Патроны

Саша1992 иж 54

Мисливець
У Вас набої стандартні, з нормальною (середньою) навіскою 34 грами! Навіска стандартна, яка розрахована на звичайну мисливську рушницю, яка стріляє навісками 32-36 грам і з робочим тиском до 750 МПа. Патрон "Нобель Спід", ніяк не магнум! А він іде, як високоскоросний! Ось Вам декілька доказів.
На пачці наклеєна наклейка з попередженням - "Використовувати тільки у зброї, яка має клеймо про випробування тиском 1370 Бар".
Значить рушниця, яка іспитувалась випробувальним тиском 1370 бар, вона розрахована на набої 1050 бар!
Тепер включаєм логіку, всі набої магнум на кожній(!) коробці і на кожному(!) патроні з завода позначаються штампом 1050 бар, повторюсь ШТАМПОМ, а не наклейкою! Якщо штампа немає, значить патрон "стандарт" 99.9% і це завжди так, а магнум маркують (дуже-дуже рідко набої магнум не позначають штампом 1050 бар)
У Вас на набоях є штамп 1050 бар??? Якщо немає, значить в збройному магазині, ці наклейки клеїли телепні! Серйозний завод завжди штампує(!) маркування, про підвищений тиск, а не клеїть наклейки!
Другий доказ більш впевненіший, от заради цікавості пороха і тиску даного набою. Заходим на офіційний сайт Нобеля, шукаєм в продукції Ваші набої "НобельСпід", знайшли (прикладую скріншот з переводом), я в червону рамочку обвів назву пороха, яким споряджений в цьому патроні, порох там С7.
Переглянути вкладення 398633
Тепер, ми знаєм назву пороха і на цьому ж сайті дивимся пороха і знаходимо сам порох С7, скачуємо його дані і дивимось характеристику для 12-кал., я там обвів і показав стрілочкою.
Переглянути вкладення 398634
Переглянути вкладення 398635
І так, капсюль 688 (потужний), пороху 1.55/32 і при цьому тиск 680 бар(!) а у Вас рушниця ИЖ-54 яка розрахована на робочий тиск 700 МПа. Значить що виходить, що набій дає менший(!) тиск від Вашого робочого 700 МПа + у Вас в патроні навіска 34 грами, навряд чи наважку пороху збільшили по співвідношенню маси дробі до заряду пороха, а якщо і збільшили, то там всього чуть-чуть і нехай тиск буде 700 бар, ±10-30 бар! А "телепні" приліпили на стандартні набої наклейку про попередження того, що набої магнум, да ще й рекомендовано стріляти з рушниці, яка випробувана випробувальним тиском 1370 бар! Що за бред? Тепер Ви вловлюєте суть, розумієте в чому справа..?))
І третій доказ, я особисто стріляв цими набоями, на пачці і на самих набоїв, я не бачив штампа 1050 бар, про те що вони Магнум чи "усилені", наклейкі як у Вас, не - бу - ло!Стріляв ними з ИЖ-27 (Експорте), постріл різкий, віддача як у всіх нормальних мисливських набоях 32-36 грам, рушниця не "билась" у плече.

Так що стріляйте сміло, набій у Вас дає менший тиск від Вашого робочого!

П.С. Один момент, якщо Вам дуже цікаво, то не пожалійте один набій, розрядіть у Вас є скріншоти і навіска пороху, от Ви і побачите чи співпадає Ваш порох по кольору з порохом С7, як на фото і по навісці (цифри).
Велике дякую за роз'яснення. Я теж подумав що та наклейка там випадково, але вирішив перестрахуватися і запитати думки інших мисливців.
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Телефонував в магазин сказали що в Італії такі норми що не відповідають нашим " стріляй і не бійся ".
Ви спитайте у них, звідки вони взяли інформацію про "усилені" набої і по яким критеріям і по чому вони це оприділили, перед тим як клеїти наклейку на набої?!
Думаю, що в трубку тяжко видихне не знаючи що сказати)))
Велике дякую за роз'яснення.
;););)
але вирішив перестрахуватися
Абсолютно правильно зробили! Краще раз узнати і зі спокійною душею знати чим стріляєте, чим весь час бути під "інтригою" про не впевненість у набоях.
 

Witamin

Мисливець
Купив патрони, приїхав додому начав роздивлятися і побачив наклейку що там підвищений тиск. Під скажіть це вважається магнум? І чи можна ними стріляти з іж 54?
В мене іж-54, буквально вчора такими стріляв і все добре з рушницею. Так що стріляйте не хвилюйтесь. Але сам вистрел мені не сподобпвся. Стріляв із-зі безвиході, "основні" скінчились і довелося стріляти нобелем. Вистріл мені здався "жорстким", більша відлача, тому скоріше за все брати такі більш не буду (имхо)
 

