Перереєстрація зброї

Статус
Закрита.

WadimHunter97

Новачок
Доброго дня, підкажіть будь ласка, якщо до кінця терміну дії дозволу на зброю іще 7 місяців, то чи можливо перереєструвати її зараз, так як потім буду за кордоном і вчасно не вийде це зробити?
 

Віталій_ua

Мисливець
Доброго дня, підкажіть будь ласка, якщо до кінця терміну дії дозволу на зброю іще 7 місяців, то чи можливо перереєструвати її зараз, так як потім буду за кордоном і вчасно не вийде це зробити?
Я думаю можливо хоча краще було б запитати у вашій дозвільній.
 

Віталій_ua

Мисливець
Я в 2019 році пройшов і питань не було.дозвіл був дійсний до 20 листопада мені було не комфортно посеред сезону проходити я все зробив в травні пояснивши все дозвільнику і ніяких питань.лиш би не пізніше
 
Может немного не в тему, но.... вчера читал новый закон по обороте оружия который слуги подготовили - но вчера на повестку он так и не попал а зря ой зря :(((((. Так там написано что не раньше чем за 180 дней можно подавать заяву на перерегистрацию....
 

иж 18

Слідопит
Продлят конечно, но потеряете полгода.
Т.е. дата следующего продления будет через 3 года от даты продления.
Может быть и так, у меня получилось по другому (пришёл раньше продлевать но не на 7 месяцев конечно), поменял всю корочку на новую, и стоит дата выдачи разрешения, и до которого годно разрешение, и годно оно плюс 3 года к прошлому, а выдано раньше и стоит дата когда. Наверное много от разрешителя зависит, тут у каждого свои нюансы будут.
 

old hunter

Снайпер
Может быть и так, у меня получилось по другому (пришёл раньше продлевать но не на 7 месяцев конечно), поменял всю корочку на новую, и стоит дата выдачи разрешения, и до которого годно разрешение, и годно оно плюс 3 года к прошлому, а выдано раньше и стоит дата когда. Наверное много от разрешителя зависит, тут у каждого свои нюансы будут.
Разрешительная система на местах - это сумасшедший калейдоскоп. Каждый проворачивает на свою часть оборота и смотрит, что получилось .
 

Androsh

Слідопит
Доброго дня, підкажіть будь ласка, якщо до кінця терміну дії дозволу на зброю іще 7 місяців, то чи можливо перереєструвати її зараз, так як потім буду за кордоном і вчасно не вийде це зробити?
Підійшов термін продовжувати нарізне в обласній, питав у районного дозвільника чи можна заразом продовжити гладке (а гладке, ще через рік продовжувати), щоб потім робити продовження одночасно і не збирати довідки окремо для району і області. Сказав - без проблем. Але спитайте у свого, кругом різна ситуація.
 

zet ua

Мисливець
Можливо хтось підкаже з власного досвіду .Процеси перереєстрації останнім часом затягуються по термінам, в цих випадках дозвільна видає якийсь тимчасовий документ який надає право наприклад на полювання чи переміщення зброї? Дякую
 

иж 18

Слідопит
Можливо хтось підкаже з власного досвіду .Процеси перереєстрації останнім часом затягуються по термінам, в цих випадках дозвільна видає якийсь тимчасовий документ який надає право наприклад на полювання чи переміщення зброї? Дякую
На сколько мне известно для транспортировки оружия есть два документа, зеленка и разрешение на оружие. А причины затягивания перерегистрации знаете?
 

иж 18

Слідопит
Могу ещё добавить, что когда я пришёл оформлять первое ружьё с зелёнкой, он зелёнку забрал а меня без бумажек отпустил с ружьём. Другие рассказывали , что разрешитель (другой, не мой)отправлял домой, оставить ружьё, а потом к нему с зелёнкой.
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
 
Статус
Закрита.
Зверху