Патроны ТАХО.

Lex12310

Мисливець
Может оно и так, но разбирал я занят мастер, все б ничего, но дробь пластилин, и гильзы, если синяя ещё ничего, а оранжевую поддувает и в газоотводе клинит через раз...
 

Вова!!!

Снайпер
В бипишных патронах тоже пластилин, но это не мешает ими отлично всё добывать.
А не слишком ли у нас высокие требования к твёрдости?
До сих пор добиваю совковую двойку, довольно мягкая, но зайцы с лисами видно ничего не знают о твёрдости дроби и падают на ура до 50 м.
 

huntumy

Зброяр
В бипишных патронах тоже пластилин, но это не мешает ими отлично всё добывать.
А не слишком ли у нас высокие требования к твёрдости?
До сих пор добиваю совковую двойку, довольно мягкая, но зайцы с лисами видно ничего не знают о твёрдости дроби и падают на ура до 50 м.
Встречается твердая.
 

Охотник77

Снайпер
сих пор добиваю совковую двойку, довольно мягкая, но зайцы с лисами видно ничего не знают о твёрдости дроби и падают на ура до 50 м.
Чому б і некористуваться маючи запаси мякого дробу. Правільно підібрані компоненти ( медлений порох і підходящі пижі) і буде норм.патрон на полювання
 

Ведьмачок

Новачок
Может кто вскрывал патрон от ТАХО Олимп классик 24г., подскажите какие там капсюля используются?
 

Степанович 2

Снайпер
Не переживайте ви так за капсуль,біди від нього не буде ;) .
Навіска пороху (заряду) і його відношення до дробу (снаряду). важливіші. Потім розбиретись і з капсулем.
А взагалі то візьміть собі за правило, коли випробовуєш новий порох йдеш від меншого (навіски) і вверх (до рекомендованої). Дальше капсулем і відношенням до снаряду добиваєшся осипу, кучності і різкості (швидкості), поки не знайдеш свій патрон під свою рушницю..
 

Ведьмачок

Новачок
Не переживайте ви так за капсуль,біди від нього не буде ;) .
Навіска пороху (заряду) і його відношення до дробу (снаряду). важливіші. Потім розбиретись і з капсулем.
А взагалі то візьміть собі за правило, коли випробовуєш новий порох йдеш від меншого (навіски) і вверх (до рекомендованої). Дальше капсулем і відношенням до снаряду добиваєшся осипу, кучності і різкості (швидкості), поки не знайдеш свій патрон під свою рушницю..
Дякую! Хочу робити все правильно. Тільки що з полігону приїхав, перед тим накрутив 25 набоїв на Олімпі 1,3 шріт 24г.№7, пк, з СХ2000. То сподобалось) Завтра буду крутити на Нобелі С7v 28 грамові. Ще стоїть в кутку банка старого Сокола, але його вже буду мабуть для 32 г. використовувати, чув що з малими навісками він погано працює.
 
Зверху