Witamin

Мисливець
У Вас набої стандартні, з нормальною (середньою) навіскою 34 грами! Навіска стандартна, яка розрахована на звичайну мисливську рушницю, яка стріляє навісками 32-36 грам і з робочим тиском до 750 МПа. Патрон "Нобель Спід", ніяк не магнум! А він іде, як високоскоросний! Ось Вам декілька доказів.
На пачці наклеєна наклейка з попередженням - "Використовувати тільки у зброї, яка має клеймо про випробування тиском 1370 Бар".
Значить рушниця, яка іспитувалась випробувальним тиском 1370 бар, вона розрахована на набої 1050 бар!
Тепер включаєм логіку, всі набої магнум на кожній(!) коробці і на кожному(!) патроні з завода позначаються штампом 1050 бар, повторюсь ШТАМПОМ, а не наклейкою! Якщо штампа немає, значить патрон "стандарт" 99.9% і це завжди так, а магнум маркують (дуже-дуже рідко набої магнум не позначають штампом 1050 бар)
У Вас на набоях є штамп 1050 бар??? Якщо немає, значить в збройному магазині, ці наклейки клеїли телепні! Серйозний завод завжди штампує(!) маркування, про підвищений тиск, а не клеїть наклейки!
Другий доказ більш впевненіший, от заради цікавості пороха і тиску даного набою. Заходим на офіційний сайт Нобеля, шукаєм в продукції Ваші набої "НобельСпід", знайшли (прикладую скріншот з переводом), я в червону рамочку обвів назву пороха, яким споряджений в цьому патроні, порох там С7.
Переглянути вкладення 398633
Тепер, ми знаєм назву пороха і на цьому ж сайті дивимся пороха і знаходимо сам порох С7, скачуємо його дані і дивимось характеристику для 12-кал., я там обвів і показав стрілочкою.
Переглянути вкладення 398634
Переглянути вкладення 398635
І так, капсюль 688 (потужний), пороху 1.55/32 і при цьому тиск 680 бар(!) а у Вас рушниця ИЖ-54 яка розрахована на робочий тиск 700 МПа. Значить що виходить, що набій дає менший(!) тиск від Вашого робочого 700 МПа + у Вас в патроні навіска 34 грами, навряд чи наважку пороху збільшили по співвідношенню маси дробі до заряду пороха, а якщо і збільшили, то там всього чуть-чуть і нехай тиск буде 700 бар, ±10-30 бар! А "телепні" приліпили на стандартні набої наклейку про попередження того, що набої магнум, да ще й рекомендовано стріляти з рушниці, яка випробувана випробувальним тиском 1370 бар! Що за бред? Тепер Ви вловлюєте суть, розумієте в чому справа..?))
І третій доказ, я особисто стріляв цими набоями, на пачці і на самих набоїв, я не бачив штампа 1050 бар, про те що вони Магнум чи "усилені", наклейкі як у Вас, не - бу - ло!Стріляв ними з ИЖ-27 (Експорте), постріл різкий, віддача як у всіх нормальних мисливських набоях 32-36 грам, рушниця не "билась" у плече.

Так що стріляйте сміло, набій у Вас дає менший тиск від Вашого робочого!

П.С. Один момент, якщо Вам дуже цікаво, то не пожалійте один набій, розрядіть у Вас є скріншоти і навіска пороху, от Ви і побачите чи співпадає Ваш порох по кольору з порохом С7, як на фото і по навісці (цифри).
Велике дякую!! Пояснили від а до я!! Цікаво було почитати.
 

КДН

Слідопит

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
:D:D:D:D:D Да простят меня одесситы, эти патроны - точно "контрабандный товар" :D:D:D:D:D А где их делали - на Дерибасовской, или на Малой Арнаутской, либо в каком совершенно другом городе - суть от этого не меняется


 

kef

Зброяр
Або клепають самі власники магазину та їхні друзі...бо не може коштувати фірмовий патрон по такій майже самій ціні як за кордоном...От і тріщать полиці магазинів від цього краму...різних нобелів.ріо.саг. елей і.т.д...
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Ну собственно отстрелял и сравнил. ТАХО Патриот №5, РИО №5. На фото №1-ТАХО, №2-РИО. Дистанция, лазерный дальномер показал 42 метра.
PA200195.JPG


PA200196.JPG
PA200197.JPG
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Тахо Патріот, там навіска 36 грам.
А "РІО" які саме були? (РІО-20) 32 грама чи (РІО-100) 36 грам?

По мішеням патрон "РІО" краще себе показав по порівнянню з "ТАХО", кучніше і більша к-сть попадань.
І ще момент, з якої рушниці стріляли і з якого звуження?
 

huntumy

Зброяр
Лист так понимаю А4? Патроны желательно проверять на больше куске бумаги. Картина яснее. Рио хоть и больше попало в а4, а в 75см могло и меньше попасть.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Тахо Патріот, там навіска 36 грам.
А "РІО" які саме були? (РІО-20) 32 грама чи (РІО-100) 36 грам?

По мішеням патрон "РІО" краще себе показав по порівнянню з "ТАХО", кучніше і більша к-сть попадань.
І ще момент, з якої рушниці стріляли і з якого звуження?
Я стрелял 16 калибром. У ТАХО навеска 31 грамм, у РИО 28 грамм. ТОЗ-16, чок, получок.
 

Kram4ik

Новачок
Добрий дeнь форумчани колeги.Підскажіть який патрон фірми B&P вибрати на зайця.
 
Останнє редагування:
Зверху