Перекурчик

Статус
Закрита.

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Это так и происходит...
Но есть разница,между поднятием цены в несколько раз,с целью воспользоваться ситуацией в стране,а есть небольшая корректировка цены относительно курса.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Доброго ранку Хлопці!
Як в кого?
 

VS1975

Снайпер
Доброго ! Учора зробили світло ( не було з 27 лютого ). Тепер є і світло і вода. ЦИВІЛІЗАЦІЯ :D :p. Телефони заряджаємо вже від 220, а не від генераторів та прикурювачів.
А так - весна .... йде дощ, качки прилетіли, кричать на ставку що дурні. Голуба багато прилетіло. Є надія. Головне щоб залізо більше не летіло кацапське. Віримо у перемогу. Слава Україні !
 

old hunter

Снайпер
Доброго ранку Хлопці!
Як в кого?
Харьков. "Весело".
Ну мы рядом с мордором, до границы 30 км.
Город местами сильно развален и обстрелы каждый день (РСЗО, минометы, авиация, ракеты).
Но при всем этом город оживает, заработали не большие магазинчики, парикмахерские, воду подвозят и др.).
Люди научились жить под обстрелами и перестали их бояться.
Из хорошего, не много, на ель рядом с домом втророй год подряд прилетели витютни, строят гнездо. Тоже не боятся...........
 
Останнє редагування:

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Пишіть Хлопці, пишіть.
 

Охотник77

Снайпер
Вчора визволили наш район на Чернігівщині,решткі які встигли вибратися з награбованим на броні тікали ,інших розбили в щент!
 

Степанович 2

Снайпер
Нас чекає ще , на жаль, тяжкий місяць випробувань.
Всім кріпості духу, удачі, віри в краще та скорішого повернення до звичайного життя.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Тримаймося хлопці,все буде Україна!
 

Гобой

Снайпер
В мене все добре, я в ЗСУ. Я в своєму місті, тримаю позиції на даному мені ВОПі
 
Статус
Закрита.
Зверху