Перекурчик

Статус
Закрита.

Russ

Мисливець
Прям допрос))) Житомирская область имеет немного больше чем 3 района))) Но в этих я тоже охотился.
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Прям допрос))) Житомирская область имеет немного больше чем 3 района))) Но в этих я тоже охотился.
Ну не допрос я не з тих стоуктур, я про тягу, вона практикується в основному в тих районах
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Я знаю як він зветься і як він відноситься до закону, але те що він той птах творить в угіддях то ви і самі знаєте...
Не знаю, що той птах творить в угіддях, але за Законом він там нічого осудного не творить! А ви свідомо порушуєте Закон! Окрім того, ще й колег підставляєте під критику антимисливців!!!
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Про весняне полювання згоден, гуску жалко, але якщо чесно, поклавши руку на серце, постояв би на тязі вальдшнепа чи з підсадною посидів би на селезня. Відстріл качура весною не дурний придумав, багато шкоди вони роблять через перевищення тестостерону в крові)
Ну, це я розумію: зараз на риболовлі майже немає чого робити, тому через це перевищення тестостерону за два тижня стільки коштів витратив на риболовні прибамбаси на літо, що!.. :eek:
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Не знаю, що той птах творить в угіддях, але за Законом він там нічого осудного не творить! А ви свідомо порушуєте Закон! Окрім того, ще й колег підставляєте під критику антимисливців!!!
Ні кого не підставляв і не підставляю, розписуюсь тільки за себе і не пропагую повторювати за мною
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Ні кого не підставляв і не підставляю, розписуюсь тільки за себе і не пропагую повторювати за мною
Але існують нестійкі особи людства, які вважають, що якщо хтось так "розписується за себе", то чому нам не можна? Вони зрозуміли як схотіли, що то був за розпис!
А то, що ви не хочете зрозуміти, що ви такі свої колег підставляєте, є дуже погано!!!
 
Останнє редагування:

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
https://ru.wikipedia.org/wiki/Галка
Ни коим образом, к "вредителям" - НЕ относится .....:eek::eek::(:(:(:confused::confused::confused::confused:
Стаття 33.
Відстріл та відлов хижих та шкідливих тварин,
добування мисливських тварин для наукових цілей,
переселення в нові місця перебування


Відстріл та відлов вовків, бродячих собак і котів, сірих
ворон
здійснюються мисливцями під час полювання на інші види
мисливських тварин.
Мы говорим о законодательной стороне.
 

Russ

Мисливець
Ну, це я розумію: зараз на риболовлі майже немає чого робити, тому через це перевищення тестостерону за два тижня стільки коштів витратив на риболовні прибамбаси на літо, що!.. :eek:
:)
Russ хотів сказати, мабуть, що збільшилася технічна складова браконьєрства мисливціфв, які зараз перебувають у колективі! Я не схибив?
Саме так))
 

kef

Зброяр
А ну признавайтеся ,кому і на яку суму прийшла платіжка за доставку газу...
Коли ми самі усім селом скидалися за все щоб той нещасний газ провезти.На черзі плата за повітря і що по землі ходимо...Зробимо їх ще раз....?!?
 

Вік71

Снайпер
Добрий вечір! Мені ще не прийшла,але сусід казав,що йому прийшла квитанція на 400 грн. То виходить,що кожного місяця,незалежно від того,скільки ти споживаєш газу-треба платити цю суму(формула :кількість спожитого за рік газу ділимо на 12 і множимо на коефіцієнт (в залежності від спожитих кубів))? Я в шоці! Любий грамотний юрист може подати в суд і виграти справу! Але,думаю,не в нашій країні! На жаль...
 

kef

Зброяр
Отож...скажу грубо...сцять в очі ...а кричать що це роса...Їжте ...мажте на хліб...
Субсидії людям яким прожили сім і більше десятка років обрізали.майже на половину порівняно з минулим роком. Майже уся а інколи і більше пенсії йде на оплату газу.Це дійсно геноцид...Хотіли ...нате !
 

kef

Зброяр
А за електрикабель.з.д.шляхи.за повітря.за землю по якій ходимо.за те що ,ще живі.....Готують землю без людей...для обраних...
І все усіх влаштовує ...
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
А ну признавайтеся ,кому і на яку суму прийшла платіжка за доставку газу..
0,00 грн.

всім привіт
А за електрикабель.з.д.шляхи.за повітря.за землю по якій ходимо.за те що ,ще живі.
Степане, не кіпішуй, ти забув, шо скоро за право какати треба платити - то є відходи рідкі комунальні, за їх розміщення та утилізацію треба платити:D:D:D
от шо з тілівізором робити??? у які то країні кодують національні канали. а кацапські показують дурно...
 

kef

Зброяр
0,00 грн.

всім привіт

Степане, не кіпішуй, ти забув, шо скоро за право какати треба платити - то є відходи рідкі комунальні, за їх розміщення та утилізацію треба платити:D:D:D
от шо з тілівізором робити??? у які то країні кодують національні канали. а кацапські показують дурно...

Ще прийде...мені прийшла...а за кодовані тіві канали...то це треба дякувати зеленим .щоби право трансляції перейшло до групи 1+1 .Віасат...Хто поїде по-новому платити за все для них і чому... Особливо люди із села...Найулюбленіший метод кремля... нищення країни руками самих мешканців країни.
 

kef

Зброяр
Сьогодні вже двоє загиблих молодих хлопців.Один з них з моєї області ...і тишина ...Це так називається просто перестати стріляти.І на своїй землі відступати в тил...Так можна і до Києва та ще дальше відійти...
 
Статус
Закрита.
Зверху