ПОЛЮВАННЯ НА БАБАКА И КОЗУЛЮ 2019

УКРАЇНСКЕ ТОВАРИСТВО МИСЛИВЦІВ І РИБАЛОК
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ

НАКАЗ № 13 - О
03.06.2019 року м. Харків

Про проведення полювання на бабака і козулю в мисливських угіддях Харківської обласної організації УТМРв сезоні 2019/2020 року

Згідно Рішень сесій Харківської обласної ради, у відповідності з Законом України «Про мисливське господарство та полювання», на підставі «Положення про правила проведення полювань, поводження із зброєю та порядку видачі ліцензій на добування мисливських тварин», затвердженого наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 17.10.2011 №549 і зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 19 жовтня 2011 року за №1211/19949, положення «Про прикордонний режим», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 липня 1998 р. N 1147 (із змінами), інших діючих законодавчих та нормативних документів, -

НАКАЗУЮ:
1. Ліцензійне полювання на бабака проводити в мисливських угіддях, наданих у користування Харківської обласної організації УТМР на території Дворічанського, Кегичівського, Великобурлуцького і Шевченківського районів, на козулю в мисливських угіддях Великобурлуцького району, при наявності у мисливця: мисливсько-рибальського квитка члена УТМР і щорічної картки до нього з відміткою про сплату членських внесків, посвідчення мисливця, «Контрольної картки обліку добутої дичини і порушень правил полювання» на поточний сезон полювання з відміткою про сплату державного мита, ліцензії на добування бабака або козулі, відповідного дозволу на право користування мисливською зброєю, тощо.
2. Відкриття мисливського сезону на певній території здійснюється згідно статті 19 Закону України «Про ветеринарну медицину» після підтвердження відповідними територіальними органами Держпродспоживслужби (ветеринарної медицини) в районах, на підставі висновків проведення епізоотичного обстеження мисливських угідь.
3. Згідно п.21 Положення «Про прикордонний режим», полювання у прикордонній смузі Дворічанского і Великобурлуцького районів, здійснювати з обов’язковим інформуванням розпорядником полювання, або особисто мисливцем, органів або підрозділів Державної прикордонної служби, в межах відповідальності яких буде проводитися полювання, із зазначенням початку і строку її провадження, прізвища, імені та по батькові осіб, що провадитимуть полювання. Інформування здійснюється письмово не пізніше ніж за 24 години до початку проведення полювання.
4 Строки та порядок проведення полювання:
4.1. Індивідуальне полювання на бабака - з 3 липня по 29 вересня 2019 року в усі дні тижня, крім понеділка і вівторка (встановлених по організації вихідних днів).
4.2. Полювання на козулю:
- індивідуальне на самця козулі - з 3 липня по 29 грудня 2019 року в усі дні тижня, крім понеділка і вівторка (встановлених по організації вихідних днів).
- колективне (облавне) на самок козулі та їх молодняк, здатний до самостійного існування – з 1 вересня по 29 грудня 2019 року у суботу та неділю;
5. Полювання на бабака і козулю проводити за ліцензіями, згідно наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 16 травня 2019 року N 249 Про затвердження лімітів використання мисливських тварин державного мисливського фонду у сезон полювання 2019-2020 років, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 21 травня 2019 р. за N 529/33500.
6. Добування бабака проводити тільки з нарізної вогнепальної зброї калібром не більш як 5,6 міліметра. Поранений мисливцем бабак вважається здобутим.
7. Забороняється добування козулі з використанням малокаліберної гвинтівки під патрон кільцевого запалювання або набоїв, споряджених картеччю чи шротом.
8. Колективне (облавне) полювання на козулю дозволяється в складі не більше 20-ті мисливців, включаючи нагоничів.
9. Всі учасники полювання повинні бути одягненні в яскраві жилети.
10. Згідно статей 17 і 33 Закону України «Про мисливське господарство та полювання», добування вовків, лисиць, єнотоподібних собак, бродячих собак і котів, сірих ворон, дозволяється здійснювати за наявності у мисливця ліцензії або відстрільної картки на добування інших мисливських тварин.
11. Розпорядниками полювання на ліцензійні види тварин в мисливських угіддях, наданих у користування ХОО УТМР, призначити:
- Дворічанська районна організація: голова Кучер В.М., єгер Резніченко А.М.;
- Великобурлуцька районна організація: голова Калінін В.М., єгер Келеберда С.В.;
- Кегичівська районна організація: голова Ільченко І.М., єгер Караптан О.С.;
- Шевченківська районна організація: голова Ліманський С.В., єгер Карпенко В.М.
12. Перед початком полювання розпорядник проводить інструктаж з правил техніки безпеки, порядку організації та проведення полювання під підпис мисливців в журналі реєстрації з правил безпеки при проведенні полювання.
13. Важливими умовами безпеки при колективному (облавному) полюванні є чітке дотримання правил полювання, виконання вказівок розпорядника полювання, які є обов’язковими і виконуються всіма учасниками полювання беззаперечно.
14. Забороняється полювання:
- на території об'єктів природно-заповідного фонду (ПЗФ);
- на відстані ближче ніж 200м від місць розміщення житлових будинків, пансіонатів, наметових та туристичних таборів, дачних та інших ділянок, де можливе перебування людей;
- на території мисливських угідь державного мисливського резерву;
- у смузі місцевості між лінією державного кордону та лінією прикордонних інженерних споруд;
- на території відтворювальних дільниць.
15. Керівникам районних організацій УТМР:
15.1. Забезпечити дотримання порядку обліку, видачі й повернення ліцензій, організації та здійснення полювання.
15.2. Повідомляти відповідні органи Держпродспоживслужби в районах про час і місце проведення полювання.
15.3. Забезпечити дотримання профілактичних заходів щодо небезпечних хвороб диких тварин і людей.
15.4. Обладнати, згідно проекту організації та розвитку мисливського господарства, при умові дотримання санітарно-ветеринарних вимог, майданчики для оброблення туш добутих тварин.
15.5. Реалізацію м’яса добутих тварин мисливцям здійснювати лише після проведення обов’язкового ветеринарного обстеження.
15.6. Посилити спостереження за дикими тваринами.
При виявленні хворих або загиблих тварин негайно інформувати органи Держпродспоживслужби в районах і головного мисливствознавця ХОО УТМР.
15.7. Активізувати роботи оперативних груп по боротьбі з браконьєрством, координуючи їх діяльність з органами внутрішніх справ, та іншими уповноваженими контролюючими організаціями.
16. При видачі ліцензій, організації та проведенні полювань враховувати вимоги «Правил протипожежної безпеки в Лісах України» затверджених наказом Держкомлісгоспу України № 278 від 27.12.2004 року, зареєстрованому в Міністерстві юстиції України 24.03.2005 року за № 328/10608.
З метою належної охорони державного мисливського фонду та мисливських угідь, недопущення погіршення їх екологічного стану, керуючись ч.2 ст.30 і ст.42 Закону України «Про мисливське господарство та полювання», мисливцям забороняється відвідування хвойних лісових насаджень і в’їзд на їх території (крім транзитних шляхів), розведення вогнищ у лісі та на прилеглих польових чи водно-болотних угіддях в період високої пожежної небезпеки протягом поточного року.
17. Для штатних працівників районних організацій УТМР (голів та єгерів), а також для штатних працівників Харківської обласної організаціі УТМР (головного мисливствознавця Стольнікова М.І., водіїв Шаповалова М.А. і Гамарець Г.Ю.), встановити з 1 липня 2019 року, на період полювання, наступний режим роботи:
17.1. Робочі дні: середа - неділя;
17.2. Вихідні дні - понеділок і вівторок.
18. Про результати проведення полювань щотижнево інформувати головного мисливствознавця Стольнікова М.І.
19. До відкриття полювання довести даний наказ до громадськості області, контролюючих організацій та органів влади.
Контроль за виконанням цього наказу покласти на головного мисливствознавця Стольнікова М.І.

