Патроны ТАХО

ОСТЕР

Мисливець
Сьогодні відвідав всеукраїнський мисливський форум, який проходив в "МСК СОКІЛ". Там були представники компанії Тахо, і вдалося трохи з ними поспілкуватися. Розповіли що скоро в продажі має з'явитися CSB 1, а в продажі в них завжди був тільки CSB 2, як розовий, так і сірий. Переглянули комплектацію свого патрона, і тепер буде твердий, якісний шріт. За CSB 1 сказали що з навісками так не пограєшся як з другим, зараз з ним працюють. Дуже приємні люди, було приємно спілкуватись.
на мою думку CSB2 ніколи не був сірим,це CSB0/
 

Вкладення

ОСТЕР

Мисливець
Цей каталог давним давно не актуальний.
Шановні форумчани прошу пробачення за пост #201,так дійсно інформація не актуальна,той каталог ще з тіх часів коли він був розовий.
сірим не користувався тому і не цікавився новою інформаціею.заходив на сайт (максамкомпонент) так вся лінійка CSB сірого кольру.
розібрав патрон 12/70 тахо скіф №5 пороху 1,84 гр.мабуть CSB2 , в ютубі переглянув відео за 2016 рік розборка тахо скіф там пороху було 2,05гр.в мене партія за 2017 рік,виходить виробник змінив порох,шроту в обох випадках 33гр.але шріт м"який жах!!!!!!!
 

huntumy

Зброяр
Имеется дробь #2 производства тахо. Дробь имеет не более1,5% сурьмы максисум. Твердость ниже средней
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
.
,виходить виробник змінив порох,шроту в обох випадках 33гр.але шріт м"який жах!!!!!!!
Да ну не могёт быть! Вы что!
Там дробь на уровне лучших мировых производителей. Изготовлена с применением последнего слова в науке и технике - с помощью МГД технологии с поверхностной закалкой.
 

huntumy

Зброяр
Да ну не могёт быть! Вы что!
Там дробь на уровне лучших мировых производителей. Изготовлена с применением последнего слова в науке и технике - с помощью МГД технологии с поверхностной закалкой.
Карбонитрацию забили:D
Дядько бородатый продавал. Двойки не было у других потому взял у дяпеля. Грит дробь отличная, твердая как у патронах тахо. Во думаю за голову взялись. Вместо дроби прислали 3 килограмма мягких помидор:D.
Сам за голову взялся.
Ничего пустим на тесты
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Карбонитрацию забили:D
Дядько бородатый продавал. Двойки не было у других потому взял у дяпеля. Грит дробь отличная, твердая как у патронах тахо. Во думаю за голову взялись. Вместо дроби прислали 3 килограмма мягких помидор:D.
Сам за голову взялся.
Ничего пустим на тесты
:D
Все понятно..
 

jekson78

Новачок
У моего друга есть знакомый в Кировограде который занимается литьем дроби так вот он говорил что сдавал дробь на завод ТАХО .
Аля... европейское Качество!!
 

Lex12310

Мисливець
У моего друга есть знакомый в Кировограде который занимается литьем дроби так вот он говорил что сдавал дробь на завод ТАХО .
Аля... европейское Качество!!
Теперь ясно, почему в патронах Тахо ИНОГДА попадается нормальная дробь..
 

vkkovalov

Мисливець
Разобрал патрон ТАХО Пуля Диаболо-спин.
Гильза - 70 мм ТАХО
Закатка пули круговая - ровная глубокая
Патрон собран на обтюраторе - таблетка и древесные опилки.
На патроне надписи Куля Диаболо- спин 12х70 ----32.7 грамма
По факту вес пули --- 30.97 грамма
Порох -- ТАХО (CSB-2) по признакам порох новых партий . однородного светло серого цвета.
Навеска пороха -- 2.33 грамма.
Капсюль МАХАМ с белой заглушкой.
 

masterhunt31

Новачок
Сьогодні стріляв заяця, тахо 00, 32гр в контейнері. Нащитав 29 кроків. 4 дробини на снігу внизу сліду,і 9 зверху.
Виходить все інше прийшло в ціль.
Так я ще за тим зайцем з півтора км пройшов.
Після хірургічного вмішання стало ясно, що дробом він набитий добре, але проникнення .....жах. і дріб як пластилін.
Вчора стріляв самокрутом 2ка 1.85/36 порох тахо, дріб від Сергія, 27 кроків, навиліт.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Сьогодні стріляв заяця, тахо 00, 32гр в контейнері. Нащитав 29 кроків. 4 дробини на снігу внизу сліду,і 9 зверху.
Виходить все інше прийшло в ціль.
Так я ще за тим зайцем з півтора км пройшов.
Після хірургічного вмішання стало ясно, що дробом він набитий добре, але проникнення .....жах. і дріб як пластилін.
Так то ж добре! Хоч щось залишилось для споживання у їжу. А якби вся та дріб відпрацювала на відмінно, то від зайця доброму ст рільцю залишилися б тільки вуха :D
 

СерыйП

Слідопит
Меня разные ТАХО в разное время подводило 4 раза. Лет десять назад я поставил на них точку и больше экспериментировать не буду. Тем более, что они почти в одной цене с нормальными патронами.
Даже если они полностью исправятся и станут лучшими в мире, я уже ими стрелять не буду. Как в том анекдоте, "пятно на биографии осталось".
 

yevgeniysl

Мисливець
лет шесть или семь назад видел в охот магазине патрон ТАХО в котором дробь и порох поменяны местами :D:D:D . Продавец отсчитывал кому-то пару штук и наткнулся на сие чудо . Дооолго он лежал под стеклом,как экспонат :D:D...
 
Зверху