Пересил зброї " спецпочтою"

CheshireCat

Мисливець
Тобто Ви приїхали в Одесу купили зброю, оформили там ії відповідну чиному законодавству, але не забрали ії власноруч а отримали по пошті я Вас правильно зрозумів?
Навіщо тоді спецзв'язок, якщо є можливість поїхати і все самому зробити і забрати зброю із собою? :)

Ні, я нікуди не їздив.
Я відправив дозвіл на придбання продавцю, на місці все оформили, я отримав зброю спецзв'язком і відправив гроші продавцю, все.
 

Ангел

ветеран форуму
надійна команда
Навіщо тоді спецзв'язок, якщо є можливість поїхати і все самому зробити і забрати зброю із собою? :)

Ні, я нікуди не їздив.
Я відправив дозвіл на придбання продавцю, на місці все оформили, я отримав зброю спецзв'язком і відправив гроші продавцю.
У прадавця є книга (суворої звітності) обліку зброї, при купівлі зброї Вас туди реєструють і відповідно Ви ставите свій підпис в ней як вже новий власник зброї. Ці книги контролює МВС України і вони є типові для всіх магазинів. З моменту оформлення зброї тільки Ви особисто несете відповідальність за неї, і під час пересилу відповідаєте вже Ви чому і кому Ви довірили свою власну зброю!
Вітаю Вас, щойно Ви офіційно визнали себе порушником Закону ))
 

Ангел

ветеран форуму
надійна команда
Тільки з РУК в РУКИ, так можна назвати правила придбання зброї в Україні !
Є можливість порушення Закону, звісно є, але з того часу як в твій дозвіл на придбання вписали зброю тільки ти і ніхто інший несе відповідальність за неї !
Вибирати Вам шановні колеги, всім удачі!)
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Я у свій час пересилав 3-4 одиниці покупцеві, попередньо "розкидавши" на 2-3-4 посилки. Те, що було у зборі зброєю, юридично перетворювалося на запасні частини (правда, подекуди основні). Так і покупцеві зручніше: оплачує частинами. Та даний алгоритм, треба визнати, працює лише з адекватними контрагентами. А вони є зникаючим біологічним видом...
 
Останнє редагування:

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

woodcarver

Мисливець
Единицы остались....
Можливо мені просто щастило, але покупок і продажів через пересил у мене сотні, без перебільшення.
Жодного разу не було проблем, суми грошей також деколи були великі.
Правда, покупки були на профільних сайтах, дивився продажі, відгуки,рейтинг і т.п.
Я людям довіряю, через пару шахраїв не можна зневірюватись в людях.
Як переслати речі "поза законом" я знаю, тут проблем немає, все на свій ризик, але не хочеться підставляти інших та і не всі на таке згідні.
Така процедура в рамках закону булаб дуже доречною.
 

woodcarver

Мисливець
Наказ МВС України від 21.08.98 р. ( зі змінами та доповненнями)
Ліва колонка як було в наказі, середня змінено, ліва колонка,обґрунтування.
 

Вкладення

woodcarver

Мисливець
Я так розумію,що власну зброю в майстерню чи маг. переслати можна.
Як з дозволом і зміною власника х.з.
Порох, боєприпаси, спецпочтою можна.
Можливо я щось не зрозумів,хто мудріший поправте.
 

Ангел

ветеран форуму
надійна команда
Я так розумію,що власну зброю в майстерню чи маг. переслати можна.
Як з дозволом і зміною власника х.з.
Порох, боєприпаси, спецпочтою можна.
Можливо я щось не зрозумів,хто мудріший поправте.
Як що згідно чинного законодавства, то тільки доставка власноруч, якщо ремонт довгостроковий або комісійний продаж то повинно у Вас бути направлення з дозвільної служби МВС, згідно якого Ваша зброя буде зберігатися в магазині чи майстерні з відповідною фіксацією в їхній книзі зберігання зброї.
Продаж боєприпасів, пороху, капсулів, тільки в руки власнику при наявності дозвілу на зброю, знов з відповідною реєстрацією в магазині в книзі обліку боєприпасів, коли кому продано і номер дозволу ким і коли виданий.
Ще зазначу що готові боєприпаси Ви можете придбати у магазині тільки того калібру зброя якого вказана у Вашому дозвілу.
ЗАКОННО НІЯКОЇ СПЕЦІАЛЬНОЇ ПОШТИ ПО ПЕРЕСИЛУ ЗБРОЇ, БОЄПРИПАСІВ ТА ЇХ КОМПЛЕКТУЮЧИХ В УКРАЇНІ НЕ ІСНУЄ !
Все інше від лукавого)
Якщо є сумнів то зателефонуйте до магазинів Ібіс, Зброя або Сафарі та запропонуйте вислати Вам зброю по дозвілу або порох чи боєприпаси))
 
