Перекурчик

Статус
Закрита.

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
а те шо шо не тема про 34ку то срач по вуха!
дякую Дмитру шо зніс все разом з темою.

от от. саме так:D
То тебе завидки беруть, що в тебе такої нема!
А оскільки
Т - 34 давно зняли з виробництва ;):D:D:D:D
то вже й не буде! :p
:D:D:D
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
То тебе завидки беруть, що в тебе такої нема!
є. Т-34ЄРШ:p:p тато полює
ще й рушниця з особливістю - спортивно-мисливська - з завищеним центром бою, так і в паспорті пише. треба цілитись десь на 1 см нижче цілі, щоб влучити. "для лучшего обзора цели" - так пише паспорт
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
є. Т-34ЄРШ:p:p тато полює
ще й рушниця з особливістю - спортивно-мисливська - з завищеним центром бою, так і в паспорті пише. треба цілитись десь на 1 см нижче цілі, щоб влучити. "для лучшего обзора цели" - так пише паспорт
Ти до татового ружжа руки ниць! Ди який!
Я теж можу сказати, шо в мене є жигулі - на них тато їздить; і планшет - на ньому тато тицяє; і навіть дача - на ній тато гарує!
:D:D:D

Так шо не мішай дорослим дядькам ходить на спортівно-охотнічьє полювання! :D
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Товариші, підкажіть будь ласка номер дозвільної Кропивницького. Той ,що вказаний на офіційних веб-сайтах (0522242369) не відповідає.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Товариші, підкажіть будь ласка номер дозвільної Кропивницького. Той ,що вказаний на офіційних веб-сайтах (0522242369) не відповідає.
тобі кого саме там треба? можу постаратись мобільний взяти. там є начальник та 2 чи 3 працівники.
 

Корнилов

Снайпер
я колись там часто бував ! то забирав документи, то передавав, вхід зі сторони перевулку Театрального, між Леніна та Дзержинського
Так! Тіки Леніна і Дзержинського, називаються по іншому))) Леніна Дворцова, а Дзержинського В. Чміленка!
 
Статус
Закрита.
Зверху