ПРИВЕЗУ З США МАЙЖЕ ЛЮБИЙ ТОВАР ПІД ЗАМОВЛЕННЯ, АВТОТРАНСПОРТ.

dok123

Новачок
Уважаемые форумчани! Как быть? Константин взял заказ 4 месяца назад. Взял предоплату, три цены от стоимости товара в Америке. Теперь он говорит что выполнить заказ не может . Деньги вернет 22 декабря как вернётся. Но по факту не денег не товара. 4 месяца деньги были в его использовании.
 

dok123

Новачок
Посмотрим на сколько порядочен Константин. Задаток был 2100 уе
 

Leodr

Снайпер
Из прочитанного выше, как теперь понять, обращаться к человеку по поводу товара или нет???
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Уважаемые форумчани! Как быть? Константин взял заказ 4 месяца назад. Взял предоплату, три цены от стоимости товара в Америке. Теперь он говорит что выполнить заказ не может . Деньги вернет 22 декабря как вернётся. Но по факту не денег не товара. 4 месяца деньги были в его использовании.
Вітаю всіх
Так,все вірно,даний форумчанин звернувся з проханням привезти товар для свого товариша і пізніше людина зв’язалася зі мною і передала 2100$ про які я зразу повідомив ТС в ЛС...
Товар є дуже специфічний і через деякий час я зрозумів,що не зможу виконати заказ
Ми обговорили повернення грошей(60000 тисяч гривень)і справа йде до логічного завершення-так як я не в змозі переслати одним переводом з Канади еквівалент 2100$ США,то гроші частинами відіслав додому своєму двоюрідному брату,з проханням перевести людині на карту приватбанку
На разі на завтра було заплановано перевод 60000 гр від мого брата даній особі...
Тепер сьогодні бачу цей пост,який заявився ще в суботу(хоча мені не приходить повідомлення чи хтось відписує в моій темі,аж поки я сам не зайду)дякую камраду,що написав на Вайбер і сповістив
Тепер чекаю від форумчанина dok123 підтвердження ФІО людини,з котрою я спілкуюся у Вайбері,щоб потім не виникли форсмажори,а також скріншот нашої переписки у Вайбер з останніми повідомленнями,щоб все стало на свої місця
Гроші у брата вже в наявності,тепер черга показати скріншоти і зазначена сума буде переведена на карту приват...
Зрозумійте одне,я не Царь і Бог,щоб все міг виконати повівши бровою,і ,авжеж,не 100$ банкнота,щоб всім подобатися і догодити-досконалість недосяжна,і я в тому числі...
Хто хоче ,,по злорадствувати,, і потерти руки,що мені ,,насолив,,то перш за все почитайте всі попередні сторінки моі теми і відгуки камрадів,а потім зважуйте свої шанси,як каже стара англійська приказка-actions speak louder than words

З Повагою до всіх форумчан(крім тих,що у моєму чорному списку)!
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Из прочитанного выше, как теперь понять, обращаться к человеку по поводу товара или нет???
До речі,останнім часом дуже ,,скрупульозно,,відбираю закази,тому з проханням привезти манок за 20$ і тому подібними дрібницями-прохання не гаяти мого часу
Мінімум заказ від 300$ з одного нетмагазину США,залишаю за собою право відмовити(і часто відмовляю) людям,якщо ми не можемо дійти консенсусу і тд...

Дякую за розуміння!
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Знаю Костю особисто. Думаю що все розрулиться. Не той він чоловік, щоб опуститись до кидка.
Дякую,камраде Ігор за відгук
З усіх камрадів,які у мене заказували товар і писали потім відгуки,я особисто зустрів в реалі одиниці-99,9% з всіх залишилися задоволені і зверталися потім повторно...
25 сторінок в темі і роки на форумі-це найкращий тому доказ...
Циплят по осєні счітают...
Дякую!
 

Peresvetk

Слідопит
мужики, у вас у обоих достойная подпись под аватарами, а ........ как и не команда совсем. Бывают форс-мажоры, цена думаю тоже была оговорена....а сразу наступать ногой на голову, не коллегиально как-то.... (сорри за флуд)
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Шановні форумчани давайте не бігти пред танком з гранатою!!!Чекаємо повідомлення dok123,а вже тоді робимо висновки!!
 

dok123

Новачок
Репутация заробатывается очень долго, а завоняться можно очень быстро. Жду возврата денег. За компенсацию речи не идет. Хотя бы свои вернуть.
 

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
Репутация заробатывается очень долго, а завоняться можно очень быстро. Жду возврата денег. За компенсацию речи не идет. Хотя бы свои вернуть.
А что это за скрин? Такие условия для возвращения денег?
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
І у фамілії,і у номеру приват карти ТС зробив помилку,хмм...
Брат переводив кошти і з приват банку два раза йому дзвонили чи точно він хоче перевести 60000 гр на цю карту,чи це не шахрайство,щось того,аж після 2гого підтвердження дали переводу ,,зелене світло,,він дуже здивувався,сказав мені,що ще такого нюансу не мав з переводом по привату...ну то таке,завтра квитанцію має скинути,бо ще не зявилася у нього на приват24 роздрук про перевод коштів,я одразу скину скріншот...думаю ТС теж відпише

D8CF4D91-CB84-4626-B2FE-EC422BFC396C.png
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
З метою конфіденційності,точний номер карти(відправлений іншою смс у Вайбері) скидати не буду
Просто вийшла ситуація-ТС хоче повернення коштів,а у таких ,,щєпєтільних,,деталях робить помилки- ще один доказ того,що ідеальних людей не існує,нам всім щось бракує,лише кожному по своєму...
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Репутация заробатывается очень долго, а завоняться можно очень быстро. Жду возврата денег. За компенсацию речи не идет. Хотя бы свои вернуть.
Сумніваюся,що це про мою,я вже пояснив-у любих речах допускаються промахи,а тим паче у бізнесі,в мене й так рейтинг позитивних відгуків 100%,за стільки років-тут не попреш-залізобетон,так що 1 промах-це не привід ,,завоняти репутацію,,тим паче,що інцидент вирішився-досконалість недосяжна,людям свойствєнно ,,ошібатса,,
Ви,он,в своїй,чи товариша ФІО,помилку зробили- дрібниця,але факт
Номер карти неправильний написали-помилка,але факт...
Я вже не розумію,чи ТС і Казадаров В’ячеслав одне і теж лице,чи ні...
Відпишіть про отримання коштів,а ні,то завтра буду мати скріншот квитанції від брата і скину ,,на обозрєніє,,
Дякую за розуміння!
Merry Christmas!!!
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Так він читає но чомусь мовчить
Багато хто читає,але не всі мовчать
А взагалі про кого цей пост???
Напишіть нік(и) форумчан,кого мали на увазі..
Чи так,аби і моїх 5 грошів тут було???????
 
Зверху