Патрони DDupleks

Одинокий Вовк

ветеран форуму
надійна команда
пс если бы все знали что на него выйдет в загоне.[/QUOTE]
Як зрозуміти? Якщо на полюванні у Вас дозволяє ліцензія вполювати і кабана і козу, то можна в один ствол зарядити "Полєву", а в другий "Гексоліт". В нас по ліцензії дозволяється добувати тільки щось одне: або кабан, або коза, різниця в ціні на ліцензію.
 

sumyhunt

Мисливець
более 50% охотников охотят копыто с п/а и это правильно. думаю Вы поняли о чём я.
впервые слышу о лицензии либо-либо.
 

сергей1975

Слідопит
пс если бы все знали что на него выйдет в загоне.
Як зрозуміти? Якщо на полюванні у Вас дозволяє ліцензія вполювати і кабана і козу, то можна в один ствол зарядити "Полєву", а в другий "Гексоліт". В нас по ліцензії дозволяється добувати тільки щось одне: або кабан, або коза, різниця в ціні на ліцензію.[/QUOTE]
Картечь заборонено.
 

saeco

Мисливець
Кто же косулю пулей стреляет, да еще такой экспансивной. И вообще что это за охота на самку? У нас лицензии на самца только бывают. Браконьер?
Кожне господарство має свої особливості. В змішаних угіддях ми завжди беремо 2 ліцензії- кабан і коза. Єгеря знають, що і де який звір. В даному випадку, загонка була в болоті на кабана, але чомусь були кози. Тому так і вийшло. Але все одно, Моноліт 32 краще, ІМО.
 

Patso

Снайпер
На останньому полюванні на кабана мій батько стріляв кабанчика кг на 100. Два постріли. Перший - кругла куля 17,4мм, метрів на 50, кабан розвернувся на нього, другий постріл з полева 3,метрів з 10. Друга куля явно навиліт. Кабан перебіг дорогу і зайшов в трави, було видно що там впав. Батько не хотів сходити з номера, бо в очереті ще працювали собаки. А потім виявилося, що той кабан відлежався і піднявся. Крові було просто рікою, на 2 боки вд сліду. Так ми за ним пройшли зо 3 кілометри, далі йти не змогли, бо він вийшов за межі господарства. Якби використовував більш експансивну і важку кулю, може б і впав. Перший вистріл не впевнений, а другий, каже, точно був в лопатку. Полева 3 для кабана деколи слабувата.
 

roko67

Мисливець
На останньому полюванні на кабана мій батько стріляв кабанчика кг на 100. Два постріли. Перший - кругла куля 17,4мм, метрів на 50, кабан розвернувся на нього, другий постріл з полева 3,метрів з 10. Друга куля явно навиліт. Кабан перебіг дорогу і зайшов в трави, було видно що там впав. Батько не хотів сходити з номера, бо в очереті ще працювали собаки. А потім виявилося, що той кабан відлежався і піднявся. Крові було просто рікою, на 2 боки вд сліду. Так ми за ним пройшли зо 3 кілометри, далі йти не змогли, бо він вийшов за межі господарства. Якби використовував більш експансивну і важку кулю, може б і впав. Перший вистріл не впевнений, а другий, каже, точно був в лопатку. Полева 3 для кабана деколи слабувата.
Кругла куля на колективному полюванні?
 

sumyhunt

Мисливець
если бы кабан был бит по лёгким не говоря о сердце, он был бы Ваш. у меня были случаи когда п-6 о лопатку подсвинка разлеталась в дребезги. лопатка разбита а внутряк цел.
 

Patso

Снайпер
Кругла куля на колективному полюванні?
То не було класичне загінне полювання, В лісі є озеро, оточене високою дамбою, заросле очеретом, в очереті кабани. Номери поставили на 4 виходах-стежках кругом озера, але не біля самого очерету, а метрів за 100-150 від дамби в лісі (в лісі стріляти легше ніж в очереті). По прямій між номерами було метрів по 300, та й місцевіть пересічена. Загонщик всього 1 і дві собаки, він за межі очерету на виходив, лиш направляв собак і допомагав їм підняти кабанів, які не дуже звідти хотіли виходити. Тому в таких умовах кругла куля була безпечна. На звичайному загоні де номери по лінії через 30-50 метрів і їм назустріч йде лінія загонщиків, її звичайно б не заряджали.
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
Єсть інфо і в мене по поводу Моноліта 28грам друг стріляв кабана кіл 100 не більше щитали дистанцію 42 крока.пуля попала з коса по льгках і вийшла зацепивши тельбухи,кабанчик пройшов метрів 60,із сторони виходу пулі вилізла кишки,лічно мені пулька сподобалась,але я стріляю пулями Іванова.нікому не нав'язую.
 

