать поле Переглянути вкладення 710362 Переглянути вкладення 710363 Переглянути вкладення 710364 Переглянути вкладення 710365
Осінь. Болотно - водяної зелені та різної дрібної живності менше стало. Там де раніше масово проходило годування пернатої дичини - зараз майже пустка. На полях годується де були посіви зернових культур. І то вже переліт проходить майже в повній темряві. Тільки свист крил чути у повітрі.
 

Roman1310

Мисливець
Думаю дело не в покупных патронах, а в мелкой дроби. Для чирков да, но для кряковых уток мелкая
Решил сегодня бекаса погонять. Накануне взял пачку Рио 7,5/28. Мельче не было.
Ночью на лугу был заморозок , трава вся белая. Бекас почти ушел. Видел 7 шт вперемешку с гаршнепами.
Когда топтал куликов с лужи в 20м поднялось десятка полтора уток. Честно сказать не ожидал их там увидеть. Первую бью, падает нехотя. Вторую дважды попадаю, перья как с подушки и она на полусогнутых утягивает в камыш. Думаю подберу первую потом заберу вторую. Первая тоже решила не сдаваться. Поднялась в метре от меня с осоки и низко не уверенно над землёй дала деру. Отпустив на 20м стреляю. Как мне показалось добил. Ещё и шею пришлось крутить. От второй осталось только место падения в луже.
Давно не стрелял заводскими патронами, ещё и столько же не буду точно. Тем более с таком комплектацией и навесками.
Не поленился съездил на работу за хроном. Недавали покоя мне эти патроны. С скоростью оказалось все нормально!
Думаю дело не в покупных патронах, а в мелкой дроби. Для чирков да, но для кряковых уток мелкая. ИМХО
 

Виталя

Снайпер
А у нас зашли забойные восточные ветра...Уточка присутствует в небольшом количестве. И за роботы нет времени вырваться на охоту,но думаю отложу все планы,и завтра поеду в угодия...
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

roz_koms

Слідопит
Утреннюю зорьку в субботу встретил на воде.
509AE204-BAE4-42B3-910A-FA5EE90F3221.jpeg

План был таков, отстоять по лыске, а потом протоптать камыш в поиске осеннего крыжня. Норму по лыске закрыл минут за 10 лёта, два налёта и 6 лысух взято, на всё про всё 6 патронов. Раз такое дело, нужно пройтись по камышам, во времени немного ограничен…На первом месте удалось поднять двух уже полностью вылинявших крякашей, подъем первого попросту прозевал (разговаривал с Другом по видеосвязи, он настольгирующе помогал топтать болото из Америки) ну а второго смазал, сидели плотно, до последнего…Пройдя второе место, думал уже выходить, но за спиной поднялась утка, первым выстрелом её уронил, упала в те непролазные джунгли с которых я только вышел, сразу понял что поиски будут длительными…Не теряя траектории падения сразу отправился туда, и буквально в метре от меня подъем зелёноголовогоo_O от неожиданности два раза мазанул:confused:. Поиски были трудными, но трофей найден.
83723DC3-7B72-4D4D-9E30-32631C3CD585.jpeg

В воскресенье пригласили на вечёрку на воду, лёта не было вообще, стрелять довелось только мне, из налетевшей тройки чирят первым выстрелом сбил одного, стрелял над чистым, но по инерции залетел в заросли папоротника и в последствии так и не был найден:( и чуть позже был налёт одиночного чирочка, выстрел на вскидку и чирок протянув метров 150 упал в глубь острова, найти без шансов… На этом мой сезон подошёл к концу…
C2E5450B-A39D-484A-A5E9-01470A64A7B3.jpeg
 
Вітаю колеги! Вчора було свято. День пам`яті великомученика Євстафія Плакиди.
https://www.ikonniy-dvor.com/ikony-...ona-iz-yantarya-ruchnoj-raboty-evstafij-.html
Цей святий, є одним з заступників (покровителем) мисливців. ;)

evstafij-plakida-pokrovitel-ohotnikov-ikona-iz-yantarya-ruchnoj-raboty-evstafij-950x950.jpg


