Патрони магнум

Sanya603

Новачок
Доброго вечора цікавить тема по патронах магнум, можливо була тема на форумі не знаходив. Є в наявності рушниці иж 18 м і иж 58 м , я так розумію м- це використання патронів магнум , хотів би більше про це дізнатися чи варто використовувати чи шкодить стволу, можливо самому споряджувати ????можливо хтось має досвід в чому різниця між МАГНУМ і звичайним патроном????
 

ТАР

Снайпер
Доброго вечора цікавить тема по патронах магнум, можливо була тема на форумі не знаходив. Є в наявності рушниці иж 18 м і иж 58 м , я так розумію м- це використання патронів магнум , хотів би більше про це дізнатися чи варто використовувати чи шкодить стволу, можливо самому споряджувати ????можливо хтось має досвід в чому різниця між МАГНУМ і звичайним патроном????
На стволах має бути маркування калібру 12/70, де 12калібр ,70 Це довжина патронника під стандартний патрон Не магнум. Це так саме найперше.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Як зараз спостерігається, крайнім часом, більшість мисливців навпаки переходять на більш мешні номери шроту, навіски та й калібри. Навіщо Вам той магнум.
ТС, як вище вказано гляньте маркування або заміряйте патронник, бо не доведи біди не уникнути. З ПОВ.
 

Sanya603

Новачок
Ц
Як зараз спостерігається, крайнім часом, більшість мисливців навпаки переходять на більш мешні номери шроту, навіски та й калібри. Навіщо Вам той магнум.
ТС, як вище вказано гляньте маркування або заміряйте патронник, бо не доведи біди не уникнути. З ПОВ.
Дякую )))
 

okhorly

Слідопит
Доброго вечора цікавить тема по патронах магнум, можливо була тема на форумі не знаходив. Є в наявності рушниці иж 18 м і иж 58 м , я так розумію м- це використання патронів магнум , хотів би більше про це дізнатися чи варто використовувати чи шкодить стволу, можливо самому споряджувати ????можливо хтось має досвід в чому різниця між МАГНУМ і звичайним патроном????
нЕ ПРАВИЛЬНО понимаете. М - не магнум, а модернизированное, как Вам выше уже сказали. И стрелять магнумом из этих ружей нельзя. Но эсли очень хочется, то можно. Но недолго.
 

Fonex

Снайпер
Ваше ИЖ 58 - уж точно 12/70 и никаким магнумом там и не пахнет, ИЖ 18 скорее всего тоже...Правильно Вам сказали, М-это в данных ружьях обозначает "модернизированное", магнум или нет смотреть проще всего можно по патроннику, он должен быть минимум 76мм.
Теперь по использованию...Кого Вы собрались стрелять магнумом?По отстрелам, что проводились мной со знакомым, когда-то, магнум показал хуже осыпь,чем патрон с аналогичной дробью, но 32 грамма 12/70.Отдача!Если стрелять с п/а - то боль мень, а с двустволок, помп и тем более одностволок под 12/76 или 12/89 -это жесть жесткая...Повторяю вопрос - на хиба Вам тот магнум???
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму

Sanya603

Новачок
Ваше ИЖ 58 - уж точно 12/70 и никаким магнумом там и не пахнет, ИЖ 18 скорее всего тоже...Правильно Вам сказали, М-это в данных ружьях обозначает "модернизированное", магнум или нет смотреть проще всего можно по патроннику, он должен быть минимум 76мм.
Теперь по использованию...Кого Вы собрались стрелять магнумом?По отстрелам, что проводились мной со знакомым, когда-то, магнум показал хуже осыпь,чем патрон с аналогичной дробью, но 32 грамма 12/70.Отдача!Если стрелять с п/а - то боль мень, а с двустволок, помп и тем более одностволок под 12/76 или 12/89 -это жесть жесткая...Повторяю вопрос - на хиба Вам тот магнум???
Цікаво для інформації, от написав ви відписали тепер буду знати маркування і розшифровку ... дякую за відповідь)))
 

Fonex

Снайпер
Зате багато шроту летить....)))))
Толку только мало, не стоит оно того. ИМХО. Несколько лет назад, товарищ тож, купив МР 27 12*76 захотел магнумами стрелять...Говорю, что зачем? - Он:"так дроби больше и т.д.". Я предложил ему отстрел произвести. Стреляли одинаковыми № дроби, одинаковыми сужениями, только магнумом и обычными 32-х граммовыми патронами. Стреляли с МР 27 его и Фабарм ХЛР5. Результаты я писал выше...
 

1.11

Слідопит
Доброго вечора цікавить тема по патронах магнум, можливо була тема на форумі не знаходив. Є в наявності рушниці иж 18 м і иж 58 м , я так розумію м- це використання патронів магнум , хотів би більше про це дізнатися чи варто використовувати чи шкодить стволу, можливо самому споряджувати ????можливо хтось має досвід в чому різниця між МАГНУМ і звичайним патроном????
На Форумі повно інфи. але ще раз. Магнум слід розглядати по довжині патронника і по тиску.
По довжині патронника: використовується для сталевого дробу - при 32 гр. де висота снаряду вища ніж для свинцевого дробу. Тиск до 750 мПа.
По тиску: використовується для свинцевого і сталевого дробу. Гільза може бути, як 70мм, так і 76 мм. Обов'язкова наявність иаркування - граничний допустимий тиск.
Лабораторії використвують "ИЖ18" в якості балістичного ствола для перевірки патронів.
 

sergo 771

Снайпер
Доброго вечора цікавить тема по патронах магнум, можливо була тема на форумі не знаходив. Є в наявності рушниці иж 18 м і иж 58 м , я так розумію м- це використання патронів магнум , хотів би більше про це дізнатися чи варто використовувати чи шкодить стволу, можливо самому споряджувати ????можливо хтось має досвід в чому різниця між МАГНУМ і звичайним патроном????
В свое время испробовал все патроны из серии магнум какие были в магазинах...даже эксперементировал свой патрон магнум на порохе сокол состряпать....И пришел к выводу - та ну его нах....
 
Зверху