Патроны Мельничук

ATIS

Снайпер
Підніму тему... ;)
Попав мені патрончик від Мельничук. Розібрав подивився що там..... Все не фотографував, скажу так: зірка "жесть", дід зіркою прокладка, далі шріт ( такого паршивого шроту ще не бачив). КВ 686, порох D20 , чи щось з 200х. Основний пиж ДВП. А от пороховий пиж перший раз такий бачу.... Може хто підкаже що це за чудо....
IMG_20210825_191732.jpg
IMG_20210825_191746.jpg
IMG_20210825_191755.jpg
IMG_20210825_191802.jpg
 

Leodr

Снайпер
Н да, можен он сжался при зарядке, но и сам такой вижу впервые!
 

Homa

Снайпер
Підніму тему... ;)
Попав мені патрончик від Мельничук. Розібрав подивився що там..... Все не фотографував, скажу так: зірка "жесть", дід зіркою прокладка, далі шріт ( такого паршивого шроту ще не бачив). КВ 686, порох D20 , чи щось з 200х. Основний пиж ДВП. А от пороховий пиж перший раз такий бачу.... Може хто підкаже що це за чудо.... Переглянути вкладення 700137 Переглянути вкладення 700138 Переглянути вкладення 700139 Переглянути вкладення 700140
Вони у всі набої 12 кл D20 пхали, а в 16 кл. 206 V (одному Богу відомо скільки сипали). D20 в зимовому патроні це жесть. Про порох знаю тому, що знайомий років 6 тому "по акції" купив цілий ящик і марка пороху та навіски дробу були написані кульковою ручкою на коробках.
 

ATIS

Снайпер
Опасный пыж. У меня несколько раз обрывалась юбка и застревала в стволе. Раньше было общество по моему новатор они их выпускали. Он состоял из двух половин и крестики вставлялись друг в друга.
В цих набоях другої половинки не було, на пороховий ставився двп і все.......
 

huntumy

Зброяр
Раніше користувались такими пижами. В гільзу йшли з невеликим натягом. Хороший бій був з ними. Ставилося два штук на зустріч перемичками. Потім взяли ще декілька пачок. Зовсім не те було. З іж57 на барсі дуже гарний набій був. В стволі ніколи не застрягали.
 

POMAH-Lviv

Мисливець
Підніму тему... ;)
Попав мені патрончик від Мельничук. Розібрав подивився що там..... Все не фотографував, скажу так: зірка "жесть", дід зіркою прокладка, далі шріт ( такого паршивого шроту ще не бачив). КВ 686, порох D20 , чи щось з 200х. Основний пиж ДВП. А от пороховий пиж перший раз такий бачу.... Може хто підкаже що це за чудо.... Переглянути вкладення 700137 Переглянути вкладення 700138 Переглянути вкладення 700139 Переглянути вкладення 700140
Стріляю таким "чудом" з латунки. Доволі непоганої якості...
 

Patso

Снайпер
Вони у всі набої 12 кл D20 пхали, а в 16 кл. 206 V (одному Богу відомо скільки сипали). D20 в зимовому патроні це жесть. Про порох знаю тому, що знайомий років 6 тому "по акції" купив цілий ящик і марка пороху та навіски дробу були написані кульковою ручкою на коробках.
В них схоже принцип такий 206V під 28г? Так під 28г, в 16к вага дробу 28, значить піде))))
 

zavgosp75

Мисливець
Я вже десь тут на форумі писав як новенька Хугла розлетілася від їхнього набою, сам бачив на свої очі. До цього пристрілювалася кулями іншого виробника, а на відкриття перший постріл з 5ки 32гр і колодка дала тріщину а мисливця положило від віддачі.
Було це років 8 тому ....
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Добрий день, шановне панство! А хто знає, чи працює магазин МСВ в Тернополі? Щось ні дозвонитися не можу, ні на сайті не реагують.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Добрий день, шановне панство! А хто знає, чи працює магазин МСВ в Тернополі? Щось ні дозвонитися не можу, ні на сайті не реагують.
Не так давно не ответили на заказ
Только что перезвонили, все работает, заказ приняли, все работает.
 

Dusk Hunter

Мисливець
На днях поцікавився чи мають порох Сільвер, кажуть є,ціна 300грн 200гр.
Взагалі обнагліли.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Враження від побаченого, так би мовити ИМХО :)
1. Оформлення пачки так собі, на "трієчку". Картон пачки тонкий, інформація про начиння патрону написане від руки і не дуже якісно. Не сподобалося.
2. Сам патрон закритий гарно. Для піватомата піде, тим більше враховуюи товстий пластик гільзи. Інформації на самому патроні більше ніж на пачці. Колір сподобався. Якщо різні варіанти спорядження і різні розміри шроту у них організовано в різний колір гільзи - то це честь та хвала виробнику. Було б дуже зручно, без усіляких там додаткових підписувань та маркувань. Я побачив тільки патрони "000" 32 гр, які інші - хз.
3. По гільзам. Гільзи з товстого пластику. Хтось хає, комусь подобаються. Однозначно обтюрація в таких гільзах буде на висоті. Такий факт, може хто зверне увагу. Гільзи без капсуля коштують щось 2,80, капсульовані - 3,50. Десь хтось бачив єврокапсулі по 70 копійок? Та й капсульованих гільз по 3,50 особисто я давно не бачив.

Да, саме головне. Враженнями від пострілів поділяться зі мною після цих вихідних.
 

troeshnek

Мисливець
Враження від побаченого, так би мовити ИМХО :)
1. Оформлення пачки так собі, на "трієчку". Картон пачки тонкий, інформація про начиння патрону написане від руки і не дуже якісно. Не сподобалося.
2. Сам патрон закритий гарно. Для піватомата піде, тим більше враховуюи товстий пластик гільзи. Інформації на самому патроні більше ніж на пачці. Колір сподобався. Якщо різні варіанти спорядження і різні розміри шроту у них організовано в різний колір гільзи - то це честь та хвала виробнику. Було б дуже зручно, без усіляких там додаткових підписувань та маркувань. Я побачив тільки патрони "000" 32 гр, які інші - хз.
3. По гільзам. Гільзи з товстого пластику. Хтось хає, комусь подобаються. Однозначно обтюрація в таких гільзах буде на висоті. Такий факт, може хто зверне увагу. Гільзи без капсуля коштують щось 2,80, капсульовані - 3,50. Десь хтось бачив єврокапсулі по 70 копійок? Та й капсульованих гільз по 3,50 особисто я давно не бачив.

Да, саме головне. Враженнями від пострілів поділяться зі мною після цих вихідних.
а можете розпакувати патрон, цікаво що там в середині )
 
Зверху