Патрони магнум

Корнилов

Снайпер
В свое время испробовал все патроны из серии магнум какие были в магазинах...даже эксперементировал свой патрон магнум на порохе сокол состряпать....И пришел к выводу - та ну его нах....
Если использовать дробь #9-7,то 28г. З головой на птицу, а попробывал 26г. дробь #8 очень понравилось. Буду пробовать 24.Вся дичь, добыта Вашей дробью)))
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Если использовать дробь #9-7,то 28г. З головой на птицу, а попробывал 26г. дробь #8 очень понравилось.
Спробуйте #8/36.. Шучу..:)
Буду пробовать 24.
Впевнений Вам сподобається, але буде чууток важче попасти. Но зато, як попав - упало. Я ж горлиць стріляв БиПи #7.5/24, сподобались.
І завтра теж на голуба планую, беру такі ж самі набої, пачку БиПи Флеш #7.5/24. Да і горлиці велика навіска не треба.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
колись ТАХО випускав Буран №9/36 г і вистачало довбо... в шо брали...

а від магнума не відговорите ніколи, хай бере та стріляє. і краще 42, 48 та 56 г одразу, з ІЖ-58М - можна звичайно! як зростеться ключиця, злізе синяк зі щелепи, відкриєте ружо через коліно, поклеїте тріщини шийки приклада - о, тоді саме все дійде. а так - треба стріляти, пробувати: "іщітє і обрящєтє!"
колись одному чоловікові дав патронів 16 калібру до старенького Зауера, на відкритті він стрельнув - ружо "на цапа", патрони заводські ТАХО, шо таке??? попасти не може, плече синє... я потім роздивився, що там патронник 65мм... а патрони я давав 16/70... кажу - ви то бачили, показуючи на клеймо... а він каже, ну та й шо... я не сперечався вже.
 

Корнилов

Снайпер
колись ТАХО випускав Буран №9/36 г і вистачало довбо... в шо брали...

а від магнума не відговорите ніколи, хай бере та стріляє. і краще 42, 48 та 56 г одразу, з ІЖ-58М - можна звичайно! як зростеться ключиця, злізе синяк зі щелепи, відкриєте ружо через коліно, поклеїте тріщини шийки приклада - о, тоді саме все дійде. а так - треба стріляти, пробувати: "іщітє і обрящєтє!"
колись одному чоловікові дав патронів 16 калібру до старенького Зауера, на відкритті він стрельнув - ружо "на цапа", патрони заводські ТАХО, шо таке??? попасти не може, плече синє... я потім роздивився, що там патронник 65мм... а патрони я давав 16/70... кажу - ви то бачили, показуючи на клеймо... а він каже, ну та й шо... я не сперечався вже.
В субботу охотился на голубя, нашёл гильзу ТАХО Сэми магнум, 42г.дробь #9))) Кто-то же, ей горлицу стрелял)))
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда

Stanislav Fursa

Снайпер
колись ТАХО випускав Буран №9/36 г і вистачало довбо... в шо брали...

а від магнума не відговорите ніколи, хай бере та стріляє. і краще 42, 48 та 56 г одразу, з ІЖ-58М - можна звичайно! як зростеться ключиця, злізе синяк зі щелепи, відкриєте ружо через коліно, поклеїте тріщини шийки приклада - о, тоді саме все дійде. а так - треба стріляти, пробувати: "іщітє і обрящєтє!"
колись одному чоловікові дав патронів 16 калібру до старенького Зауера, на відкритті він стрельнув - ружо "на цапа", патрони заводські ТАХО, шо таке??? попасти не може, плече синє... я потім роздивився, що там патронник 65мм... а патрони я давав 16/70... кажу - ви то бачили, показуючи на клеймо... а він каже, ну та й шо... я не сперечався вже.
Я взагалі находив гільзи БиПи, 12х76, #9 чи 6/42 і 12х76 НобельСпорт #3/42. Підняв гільзу, подумав, що можна таким набоєм стріляти!? Окуєл з підняти бровами, а тоді думаю "мені точно немає про що говорити з тими людьми, що стріляють цими набоями і добре, що їх поруч немає" бо я з ними спорити на цю тему, то лише портити собі нерви.
 

