Патрон на зайця

huntumy

Зброяр
( номер который сами подобрали к своему ружью. ) ;)
Дело в том что я ничего не подбираю. Абсолютно! Нет номеров дроби которые бьют лучше или хуже с моего ружья. +- одинаково в пределах постоянства которое даёт ружье + патрон. Все потому, что практически все патроны в контейнере.
Просто нужно изучить возможности своего ружья с каждым сужением. На зимней охоте всегда стоит чок 1мм. По желанию могу вкрутить портированные 0,3 или 0,5мм. В этом сезоне ничего не менял. Лень....:rolleyes:
 

Dedushka

Снайпер
Дело в том что я ничего не подбираю. Абсолютно! Нет номеров дроби которые бьют лучше или хуже с моего ружья. +- одинаково в пределах постоянства которое даёт ружье + патрон. Все потому, что практически все патроны в контейнере.
Просто нужно изучить возможности своего ружья с каждым сужением. На зимней охоте всегда стоит чок 1мм. По желанию могу вкрутить портированные 0,3 или 0,5мм. В этом сезоне ничего не менял. Лень....:rolleyes:
У меня патроны без контейнера. Приходиться подбирать дробь к своему ружью. Контейнеры не признаю. И если подобрать дробь то осыпь ( равномерность ) дроби мне кажется будет лучшей чем в контейнере. Так думаю. А может и ошибаюсь. Но то что разные номера дают разную равномерность осыпи убедился, это касается патронов без контейнера. К примеру у меня №2 дает лучший результат чем №3. Хотя должно быть на оборот.
 

вовцюгака

Мисливець
На расстояние 60-62 метра с дробью №2 множество подранков. Это не 60 обычных шагов.
Множество подранков з № 00.Якщо якісні набої,та добре стріляєте,то 60м для 2-ки гут.
60 шагів для мене 48-49м.
 

huntumy

Зброяр
Чому повний чок,на коротке зайці нн попадаються?
Надежное поражение на любой допустимой дистанции. На близком расстоянии мушка всегда перед зверем.
Так получается что на близком расстоянии меньше попавших дробин чем на стандартной дистанции).
 

вовцюгака

Мисливець
Кучність з цилінра та з контейнером дають більшу кучність ніж чок без контейнера.
 

kef

Зброяр
Патрон для полювання на зайця та іншу дичину має напряму залежати від рушниці з якою мисливець буде полювати.
А то є все власний самокрут під свої рушниці.
 

вовцюгака

Мисливець

ATIS

Снайпер
Не знаю, але як на мене, то контейнер взагалі не додає кучності, потрібно працювати з чоками.
Доречі, особисто в мене при відстрілах, шріт більше одиниці, гіршу дає осип в контейнері ніж без. Але то може бути лише особливість даної рушниці.
І ще, якщо полюю з шротом два нулі і більше, вкручую завжди 0.25, з 0.5 і 1мм в мене летить крупняк не дуже....
 

kef

Зброяр
Не знаю, але як на мене, то контейнер взагалі не додає кучності, потрібно працювати з чоками.
Доречі, особисто в мене при відстрілах, шріт більше одиниці, гіршу дає осип в контейнері ніж без. Але то може бути лише особливість даної рушниці.
І ще, якщо полюю з шротом два нулі і більше, вкручую завжди 0.25, з 0.5 і 1мм в мене летить крупняк не дуже....
Купи іжа 18 в 12 к. Звуження 1.полетить 'крупняк' дуже гарно.
 

ATIS

Снайпер
Купи іжа 18 в 12 к. Звуження 1.полетить 'крупняк' дуже гарно.
Можливо таке і буде ;) Давно думаю придбати поєдинку для полювання на припутня.....
На зайця майже завжди використовую двійку, цього року, правда, мало лишилося її, то мусив і одиницю з нулем задіяти.
 

kef

Зброяр
Можливо таке і буде ;) Давно думаю придбати поєдинку для полювання на припутня.....
На зайця майже завжди використовую двійку, цього року, правда, мало лишилося її, то мусив і одиницю з нулем задіяти.
В середині 90 х.років вибір був мінімальний. В кого був запас то допроситися важко було. Потрапило мені випадково 3 кг.0000 .та 2 кг.0 . Так і полював декілька років такими номерами і в більшості в латунних гільзах. Сам зараз дивуюся як такими примітивними патронами а саме комплектуючими власного виробництва не тільки сам мав трофей але і іншим мисливцям ставав в нагоді . Просто фарт якийсь був. Навів трубу .нажав гака і бах ....і все чудово .всі довольні. Чи то зір був молодим .чи та так щастило. Але зараз є майже все з того про що мріяв. Тільки радості з того користування немає вже і напевно вже й не буде.
Все частіше стають випадки , коли лише провів стволом у дичину без пострілу.... Буває що і матом крикну щоб інші не стріляли...І все ...
Сьогодні бачив таку картину. Сірі ворони почали кругляти на переораній стерні городу. Майже поруч хати .метрів 150. Покружляли і полетіли. Тільки одна присіла і почала ходити навколо . Взяв бінокля.придивився . Бачу рижу пляму.потім силует зайця. Коли ворона почала підходити ...то заєць підгявся на передні лапи. Ворона ще пару разів підійшла і полетіла...
А заєць поступово заспокієвся і заліг в ріллі так .що лиш чуть відно його. А якби то було зайчиха з малечою...гаплик би був зайчатам.
Також замітив поведінку лисів. Вже бродять групами .По 2...3 штуки. І вже в день не далеко від села. І по тому ж самому маршруті. Поле засіяне ріпаком та випас для худоби. Мишкують. Навіть заходять за видна до самого села. Але така ходьба їм буде не надовго. В тому році добряче прорідили. І ось це зробимо облаву. Головне не спішно і продумано.
 

Иван Глущенко

Мисливець
У меня патроны без контейнера. Приходиться подбирать дробь к своему ружью. Контейнеры не признаю. И если подобрать дробь то осыпь ( равномерность ) дроби мне кажется будет лучшей чем в контейнере. Так думаю. А может и ошибаюсь. Но то что разные номера дают разную равномерность осыпи убедился, это касается патронов без контейнера. К примеру у меня №2 дает лучший результат чем №3. Хотя должно быть на оборот.
Номер 2 вообще универсальный охочусь с ним 3 сезона довольный номер 3 убрал вообще с использования
 
Зверху