Патрон на голуба

540

Новачок
По разному. На тестовых стрельба на полигоне за всё лето, нашел свой патрон. А стрелял разные варианты. От 28 грамм до 36.я брал два Пороха Би пи, по кило каждого, оба показали себя отлично. А по поводу жирно для голубя или нет? У меня не автомат, стреляю не много по этому могу позволить себе стрелять качественными патронами. С ув.
 

ATIS

Снайпер
У меня не автомат, стреляю не много по этому могу позволить себе стрелять качественными патронами. С ув.
Якісний патрон можна зібрати і на більш дешевших порохах... ;)
На припутня використовую найдешевшу комплектуху, всі неліквіди і залежані товари...;):D Падає так само.... В&Р на зиму, на пух. Самим відповідальним набоєм важаю патрон на зайця...;)
Припутень для мене не дуже цінний трофей. Але трохи пострілюю.
Сподобався патрон С7 1.58, 686, ПК паскаль, шріт #7 ( твердюча ).
І Крук себе гарно зарекомендував g1000, 2.1 × 32, конт Максам.
 

540

Новачок
Якісний патрон можна зібрати і на більш дешевших порохах... ;)
На припутня використовую найдешевшу комплектуху, всі неліквіди і залежані товари...;):D Падає так само.... В&Р на зиму, на пух. Самим відповідальним набоєм важаю патрон на зайця...;)
Припутень для мене не дуже цінний трофей. Але трохи пострілюю.
Сподобався патрон С7 1.58, 686, ПК паскаль, шріт #7 ( твердюча ).
І Крук себе гарно зарекомендував g1000, 2.1 × 32, конт Максам.
Добрый вечер. Можно и намного дешевле. Но я стреляю только перо. Сув Роман.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
На припутня використовую найдешевшу комплектуху, всі неліквіди і залежані товари...;):D Падає так само....
Плачу и смеюсь, смеюсь - и плачу! Вобщем, не в бровь, а в - глаз! Браво!
Даже комментировать не буду. Смешно читать "умные" рецепты. Если, немного, умеешь стрелять и владеешь мыслывськимы задатками- глупо спрашивать о КАКОМ-ТО рецепте патрона на вяхиря. Знали бы вы, чем я его добываю.
 

Patso

Снайпер
Якісний патрон можна зібрати і на більш дешевших порохах... ;)
На припутня використовую найдешевшу комплектуху, всі неліквіди і залежані товари...;):D Падає так само.... В&Р на зиму, на пух. Самим відповідальним набоєм важаю патрон на зайця...;)
Припутень для мене не дуже цінний трофей. Але трохи пострілюю.
Сподобався патрон С7 1.58, 686, ПК паскаль, шріт #7 ( твердюча ).
І Крук себе гарно зарекомендував g1000, 2.1 × 32, конт Максам.
Останній вихід як завжди взяв з собою 30г патрони 7ка і 6ка на Д20-1,6г і ПК Чирок. Але голуб йшов високо, доводилось стріляти досить далеко, ситуацію врятували дальнобойні патрони на рисі - 34г 6ки на 1,9г крука.
 

ATIS

Снайпер
Не такі зайці страшні щоб їх боятись)))
Теж саме.
Ще кульовий набій
Звісно що не страшний.... ;) Але патрон на нього готую відповідальніше ніж навіть на копито...:)
А кульові патрони перестав споряджати, тільки завод....
 
Зверху