Патрон 7,62х39

Dimastiy

Мисливець
3800 то військовий патрон, а приміняти там де і інше нарізне, дурню можна і 22 лр дати то він горя наробить((( ( з кулемета Максим 2700м летить дуже гарно і заниження до 1.5 метра)
Нічогенька така балістика :D:D:D Самі то хоч зрозуміли що написали?
 

Altay1972

Снайпер
Попадать надо в убойные места (можно успеть даже несколько раз, за счет автоматики) и зверь будет падать, а если по пузу или окороку так и 30-06 или 308 не сильно помогает, а цена трех выстрелов в молоко из этих калибров уже начинает кусаться. Другой вопрос еще как далеко стрелять из этого СКС - 200-250 метров нормальная дистанция... Когда говорят про 400-500 метров, то это тогда в тему "достаю утку и зайца на 100-120 метров", там сказочников поболее...
Пристреливать нужно под каждый вид пуль, это однозначно, ибо тяжелые 10гр имеют существенную просадку за 100 метров, лично сам люблю ту которая 8 гр со срезанным носом и пустотой (НР), целкая и убойная... По возвратному звуку слышу попал или нет, в зверя или в дерево...
 

huntumy

Зброяр
Кабаны от 30-06 и 308 после попадания в убойное место бегают. Не жильцы но бегают. 7,62*39 калибр для косули и подсвинка. Очень много подранков от него даже с супер пупер патронами.
 

Altay1972

Снайпер
Кабаны от 30-06 и 308 после попадания в убойное место бегают. Не жильцы но бегают. 7,62*39 калибр для косули и подсвинка. Очень много подранков от него даже с супер пупер патронами.
Эти вопросы не к патронам, эти вопросы к стрелкам...
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
http://www.ada.ru/guns/ballistic/762x54r/index.htm
Просто передивіться, на майбутнє.
7,62Х39 дуже не поганий боєприпас, але на грані фола на відстанях далі 150м. ДЛЯ ДИЧИНИ!!!!
Ми певно один одного не зрозуміли, про відстань в 2700м я конкретно писав про кулемет Максим, читайте вище всі пости і зрозумієте
 

Hovarf

Слідопит
Короче, если на другое у человека нет возможности, то, как вариант, сойдет. Однако, вещь, как и любой нарезняк, довольно опасна. Очень интересно, для каких целей (охот) Ваш почетный пенсионер его хочет использовать?..
Але чомусь Ви забули згадати про магазин даного карабіна (якщо мова йде про використання на полюванні). Хоча навряд чи селянин - пенсіонер купить СКС для того щоб їздити з ним в найближчий стрілецький тир і пуляти по мішенях в своє задоволення.
 

Dimastiy

Мисливець
Ми певно один одного не зрозуміли, про відстань в 2700м я конкретно писав про кулемет Максим, читайте вище всі пости і зрозумієте
Ви хочете сказати, що кулимет Максим, здатен розігнати кулю патрона 7,62Х54R до швидкості з показником просідання на 1,5метра на відстані в 2700 метрів?
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Ви хочете сказати, що кулимет Максим, здатен розігнати кулю патрона 7,62Х54R до швидкості з показником просідання на 1,5метра на відстані в 2700 метрів?
Так і було, стрільба була зверху в низ під кутом, яко Ви хоть трохи орінтуєтесь в снайперській справі то зрозумієте про що іде мова, і я не уточняв що постріл був паралельний землі, краще подивіться всю номенклатуру військового набою а не громадянського і подивіться характеристики, наприклад у мене на калібрі 30-06 заниження на 800 метрів було 43 см
 

Dimastiy

Мисливець
Так і було, стрільба була зверху в низ під кутом, яко Ви хоть трохи орінтуєтесь в снайперській справі то зрозумієте про що іде мова, і я не уточняв що постріл був паралельний землі, краще подивіться всю номенклатуру військового набою а не громадянського і подивіться характеристики, наприклад у мене на калібрі 30-06 заниження на 800 метрів було 43 см
Знімаю перед вами капелюх! Під яким кутом вели вогонь?
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Ну Ви ж пристрілювали карабін на якусь дистанцію, має бути перший і другий нуль. Яка це дистанція?
Карабін перестрілювали, спочатку був прибитий на 150м, пристрілку робив коректировщик
 
Зверху