Перевiрка зброї.

Статус
Закрита.

old hunter

Снайпер

kef

Зброяр
До Вас так часто заходять з перевіркою,тому що Ви близько живете біля "поліції". І будуть ходити завжди.Поки Ви будете власником зброї і не буде змін в (головах служивих). А для перевірки підстав безліч. Планова перевірка. Нічний сон жахів у високопосадовця з МВС.(департамент громадської безпеки)- "позапланова".Розбійний напад з приміненням рушниці (обрізу).Вбивство.Терористичний акт (з приміненням вогнепальної зброї -рушниці (обрізу).Приїзд "високопосадовця".....
 

Androsh

Слідопит
Мы ж не знаем всех подробностей, мож топикстартер где-то накосячил, и, типа "взяли на карандаш"... :rolleyes:
 

Степанович 2

Снайпер
Прямо, як сон жахів, ці перевірки у вас.
Тут одна порада, як на мене, виясніть їх причину. Будете знати причину, тоді можна буде боротись з наслідками.
Або, друге, на крайній випадок, якщо духу вистачає, зразу в позу " Задолби им мозг в ответ ", як було вище написано.
У мене ніколи нічого подібно не було і близько, тьфу-тьфу, свого участкового не знаю вже років 20 напевно.
 

Варшава 7

Мисливець
Взагалi пiсля перевiрки я повиний росписатись що зброю перевiрили чи нi по друге лист на перевiрку збройi саме вмене повиний бути вiд начальства . Чи вони мають право просто прийти перевiрити тай пiти.?
 

bejsik

Мисливець
Нi де я не косячив даже в полiцiйi нi разу не був штрафiв нема .
Пишите жалобу. Примерное содержания я вам набросал. Там и указывайте на странность процедуры, все нарушения и психологическое давление.
 
Останнє редагування:

bejsik

Мисливець
Взагалi пiсля перевiрки я повиний росписатись що зброю перевiрили чи нi по друге лист на перевiрку збройi саме вмене повиний бути вiд начальства . Чи вони мають право просто прийти перевiрити тай пiти.?
Напишите от имени друга/кума/брата/свата, и указав их адрес инфозапрос в полицию, и там задайте эти вопросы. И вам ответят.
Второе - или сходите к разрешителю на прием и уточните эти вопросы.
 

Варшава 7

Мисливець
Так а таки хто ходить? Дiльничий? Дозвiльник? Чи взагалi будь хто?
Перший раз прийшли дiльничий дозвiльник та полiцiя трьех тодi був вних лист на перевiрку збройi вмене та ще декiлька фамiлiй мисливцiв я даже росписався що зброю перевiрено а зара ходить просто полiцiя з словами звiрка даних .жив в селi такого не було перейiхав в город щей колоних живу i понеслось .
 

Варшава 7

Мисливець
Напишите от имени друга/кума/брата/свата, и указав их адрес инфозапрос в полицию, и там задайте эти вопросы. И вам ответят.
Второе - или сходите к разрешителю на прием и уточните эти вопросы.
Ця мисиль менi i прийшла ще раз прийдуть то пiду до нього.
 

Androsh

Слідопит
Взагалi пiсля перевiрки я повиний росписатись що зброю перевiрили чи нi по друге лист на перевiрку збройi саме вмене повиний бути вiд начальства . Чи вони мають право просто прийти перевiрити тай пiти.?
Ви не намагались з ними просто поговорити, спитати, типа "чого вони лазять"? Може у вашому населенному пунктi завишено кримiнальнiсть або що...))?
Щодо порад накшталт писати скарги, то особисто я цього не робив би, не продуктивно заiдатись з ментами.
 

Androsh

Слідопит
Я своего участкового сам просил, когда последний раз продлевал, типа "приди, проверь и напиши мне рапорт для разрешителя". На что он ответил: "на.уй оно мне надо, ото ходить, делов выше крыши, приходи сам я все напишу". А вашим, наверное, нечего делать... преступность побороли, сидят думают чем бы заняться. И тут идея, а давайте пооверим такого то...:)
 

Варшава 7

Мисливець
Ви не намагались з ними просто поговорити, спитати, типа "чого вони лазять"? Може у вашому населенному пунктi завишено кримiнальнiсть або що...))?
Щодо порад накшталт писати скарги, то особисто я цього не робив би, не продуктивно заiдатись з ментами.
Кажуть звiрка даних.питався iнших мисливцiв до них не ходят напевно до мене ходят тому що я живу 300 м вiд них але до сусiда не ходят вiн постiйно на заробiтках.
 

миклован

Снайпер
Мультик про Виннипуха смотрели ? Как позвонят , отвечайте никого нет дома , спросят совсем никого - отвечайте совсем.и так каждый раз целый год :) А через год откроете.
 

Androsh

Слідопит
Так а кто таки знает, должна быть бумажка - предписание (или типа того) у них на проверку или не?
 

Panters

Снайпер
Так а кто таки знает, должна быть бумажка - предписание (или типа того) у них на проверку или не?
В нас дільчий не перевіряє від фонаря, є відповідний док,
+ список всіх мисливців, заїхав в село перевірив (кого вдома
застав, інших в слідуючий приїзд). А автору теми пораджу йти
до дозвільника, або до нач. поліції, і нормально вияснити що
їм треба, не конфліктувати, бо нічого доброго з цього не вийде,
+ при перевірці (ще до того як впускати в дім) обов,язково
вимагати заповнення відповідних доків.
 
  • Like
Reactions: kef

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Дружина є? Нехай вона відчиняє двері і каже - "не має дома, на рибалці, в любовниці........" без власника зброї не мають права перевіряти.
 
Статус
Закрита.
Зверху