Патронташі

Статус
Закрита.

Zog

Мисливець
Панове мисливці,
Пропоную до вашої уваги патронташі, в різному стані та різних епох.)
Резерви в темі, будь ласка. Питання можна в ПП. Оплата на карту ПБ. Відправка Новою Поштою.
Дякую!
1. Однорядний патронташ, 12 кал., на 24 патрона, радянських часів. Загальна довжина - 110,5 см. Матеріал - шкіра, фурнітура рідна. Стан відмінний, на одному клапані невелика потертість. В мене був "на полиці". Купляв на цьому форумі. Думаю, власник упізнає.) Ціна 350 грн.
 

Вкладення

Zog

Мисливець
2. Однорядний патронташ "сеттер", 12 кал., на 24 патрона, радянських часів. Загальна довжина - 118,5 см. Матеріал - шкіра, фурнітура рідна. Стан відмінний. Вшиті кільця під додаткові лямки, які можна спороти. Також, відсутня одна заклепка, в місці кріплення ременя до патронташу. В мене був "на полиці". Ціна 350 грн.

3. Однорядний патронташ "сеттер", 12 кал., на 24 патрона, радянських часів. Загальна довжина - 112,5 см. Матеріал - шкіра, фурнітура рідна, є лямка. Стан гарний, все ціле, присутні загальні потертості. Ціна 250 грн.
 

Вкладення

Zog

Мисливець
4. Двухрядний патронташ, 12 кал., на 36 патронів, середина 2000-х. Загальна довжина - 132 см. Матеріал - шкіра, фурнітура рідна, є лямка. Стан дуже гарний, все ціле, потертість з тильної сторони. Ціна 350 грн.
5. Двухрядний патронташ "сеттер", 12 кал., на 36 патронів, радянських часів. Загальна довжина - 138 см. Матеріал - товста шкіра, з лямками та додатковим патронташем на 2 патрони. Стан нормальний, робочий. Все ціле, загальні сліди використання. Відсутня застібка під один клапан. Дві пуклі латунні, одна пластмасова. Ціна 250 грн.
6. Двухрядний патронташ "сеттер", 12 кал., на 36 патронів, радянських часів. Загальна довжина - 138 см. Матеріал - шкіра, з лямками та додатковим патронташем на 2 патрони. Стан нормальний, робочий. Все ціле, потрібно пришити 1 D-кільце. Дві пуклі білі, одна чорна (пластмаса). Ціна 300 грн.
 

Вкладення

Zog

Мисливець
7. Відкритий патронташ, 12 кал. на 30 патронів. Загальна довжина - 125 см. Матеріал – еко-шкіра. В новому стані. Ціна 150 грн.
8, 9. Дані патронташі окремо ідуть бонусом до любого з запропонованих вище, по одному на лот. Кому потрібно буде.
 

Вкладення

segadoc

Мисливець
Лот номер 2 (однорядний патронташ що у Вас «був на полці») в резерв.
Реквізити в особисті повідомлення.
 

Zog

Мисливець
Вибачте, треба було мені розділити бонусні патронташі. Верхній - лот 8, нижній - лот 9. Номер 9 зарезервував Олег Валентинович. Дякую за розуміння.
Резерв на лоти 2 і 5 прийнятий.
 

ValentynY.

Новачок
На лот 2 (Однорядний патронташ "сеттер", 12 кал., на 24 патрона, радянських часів) стану другим в чергу.
Можливо пощастить.
 

Zog

Мисливець
Лот 4 проданий. По лотам 2 та 5 резервист підтвердив придбання.
 

serobond

Мисливець
Шкіряний, двухрядний на заклепках ще є? Якщо да то резерв!!!
 

Zog

Мисливець
З двухрядних залишився лот 6 (останні 5 фото пов.#3). Ви цей мали на увазі?
 
Статус
Закрита.
Зверху