Перекурчик

Статус
Закрита.

Степанович 2

Снайпер
По Гостомелю знову не ясно.


Інформація про захоплення російським десантом стратегічно важливого аеродрому в Гостомелі наразі не підтверджується. Про це Радіо Свобода повідомив 24 лютого радник голови Офісу президента Михайло Подоляк.
«Там уже більш як вісім годин тривають бої», – сказав чиновник.
Ще один радник Офісу президента України Олексій Арестович, який раніше повідомив про знищення російського десанту, згодом уточнив своє повідомлення у фейсбуці: «По Гостомелю. Уточнюю. Все ще триває бій. Працює наша артилерія та танки. Попередній піст я видалив, щоб уникнути непорозумінь. Нагадую, що я та Офіс не повідомляємо помилкової інформації навіть на користь «...інформаційної боротьби». Повідомляємо лише те, що відповідає дійсності. На жаль, неточності неминучі, і з Гостомелем була перша. Головне вчасно виправити»
 

Гобой

Снайпер
От меня Охтырка 30 км, Так там охотники пилюлей нормально отгрузили оркам . Туда шло 54 ед. тех. часиков 10:00 а ближе к обеду уже начали таскать подбитую технику обратно за поребрик.
 

VS1975

Снайпер
От меня Охтырка 30 км, Так там охотники пилюлей нормально отгрузили оркам . Туда шло 54 ед. тех. часиков 10:00 а ближе к обеду уже начали таскать подбитую технику обратно за поребрик.
Навіть і бросили своїх 200 - х у підбитій техніці в Охтирці.
 

Виталя

Снайпер
Генический район ...........полным ходом орудуют кацапы. Зашли в обед... полный город.
 

old hunter

Снайпер
В Харькове ночь прошла спокойно.
Идет снег.
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
брати в кого як? Житомир тримаємось, пару крилатих і авіаудар відбили. Всім здоров`я !!!
 

Охотник77

Снайпер
Чернігівщина сьогодні було тривожно але все наче під контролем принаймі в нашому районі
 
Останнє редагування:
Статус
Закрита.
Зверху