ПІДГОТОВКА і ЗВІТИ ПО ПЕРУ 2021-22

Статус
Закрита.

Dedushka

Снайпер
Всех кто был на охоте с полем! Хорошие трофеи. На жаль у меня охота в домашних условиях заключается просмотром отчетов по охоте на этом сайте. Надеюсь к открытию по пушному все будет хорошо. Всем желаю крепчайшего здоровья!!! Это самое главное.
 

XXL

Снайпер
Ну вот и мы открылись по жар птице.С утра заезжайте за другом, только после операции на коленях (болезнь шахтера), но рвется в бой.дальше в охот коллектив на инструктаж и для получения карточек.Пред. с нами не едит, давление.Назначает старшего вместо себя.Обозначил наш маршрут, перекрестили и сказал с богом.Приехалы на место, Бурьян выше головы.На 8 охотников 2 спаниэля.Моему спаниэлей 13 лет, но по фазану- профэсссор.Первого мне выставил так как будто и НЕ было годичному перерыва.Боковой с права на лево- стволы береты на обгон ..... выстрел, облако перьевo_OА фазан тянет дальше.Обе ноги обвисли, и падает в Бурьян, метров 50 от меня.Все возрождается на видимое место падения, нетуууууууууу ...... Чуть в сторону и вот он лежит не двежимый !!!!!! Дробь 6кА (капитан) б / контейнераОдесса Д20, Беретта 686 Джемени ск1.Ну а дальше много подъемов, работа собак, Улыбки, досадные промахи и радость фазанов Которые обвели нас
IMG_20211017_112924.jpg
IMG_20211017_113123.jpg
IMG_20211017_070120.jpg
 
Останнє редагування:

кудасов

Новачок
В нас після цілої серії безликих полювань "приїхав-нічого не бачив-поїхав додому" нарешті з'являються потроху качки. Рано вранці приїхав на ставок, ще по темному почав манити, але ніхто на манок не відгукнувся. Думав, що знову перелітні нас оминають, дочекався, доки повністю розвиднілося і почав обдивлятися все плесо, але крім десятків лебедів не плавало нічого, навіть запізнілий виводок лиски десь подівся. Але все таки, без надії сподіваючись, продовжую манити і раптом над самим очеретом пролітає качка, сідає метрів за 100 від мене та починає відгукуватися. Спочатку хотів до неї підкрастися, бо там дуже зручно це зробити, а потім вирішив все таки перехитрити з допомогою манка.Починаю манити, вона відгукується і потихеньку наближається, випливає на чисте і мені довелося присісти.А далі починається діалог: я їй -"кря-кря", вона мені так само, але плаває десь за 50-55 м і в ряску, яку зігнав вітер до очеретів, в яких я стою на напівзігнутих, не хоче запливати.А ноги то мої не залізні..І стріляти далеко і азарт не дає піднятися та злякати її.Починаю відчувати вже тремтіння в ногах, а вона дуже активно відгукується, але плаває лише паралельно з ряскою.Ще пару хвилин і я просто не зможу прицілитися, тому перестаю їй відповідати, а вона ще трішки наблизилася ,але далі ніяк. Прицілився в голову (наскільки це можливо на такій відстані), і на напружених ногах, із тремтінням зробив постріл. Влучило лише 2 шт "п'ятірки" якраз по корпусу на рівні води, але цього вистачило, хоч і підранок, але втекти вже не могла.Набій капсюль"686", 2,1 Соколу, 1,5 двп, стаканчик з фотоплівки, 33 грн +2 грн крохмалю, дистанція десь 45-47 м.
 

mulyavchik

Снайпер
Осінні ,,тайожні,,рябчики
Без собаки,з підходу
Цих птахів дуже тяжко побачити в лісі,а коли вони взлітають,треба миттєво реагувати
Результат-3 рябчика на двох,це фантастичний результат
На дворі дощик…
Переглянути вкладення 714093
Переглянути вкладення 714094
Костю, а шо за скрипка в руках?З полем.
 

ATIS

Снайпер
Вдалося і мені добути сьогодні красавця. Збив два, але як не сумно, одно не знайшов..... І впав поруч, але дві години пошуків нічого не дали....
Патрон на поросі Gm, шріт шістка
IMG_20211017_175829.jpg
IMG_20211017_223739.jpg
 
Так склались обставини, що вчора полював сам....і без собаки.... :confused:
Будильник на 5.45....а очі розкрив уже було видно в 6.38...Та й грець з ним....Привів себе до тями...душ, кава....в спогадагах про вчорашню прогулянку з родиною на острові Хортиця, заварив термос кави, та поклав до сумки залишки провізії з пікніка...
245607123_6275080145897925_4806944095128240101_n.jpg
245434561_6275080345897905_6282292882628547529_n.jpg
245313964_6275080499231223_6049793200157076185_n.jpg

