Перекурчик

Статус
Закрита.

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
а потім у мене є сусіднє село - там осіла більша частина моїх рушниць:D:D:D
Судя з твоїх фото, ти парубок не великої статури, то може не треба ходить на полування, в сторону того села:)
Чи ти їм продаєш? :D:D:D:D:D
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Судя з твоїх фото, ти парубок не великої статури, то може не треба ходить на полування, в сторону того села:)
Чи ти їм продаєш? :D:D:D:D:D
та нє, вони купують, а не забирають!:D:D:D, коли я купую якусь чергову рушницю, батя, махнувши рукою, каже: "Ну нічого, я знаю хто її в тебе відкупить..."
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
та нє, вони купують, а не забирають!:D:D:D, коли я купую якусь чергову рушницю, батя, махнувши рукою, каже: "Ну нічого, я знаю хто її в тебе відкупить..."
В житті саме головне -"відхід-підхід-фіксація"!!!!
 
Останнє редагування:

Mykola STARyy

Снайпер
Доброго вечора! це Ви за Меркелями подались?
Ні, я з меркелями не дружу, ви знаєте.
Я з внучкою на чотирьох поповзав і щасливий як дитя.
Вона мені розказала де дід, де у діда вушкаа, очка, носик...
І дід розтанув як морозиво на пательні.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Класно сказано!!!

 

pocket

Слідопит
та ще не приміряв.
а чому картеч заборонена?
примерял?подходит?

Картечь запрещена!!!Теперь смотри-картечь катают для равномерности сферы,картечь не должна быть оуенно твердой(иначе звиздец стволам),и второе чем тверже картечь тем легче-думай,делай выводы?
Не підходить затильник по отворам.
Ти писав що маєш затильник ,ще є?
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Ні, я з меркелями не дружу, ви знаєте.
Я з внучкою на чотирьох поповзав і щасливий як дитя.
Вона мені розказала де дід, де у діда вушкаа, очка, носик...
І дід розтанув як морозиво на пательні.
хай здоровенька росте Вам на радість!
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Добрый вечер Парни!!!
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Діма,привіт!!!
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
И так у меня все.....Мне нравятся такие вещи не обычные....
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Я бачив її в минулому році,але не в великому захваті від неї!!Щось Бенеллі робить не те,власне непотрібне для його іміджу!!!Самий кращий півавтомат-це їх,а сама краща зброя-.........!!!Трохи не туди полізли і думаю,що будуть за це биті!!!
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Я бачив її в минулому році,але не в великому захваті від неї!!Щось Бенеллі робить не те,власне непотрібне для його іміджу!!!Самий кращий півавтомат-це їх,а сама краща зброя-.........!!!Трохи не туди полізли і думаю,що будуть за це биті!!!
От части согласен с Вами Васильевич...Но тоже самое говорили и за Винчи когда она появилась на рынке,а я ее как увидел и сразу влюбился в этот ПА ,как я мечтал об этой ружбайке!!!.А сейчас Винчи один из лучших ПА в мире,подчеркиваю не лучший а один из них.
 
Статус
Закрита.
Зверху