Перекурчик

Статус
Закрита.
Усим привiт! А хто знаэ, як тепер свою тему можна закрити? При попередньому оформленнi був напис (опцii теми). Як зараз?:mad:
 

Мишко К36

Слідопит
Вітання.
В мене постійно попередження спливає що є загроза для пристрою на даному сайті.
 

Гобой

Снайпер
Хлопці всім привіт, хух тільки но зібрався. Напевно, щось забуду, але основне взяв. Завтра до 12 на роботі, а потім дорога та рідні місця в яких ще років 18 тому починав. Друзі, собаки, риболовля, вогнище та байки нас чекають... Ми до цього готувалися цілий рік. Весь скарб вже стоїть в коридорі провіант в холодильнику, чотирилапий помічник вже чекає у Батьків в селі.
Як завжди в цю ніч не спиться.
Бажаю всім гарно провести час, Ні пуху, ні пера вам дорогі друзі.
Бережи Вас Бог. Повертайтеся всі додому.
З наступаючим святом вас.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Хлопці всім привіт, хух тільки но зібрався. Напевно, щось забуду, але основне взяв. Завтра до 12 на роботі, а потім дорога та рідні місця в яких ще років 18 тому починав. Друзі, собаки, риболовля, вогнище та байки нас чекають... Ми до цього готувалися цілий рік. Весь скарб вже стоїть в коридорі провіант в холодильнику, чотирилапий помічник вже чекає у Батьків в селі.
Як завжди в цю ніч не спиться.
Бажаю всім гарно провести час, Ні пуху, ні пера вам дорогі друзі.
Бережи Вас Бог. Повертайтеся всі додому.
З наступаючим святом вас.
дай Боже!
 
за мою пам'ять це третій формат. тоді теж дико було трохи, але вбулись. Адмін врахував наші репліки, і зробив розділи, які найбільше відвідують, з видимими розділами
Мені не просто дико...
Зараз на форум з Вайфай заходжу. Місяців 4 назад на мобільному інеті з його швидкістю взагалі і не мучився б. І не питався б розібратись.
Чесно як тількі прийшов на форум відразу розібрався що до чого. Зараз сиджу і туплю, що?де?як?
 

tyrist 1945

Тигр
Я в принципі розібрався з всіма оновленнями, але стара версія для мене була зрозуміліша.
 

kef

Зброяр
Це напевно так буває перед скончиною форуму. Якась версія тупікова. Напевно пора "смативать удочки".
 
Статус
Закрита.
Зверху