Stanislav Fursa

Снайпер
колись ТАХО випускав Буран №9/36 г і вистачало довбо... в шо брали...
Не далеко від мене живе мисливець в поважному віці. Був випадок, що сперечались стосовно навісок, після того, як він узнав чим я стріляю перо. Він мені виносить набій ТАХО Буран #6/36, тицяє мені в руки і каже "ось чим треба стріляти утку!". Я плавно завершив цю тему, бо це тільки пуста трата часу і нервів. Так що різні є люди.
 
Останнє редагування:

Корнилов

Снайпер
Не делеко від мене живе мисливець в поважному віці. Був випадок, що сперечались стосовно навісок, після того, як він узнав чим я стріляю перо. Він мені виносить набій ТАХО Буран #6/36, тицяє мені в руки і каже "ось чим треба стріляти утку!". Я плавно завершив цю тему, бо це тільки пуста трата часу і нервів. Так що різні є люди.
Вот на такого зайченка))) может и надо магнум)))
 

Вкладення

Зверобой 60

Мисливець
У меня МР-153,12/76 с2007года.Брал с учетом весеннего гуся на севере РФ.В то время была такая возможность.Первую пачку патронов обкатал полуавтомат как и положено магнумом.Брал в ноябре на Киевском водохранилище нырковых уток дробью ном.3.В речных уток тоненькая кожа а в этих подошва сапога.Доставал,пробивал-понравилось.Но со временем навески уменьшал.Сейчас в основном 32-34 гр.В этом году попробовал стендовые 28гр-тоже понравилось -но очень кучно бьют (для голубя на проводах самое то).Со средины октября и до льда 36гр.дроби ном.5-3.С ув.
 

alexnowar

Мисливець
Більше дробі - менше підранків. Статтю з дослідженнями в інтернеті самі знайдете.
 
Більше дробі - менше підранків. Статтю з дослідженнями в інтернеті самі знайдете.
)))
Из той же серии.
Старая индейская мудрость: "Чем длиннее ствол - тем ближе к цели!"
P.S. И, кстати, любая дама это с удовольствием подтвердит!
 

Ярослав Чечен

Слідопит
Магнум нужен только для того что бы быстрее ушатать ружье. Других преимуществ в нем не вижу по сравнению с обычным, нормальным патроном!
Я ж не думаю что кому то придёт в голову спрашивать "а что вы считаете обычным, нормальным патроном"?
 

Охотник77

Снайпер
Знайомий в деяких випадках приміняє патрони 12×76 зі своєї берети то в нього получається досить успішно і єфективніше чим звичайним 12×70. Сам в деяких випадках користуюсь БП Лонг на 36гр з 76мм патронника.то на набоях вказаний тиск мах 1050 бар що мабуть для рушниць з 70мм патроником теж забагато ( є тема там це обговорювалося,вже точно непамятаю всю писанину там) Іж 58 випускався з патроником під магнум тільки в 20му калібрі і там було окреме маркування а не просто букву М. Іж 18 з 76мм патронником є в різних калібрах
 
Останнє редагування:
Знайомий в деяких випадках приміняє патрони 12×76 зі своєї берети то в нього получається досить успішно і єфективніше чим звичайним 12×70. Сам в деяких випадках користуюсь БП Лонг на 36гр з 76мм патронника.то на набоях вказаний тиск мах 1050 бар що мабуть для рушниць з 70мм патроником теж забагато ( є тема там це обговорювалося,вже точно непамятаю всю писанину там) Іж 58 випускався з патроником під магнум тільки в 20му калібрі і там було окреме маркування а не просто букву М. Іж 18 з 76мм патронником є в різних калібрах
Я вам більше скажу - для рушниць з патронником 70 мм тиск у 1050 бар смертельно!

Разом з стрільцем! )
 

Охотник77

Снайпер

Просто примери з того що бачив: приятель з тоз 54 ( курківка 12к) відстріляв по гусаках десь пару десятків покупних патронів 12×70 з 40гр.дробу ( тобто полу магнум) стріляв би ними іще но так як він чоловік середньої статури і ваги то йому була некомфортна віддача, з рушницею нічого неслучилось в загалі (я сам перещупував) не повилазили труби з патронників в місцях запресовкі, ніяких тріщин на дереві, ні намека на шат. До речі за шат, два приклада: перший товариш купив кілька років тому у Чернігові у комісійці іж12, там же убрали в шанованого майстра шат і за два роки полювання магазинними патронами з навіскою 32гр шат знову є. В другого товариша на тоз34 шат убірав інший майстер і за 3 рокі полювань в основному з навіскою 36гр шату нема
 
Зверху