Голова президії ХОО УТМР А.Зарецький
 

Altay1972

Снайпер
Приятно видеть!!!
"Вчера" подписали, "сегодня" опубликовали, "завтра" возможно будет кому то попасть на законную охоту...
надеюсь что ситуация к августу будет на таком же уровне...
 

old hunter

Снайпер
Да все очень подробненько расписано.
Но почему цены стесняются указать? :(
 

Altay1972

Снайпер
В цене просто очень сложная формула в которой хотят учесть все и всех...
Много ездил и охотился, но формулу так и не понял, потому как у одних например лицензия стоит 200 плюс при добыче косули еще 2500 плюс немного егерь и загонщики...у других сразу говорят лицензия на косулю 3200, у третьих что то среднее: добыли взвесили мясо 80 грн/кг (20х80=1600) плюс 500 егерьские плюс загонщики... в итоге везде получалось 3000-3200...
Формула: она, ссука, очень сложная - хотя результат примерно один у всех...
 

old hunter

Снайпер
Формула: она, ссука, очень сложная - хотя результат примерно один у всех...
В УТМР по идее формула должна быть единая.
Но на местах походу вмешивается та самая "ссука".
И на охотах никогда внятно не звучит, почему столько за то и столько за другое.
 

vasyaka

Мисливець
Ліцензійне полювання на бабака проводити в мисливських угіддях, наданих у користування Харківської обласної організації УТМР на території Дворічанського, Кегичівського, Великобурлуцького і Шевченківського районів, на козулю в мисливських угіддях Великобурлуцького району, при наявності у мисливця: мисливсько-рибальського квитка члена УТМР і щорічної картки до нього з відміткою про сплату членських внесків, посвідчення мисливця, «Контрольної картки обліку добутої дичини і порушень правил полювання» на поточний сезон полювання з відміткою про сплату державного мита, ліцензії на добування бабака або козулі, відповідного дозволу на право користування мисливською зброєю, тощо.
а что же, получается другие районы пролетают?!
 

HOWA

Слідопит
15.5. Реалізацію м’яса добутих тварин мисливцям здійснювати лише після проведення обов’язкового ветеринарного обстеження. Каким образом "обстеження"? Анализы в лаборатории или просто внешний осмотр? Добыли под вечер, везти в рай- обл. центр для анализа, а вечером после например 19-20 часов ветлаборатория работает?, или наутро везти? А хранить до утра в холодильнике?А если оно того, и рядом в холодильнике позавчерашнее, не реализованное, но нормальное с нормальными результатами анализа? А вновь добытое окажется не хорошим? А потом после анализов снова приезжать в хозяйство за" реализацией" добытой продукции ? Сплошные вопросы по этому пункту. Я категорически за здоровье сограждан охотников и членов их семей! Но! Кто нибудь сможет пояснить?
 
Останнє редагування:

mom

Мисливець
Почем нынче байбак? 200 грн. сама бумажка + сколько?
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

HOWA

Слідопит
А каким образом было 15.5 ..."проведення обов’язкового ветеринарного обстеження". ? И следующий вопрос: 15.4. Обладнати, згідно проекту організації та розвитку мисливського господарства, при умові дотримання санітарно-ветеринарних вимог, майданчики для оброблення туш добутих тварин. Разделывали на майдачике? Или на" коленках"? Потому как до 2019г. такие площадки( майданчики) отсутствовали?... Я правильно понял приказ 13 О?
 
Зверху