Патроны ТАХО.

кесарь

Мисливець
Минулого року теж так розпочав сизон - прикупивши патронів ,,Mirage,,N5 :):):) Коробку!!!
Місяць ходив на полювання в холосту:):):) а може й довше:):):). Є кілька одиниць зброї - перепробував усі:):):).
Почався психоз :D:D:D
Настільки клято довіряв виробнику
,,Mirage-Clever,,
Допоки полюючи на голуба з підсадними на сухому полі розчарувавшись повністю в своіїх мисливських здібностях (не міг збити голуба на лету) вирішив дати йому підсісти і стрельнути по сидячому - і ОХУ...в:eek:
Відстань 25м. голуба обнесло справ з ліва спереді кругом одним словом а він спереляку струханувся:) і полетів.o_O
Підозра на патрони була і раніше,коли одного разу на вечірці позичив пачку цих патронів свому колезі і він ними теж нічого не збив - хоча стріляє добре і я це знав.
Після ,,перестрашеного бідного,, голуба змінив патрони і все наладилось-хвала ,,Всевишньому,,
чуть полювання не кинув (жарт)
Більше ,,коробкою,,не купую!!!
Пачка відстріл,результат на різкіть(суха соснова дошка) тільки тоді закупи.
І немає значення чи ТАХО чи Міраж чи Єлей!!!
А ще цьогоріч завів собаку і почав робити сам безконтейнерні патрони.
Абсолютно идентичная история. Я ведь тоже начинал теми патронами по голубям охотиться и тоже с чучелами. Только хорошо, что не коробку взял, а всего пачку на пробу. Так что сильно не расстроился, одно жаль - шикарную охоту на голубя прощелкал. Надыбал посадку с вяхирем, и так бездарно использовал свой шанс охоты на него. Но да ладно, значит так было надо, чтобы вяхрю повезло. Хотя одного правда взял, но абсолютно случайно. Бил в лет, но он не упал, хотя очевидно было, что попал. А потом, пошел собирать профиля голубей. а он там лежит. Видно пошел на на чучела, а так бы просто пропал даром. Мне кажется, что вряд ли это могли быть заводские патроны, скорее всего кто-то косил под марку. Тут недавно статью прочел, как в Запорожье накрыли подпольный цех по производству патронов. https://www.061.ua/news/2082223/v-zaporoze-nakryli-podpolnyj-ceh-po-izgotovleniu-patronov-foto-video Может и те из подпольного цеха.
 
Останнє редагування:

Александр Васин

Мисливець
При полюванні на хижака, за жеребом мені дісталося 12 набоїв тахо "подвійний удар" 3+0. Схоже у контейнері. Може хтось порадити, де доцільніше використати ці набої? Взагалі хто користувався, які враження? Дякую!
 

Степанович 2

Снайпер
Напрошується, на сам перед, заяць-лисиця, хоча сам не пробував їх.
Споряджав колись 6-3, використовував трохи, коли полювання на фазана- зайця. Тут думаю та ж аналогія. Умова таких патронів має бути різниця між номерами на три номера і дрібніша дріб йде в патрон перша, а більша засипається зверху.
 

Александр Васин

Мисливець
Напрошується, на сам перед, заяць-лисиця, хоча сам не пробував їх.
Споряджав колись 6-3, використовував трохи, коли полювання на фазана- зайця. Тут думаю та ж аналогія. Умова таких патронів має бути різниця між номерами на три номера і дрібніша дріб йде в патрон перша, а більша засипається зверху.
Також колись експериментував з мільчім шротом,але мета була мабуть зробити для пострілу на короткі відстані, а тут контейнер!
 

Степанович 2

Снайпер
Як, на мене, він потрібен для:
-запобігання стиранню крайніх дроби
-зручний і технологічніший, від інших комплектуючих, в споряджені
-в залежності від виду, може добавити кучності трохи або навпаки збільшити її (дисперсант)
 

ATIS

Снайпер
В мене спорядження на набірних пижах, дає кращу кучу ніж на контейнерах, але це на папері. Я так думаю що контейнер, дає набагато коротший сніп шроту, від цього важче попадати, от і мисливці бояться їх. ІМХО.
 
Зверху