О 7.30 виїхав за місто і зателефонував батькам, що скоро буду....які також проспали:p:p:p
Маршрут свого полювання був продуманий заздалегідь з урахуванням того що "в стойку" прийдеться ставати самому...:eek:
Поставивши авто поряд з балкою пройшов "смітник", що густо заріс буряном....підйом курки з під ніг та "недоперепела".....Вирішив пройти частину балки, це десь пара кілометрі з правого боку, а повернутись по лісосмузі, де вже в цьому році Діана дарувала не один гарний трофей...Потім перейти по балці до авто....Але думка про яблука, грець його знає що за сорт...неказисті на вигдяд, але дуже смачні не давала мені спокою...як би їх нарвати але не носитись як "дурінь зі ступою" по всій балці???:rolleyes:
Крик фазана привів мене до тями....От суіцидальний подував я...Ага! Відповів я собі сам...Ти спробуй його ще витопчи та підніми на крило....Мені здалося, що півень вийшов на греблю, і я побіг в сторону, де як мені здавалось, був фазан....
.....:confused::(:mad: ПУСТО!!!!
ЕХ!!! Піду тоді по цій стороні....Поряд з польовою дорогою добрий клапоть густої трави і пара маслин....
IMG_20211017_093812.jpg

Щось зашаруділо під ногами...:oops:...Декілька секуд і невеличкий заєць чимдуж помчався в поле...Нехай росте, подумав я і пішов далі....Метрів 30 і раптом мерів 10-12 зліт фазана:D:D:D....Вскидка, поводка....постріл.....і я на міці падіння півня....завжди знімаю шапку та кладу її на траву, щоб не втратити орієнир міця падіння трофею....
Метрах в 5-ти від кепі був мій трофей!!!!...Гарний двох-трьохрічний півень...Глянув на годинник....Полював аж 15 хвилин::D:):)
Поклав трофей до сумки і пішов далі по балці...В кармані відстрільна картка на пернату дичину...Великих іллюзій щодо вальдшнепа не мав, але.....
IMG_20211017_093805.jpg

Лісосмуга в якій можливо була дичина була вже поряд....:cool:
IMG_20211017_094359.jpg
IMG_20211017_174254.jpg

Троє припутнів пролетіли на недосяжній відстані....З лісосмуги витоптав пару курок і старий "прохвесор" знову без крику, як вже робив двічі в цьому сезоні полетів до очерету....:oops:
Через тижтень треба буде його привітати...:):):)
Якось потепліло...і я вже не спішно, піднявши з краю очерету три курки дійшов до яблуні....Повний задній карман жилету...Може "нагріб" більше, але ще йти доволі далеченько до "бугаті".....
Куріпок та валюша не бачив....Подальший пошук перепела на полі де полювали декілька разів в цьому сезоні також не дав результату.....
IMG_20211017_174540.jpg

Ковток ароматної кави в степу...яскраві барви осені і гарний трофей...Ось якось так я провів декілька годин в угіддях;):):cool:
P.S. Поки обривав яблука у батьків, пакував речі мама обскубла фазана...тому сьогодні буде БОЩ! Але це вже інша історія в іншому розділі форуму....
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
За субботу и воскресенье, один Чирок, один Вальдшнеп и одна Горличка. Вяхиря видели, но далеко, летают как по одному так и стаи до 30 штук. На чучела не реагируют...




 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Костю, а шо за скрипка в руках?З полем.
Вітаю Олексій!
Придбав Тікка 412S з короткими стволами 67см,що рідкість і змінними чоками
Дуже цікавий руж,використовую його навіть по водоплаваючих зі стальним шротом-вкручюємі чоки дозволяють
 

Aleksandr_Hunt

Новачок
Вчера вышел на прогулку, решил потоптать вяхиря по посадкам…
A0AC7BF9-4F4B-454A-A489-1AF3553157A3.jpeg
Погода отличная, солнышко, ветерок, одним словом - красота. Обошёл все перспективные места - вяхиря нет. Решил пойти на передискованое поле подсолнуха, там тоже 0. Закурил, подумал… и выдвинулся вдоль посадки домой. Боковым зрением «узрел» как с посадки, вяхирь плавно спланировал на границу передискованого подсолнуха и сел ближе к кукурузе, от меня метров 300. Все, глаза загорелись, открылось второе дыхание… подпустил вяхирь метров на 40 и взлетел, 2 выстрела и долгожданный трофей добыт.
E3E606F1-0EBD-4FE0-82B6-C2787614EDF9.jpeg

Сужение - чок, патрон BlackMark №5/32г. конт. «скрипка» Beretta A400 Xtreme Plus.
Наверное это была крайняя охота на вяхиря в этом сезоне… Ждём перелётную утку :)
 
Статус
Закрита.
Зверху