Так склався мій ритм життя, що на полювання я маю можливість їздити раз на тиждень, в неділю. Сплануваши провести своє відкриття полювання на фазана з Другом-лікарем та його чотирилапим помічником Греєм ми о 7 годині ранку не спішно виїхали з міста Запоріжжя.
Менш чим за годину, провідавши батьків, заїхали до зятя-єгера. Оформили документи (в цьому році вартість разової відстрільної картки на фазана для членів районої організації УТМР 130 грн., це вартість можливості добути одного фазана.). Обговоривши де що і як, бо в суботу друзі вже полювали на "жар-птаха), ми рушили в угіддя....:cool:
Скажу Вам, що в степу доволі холодно, тому на голову флісову фапку (кепі в сумку), а на тіло курточку поверх флісової кофти....Пішли! Спочатку пройшли бур`ян біля ставка...Але на жаль....лише покололи будяками ноги...:(
Далі пішли проти вітру балку...На проводах сиділо півтора десятка вітютнів...:eek:o_O
Де ж Ви були, коли ми їх ту чекали....Така думка промайнула в мене в голові та в цей момент, праворуч з трави та кучі хмизу піднялась "хмара"...я спочатку не зрозумів хто це??? Пітора десятка, не менше перепілок...:oops:
Далі були поодинокі підйоми з під ніг або з під собак (з нами було два курца і драт) курок та молодняку фазана....Балка із-за дощової весни і літа дуже сильно заросла бур`яном, таким густим та непролазним, що без собак сенсу не має ходити.....
За мерів 80 піднявся з криком "прохвесор"....п`яток куріпок перелетіли на іншу сторону балки....мододий дратхар погнав вуханя...Ось якось так, не "солоно хлєбавши) ми пройшли праву сторону балки....:(



IMG_20211003_131619.jpg


Розвернулись в зворотньому напрямку, вирішили "взяти" густу лісосмугу поряд з якої було перелущене поле соняшнику....Спочатку лісосмуги собаки активізували пошук, було видно що фазан тут є.....я забіг трохи на перед, тому що півень, навряд чи буде тримати стійку...і не помилився....
Із краю лісосмуги піднявся фазан....Сказати, що не сподівано не можу, все було як у сповільненій зйомці....крик фазана, шум від злітаючого птаха...беретта в плеча...поводка...і....гуркіт птаха що падає по гілкам .....

IMG_20211003_164915.jpg


Далі було декілька підйомів молодняку, стать якого розрізнити практично не можливо....та посаджений на акацію молодий півень, який не "захотів фотографуватись"....:p:p:p
Та в кінці лісосмуги пара "прєлих" які без крику не підпустивши собак, просто перелетіли на інший бік балки.....:cool:



IMG_20211003_131609.jpg


З під куща глоду Грей "виставив" Другу гарного півника....

IMG_20211003_154223.jpg


Сонце то зявлялось, то ховалось за хмари....
На клаптику ковили всі три собаки стали "мертво"....Я такого ще не бачив....і щоб Ви думали було?....Три перепілки, розміром з півгробця.....Ех!:oops:
Метрів за 300-350 до кіця балки росте три дерева яблук....Як "господарського батька діти" ми з Дмитром Олександровичем запаслись по пакету, доброму не підйомному пакету "вітамінів".....:D:D:D
Якби знав, що їх буде нести так важко, мабуть рвав би трохи менше....
Трохи з кислинкою, але ароматні і смачні яблука смакуватимуть тиждень-другий в наших родинах...
Третій трофей в нашій компанії добув Анатолій із під своїх чотирилапих помічниць....майже біля краю балки, за греблею невеличкого ставка, піднявся минулорічний півень, і вирішив летіти "в штик" нам....

IMG_20211003_132958.jpg


А ми, що ми...несемо ті "кляті" яблука.... Постріл і фазан впав до очерету... за декілька хвилин Альфа принесла трофей господарю.....



IMG_20211003_102106.jpg


Далі декілька фото на память...собакам попити...."не хитрий" перекус...чай, кава....Пакування речей.....
Ось так пройшло наше полювання на фазана у цей святкой день....:)
 

huntumy

Зброяр
Думаю дело не в покупных патронах, а в мелкой дроби. Для чирков да, но для кряковых уток мелкая

Думаю дело не в покупных патронах, а в мелкой дроби. Для чирков да, но для кряковых уток мелкая. ИМХО
Конечно в дроби. При начальной скорости свыше 400мс дробь проникла не глубоко. Изначально патрон предназначался не для охоты на уток. Для этого есть более подходящие патроны. Просто так вышло.
Тем не менее при попадании шея, голова падает тряпкой.
 
Статус
Закрита.
Зверху