Перекурчик

Статус
Закрита.

Степанович 2

Снайпер
Ємко сказано і красиво:

Roman Dolnyi
19 год ·
Шостий день війни.
Навіть у самої тупої істоти, яка існує лиш завдяки своїм інстинктам, рано чи пізно появиться цікавість накшталт того, чому вона стала ИЗГОЕМ ОБЩЕСТВА. Повірте, це тільки зараз вони прикриваються та оперують тим, чим їх годували 30 років. Але коли та істота захоче жерти, а з того що є буде тільки власне гівно, тоді маленький відсоток, навіть не сірої речовини, а прозорої як шмаркля, поставить питання ЧТО ЭТО? Не важливо чи та істота буде спроможною зрозуміти, що саме призвело до цього, не має значення,
що та істота буде говорити, так само як і не має значення, що вона говорить зараз. Не витрачайте свої нерви і час, на те щоб їм показати правду, тому що істота, яка 30 років жила в "сочінєніях", психічно не спроможна прийняти зараз правду. Цей діагноз на сьогодні не виліковиний, і не наше діло шукати від цього ліки...Істота яка обрала рабство, такою і залишиться, це її суть, це її ментальність.
УКРАЇНА ПОНАД УСЕ!!!
СЛАВА ЗСУ!!!
СЛАВА УКРАЇНІ!!!
ГЕРОЯМ СЛАВА!!!
 

Гобой

Снайпер
signal-2022-03-21-15-07-03-948.jpg


Донька креативно оформила моє фото.
З цієї серії.
IMG_20220321_134926.jpg

Всіх вітаю!
Я з вами, шановні!
Але все ще трохи зайнятий!
 

Охотник77

Снайпер
Ок повторюсь! Люди не ведіться і некупляйте по безпідставно накрученим цінам рушниці та набої. Ці рушниці зараз вам нічим недопоможуть а в окупації можуть виникнути навіть проблеми ( викідали і рушниці і сейфи а в кого находили зброю, людей забірали принаймі в нашому районі) буде перемога дійде черга до полювань тоді і закупимось потрібною зброєю і патронами а не хапать що підвернулось) без оціх накруток!
 
Останнє редагування:

huntumy

Зброяр
Ок повторюсь! Люди не ведіться і некупляйте по безпідставно накрученим цінам рушниці та набої. Ці рушниці зараз вам нічим недопоможуть а в окупації можуть виникнути навіть проблеми ( викідали і рушниці і сейфи а в кого находили зброю, людей забірали принаймі в нашому районі) буде перемога дійде черга до полювань тоді і закупимось потрібною зброєю і патронами а не хапать що підвернулось) без оціх накруток!
Кому війна а кому мати рідна. Гроші людей змінюють. Два тижні тому хлопці брали тепловізори на блокпости. Одна місцева чума продавала теплік на 400у.о . дорожче чим він коштує. Домовились зустрітись. Забрали теплік, набили морду і дали ті 400 у.о.
Так знаєш що він відповів? Всі хочуть заробити! От і заробило по морді.
Таких повно зараз.
Тут один Ігор з Вінниці набої продавав в двічі дорожче за собівартості. Його тут кишнули воно побігло торгувати по різним місцям.
 

Степанович 2

Снайпер
Критична ситуація самий кращий маркер визначення особистості, вона все оголює і показує "хто є хто".
 

kef

Зброяр
Є серед нас форумчани які безкоштовно або за символічну ціну передали на потреби місцевої тер.оборони свої рушниці. І є такі випадки відмови від отримання зброї. Не всі готові до боротьби. Є і випадки коли продається мисливська зброя з метою придбання зособів індивідуального захисту у вигляді 'броні' 4 - 5 класу захисту.шоломи і.т.д.для власного користування чи передачи тим кому це вкрай необхідно. А про торгівлю на /крові/ дамо оцінку після перемоги кожному.!
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
На нашу землю пришла беда,война которая уносит жизни лучших.
Рушатся наши города, гибнут мирные жители,старики и дети.
Эта война показала что мы большой ,единый и сильный ,в том числе и духом НАРОД.Люди как один встали на защиту Украины, без оглядки,без сомнения и без страха.Люди делают все что от них зависит для нашей победы.И если в этой ситуации есть выродки которые хотят заработать на этой войне,то их единицы и говорить о них МНОГО ЧЕСТИ.
Говорить и рассказывать нужно о тех кто этого действительно заслуживает,а их сейчас очень много.
Слава Украине!
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Є серед нас форумчани які безкоштовно або за символічну ціну передали на потреби місцевої тер.оборони свої рушниці. І є такі випадки відмови від отримання зброї. Не всі готові до боротьби. Є і випадки коли продається мисливська зброя з метою придбання зособів індивідуального захисту у вигляді 'броні' 4 - 5 класу захисту.шоломи і.т.д.для власного користування чи передачи тим кому це вкрай необхідно. А про торгівлю на /крові/ дамо оцінку після перемоги кожному.!
Согласен с тобой Степан на все сто...
 
Колись давно одна дівчина єврейської національності розповіла мені анекдот про жидів. Анекдот був смішним, але я себе відчув незручно і спитав у неї, як вона може розказувати такі анекдоти. На це питання вона відповіла: "Я ЄВРЕЙКА, а анекдот тобі розповіла про жидів". Ось тоді я зрозумів різницю. Так і у нас: є УКРАЇНЦІ, а є хохли. Слава Богу, що хохлів не так багато. А от РОСІЯН дуже мало, там більшість то кацапи. А по питанню придбання зброї моя думка така: "Хлопці не спішіть купувати (якщо не пече), після війни буде тої зброї...."
 
Статус
Закрита.
Зверху