oliver

Слідопит
Де зараз можна придбати кулі Іванова в Україні? Може хто в курсі?
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
ще років 7 тому купив їх і Рубейкіна в Умані в магазині МИСЛИВЕЦЬ по одній шт,так як у мене батько токарь дав йому і він мені виточив.а потім постійні випробування з різними навісками СОКОЛУ ...Від Рубейкіна я так нічого харошого і не добився,а от ІВАНОВА (папкова гільза, порох Сокол 2,2грама,прокладка картон 3мм,два войлочних пижа розрізаних пшти до кінця і зверху пиж коконтейнер без пижа Е-36 обовязково розділений на дві половини і в нього пулю ІВАНОВА 33грама і закрутка.на 5о м просто супер.
 

barabaka

Слідопит
Я в этом сезоне, после подранка козы пулей Гуалбо, купил Гексолит. Пуля, конечно, очень точная. Взял козу и кабана. Попадания практически одинаковые - под углом. Кабану попал за левое ухо. Сердцевина прошила насквозь и застряла с другой стороны под кожей за правой лопаткой. Кабан где бежал, там и лег.
А козе попал в левую лопатку. Входное отверстие размером с кулак. Две передние ноги болтались на коже. Внутри фарш. Я козу больше этой пулей стрелять не буду. Возьму, наверное, Монолит.
 

Patso

Снайпер
Не поместу попали. К сожалению и от пуль бывают подранки.
Гуалбо тверда і гостра, вона досить часто шиє, як полева 2. Був після неї випадок з кабаном. З нашого колективу чоловік стрельнув кабана десь 80-90кг гуалбо. Бив стоячого. метрів на 30. Попав за лопатку. куля пробила одну легеню і по діагоналі вийшла через живіт. То було по чорнотропу. добрали його чисто випадково - він пройшовши більше кілометра застряг в каналі в болоті. і там його догнали собаки.
 

huntumy

Зброяр
У гострих куль гидроудар значно менший за тупоносі. Моя стальна куля 29гр теж все шиє. Але від неї не бігають кабани по лісу.
Ваш кабан з пораненням легень пройшов стільки не від кулі. На його місці п'ять впало відразу а ще п'ять пойшли б не далі 100м.
Це полювання, випадки бувають різні.
У нас був в минулому році випадок з козулею, 6 кульових пробоїн включаючи легені, ще й дорізали.
 

Patso

Снайпер
У гострих куль гидроудар значно менший за тупоносі. Моя стальна куля 29гр теж все шиє. Але від неї не бігають кабани по лісу.
Ваш кабан з пораненням легень пройшов стільки не від кулі. На його місці п'ять впало відразу а ще п'ять пойшли б не далі 100м.
Це полювання, випадки бувають різні.
У нас був в минулому році випадок з козулею, 6 кульових пробоїн включаючи легені, ще й дорізали.
Я про це і говорю - гостра куля, слабка зупиняюча дія.
Краще тупа, навіть стальна тупа куля краще зупиняє.
 

Вова!!!

Снайпер
Гуалбо тверда і гостра, вона досить часто шиє, як полева 2. Був після неї випадок з кабаном. З нашого колективу чоловік стрельнув кабана десь 80-90кг гуалбо. Бив стоячого. метрів на 30. Попав за лопатку. куля пробила одну легеню і по діагоналі вийшла через живіт. То було по чорнотропу. добрали його чисто випадково - він пройшовши більше кілометра застряг в каналі в болоті. і там його догнали собаки.
Попадание было в верхнюю часть лёгкого?
 

Patso

Снайпер
Попадание было в верхнюю часть лёгкого?
Ні, в нижню. він стояв в 3/4 оборота передом до мисливця куля зайшла за лопаткою пробила низ легені, пройшла через кишки і вийшла з живота з протилежного боку.
 

barabaka

Слідопит
У меня, кстати, козу не прошила. Кровь только с одной стороны сначала капала, потом нормально так текла. Потом три лежки с лужами крови. И после третьей лежки пять капелек крови и все. И в результате козу так и не нашли.
 

Вова!!!

Снайпер
Ні, в нижню. він стояв в 3/4 оборота передом до мисливця куля зайшла за лопаткою пробила низ легені, пройшла через кишки і вийшла з живота з протилежного боку.
Ну тогда это именно тот случай о котором сказал Виталик. Всякое бывает.. .
 
Зверху