Останнє редагування:
  • Like
Reactions: DVV

1.11

Слідопит
Люди добрі, не пишить будь ласка дурню, ніякої спец пошти в Україні НЕ ІСНУЄ!!!
Пересил зброї через пошти та різних комерційних перевезників України ЗАБОРОНЕНО !
Оформлення зброї в органах дозвільної системи поліції України без присутності власника ЗАБОРОНЕНО!
Магазини доставляють (не путати з пересилом) свою зброю з одного магазина в інший маючи ліцензію МВС на комерційну діяльність пов'язану з обігу зброї.
Все інше як то "куму переслали", "брат відіслав дозвіл а йому переслали зброю",
є НЕЗАКОННИМ і цілком лежить на совісті та порядності тих хто це робить!
"Суслика бачиш, Ні, а він там є".
Держспецзв'язок існує і працює.
Умови пересилання:
1. Від Юридичної особи (магазин) - на Юридичну особу (магазин).
2. Від Юридичної особи (магазин) - на Фізичну особу (Покупця).
 

1.11

Слідопит
З моменту оформлення зброї тільки Ви особисто несете відповідальність за неї, і під час пересилу відповідаєте вже Ви чому і кому Ви довірили свою власну зброю! Вітаю Вас, щойно Ви офіційно визнали себе порушником Закону ))
Якщо не в темі і наслухалися, то пояснюю:
1. Запис про продаж зброї в книзі продажу не є оформленням зброї на фізичну особу, а є етапом контролю за обігом зброї. Зброя на цьому етапі ніде не "зареєстрована", тому, що "Дозвіл на придбання" на руках у Покупця. Покупець, на цьому етапі, не несе ніякої відповідальності. На цьому етапі, можна зброю викинути і відповідальність перекладуть на магазин. В цьому питанні, юридичний пробіл.
2. Оформлення зброї з надбанням відповідальності настає тільки після реєстрації зброї за місце проживання і отримання відповідного підтверджуючого документа.

В Європі і США магазин, там все правильно - магазин, під час продажу, реєструє зброю в реєстрі поліції і за таких умов, Покупець несе відповідальність одразу.
 

Ангел

ветеран форуму
надійна команда
Якщо не в темі і наслухалися, то пояснюю:
1. Запис про продаж зброї в книзі продажу не є оформленням зброї на фізичну особу, а є етапом контролю за обігом зброї. Зброя на цьому етапі ніде не "зареєстрована", тому, що "Дозвіл на придбання" на руках у Покупця. Покупець, на цьому етапі, не несе ніякої відповідальності. На цьому етапі, можна зброю викинути і відповідальність перекладуть на магазин. В цьому питанні, юридичний пробіл.
2. Оформлення зброї з надбанням відповідальності настає тільки після реєстрації зброї за місце проживання і отримання відповідного підтверджуючого документа.

В Європі і США магазин, там все правильно - магазин, під час продажу, реєструє зброю в реєстрі поліції і за таких умов, Покупець несе відповідальність одразу.
"Броня міцна і танки наші швидкі" - можете пересилати, викидати от тільки не давайте безглуздих поради іншим бо потім з'являються на цьому форумі відповідні теми з проханням поради що робити).
Усім добра, з повагою!
 

КIA

Мисливець
Два месяца назад покупал оружие. Никаких пересылок нет! Только с магазина в магазин! Была проблема ехать за 700 км. Да слышал сказки о пересылке спец услугами. Верно сказали выше, позвоните в оружейный магазин и вам ответят на все вопросы.
 

Panters

Снайпер
Якщо не в темі і наслухалися, то пояснюю:
1. Запис про продаж зброї в книзі продажу не є оформленням зброї на фізичну особу, а є етапом контролю за обігом зброї. Зброя на цьому етапі ніде не "зареєстрована", тому, що "Дозвіл на придбання" на руках у Покупця. Покупець, на цьому етапі, не несе ніякої відповідальності. На цьому етапі, можна зброю викинути і відповідальність перекладуть на магазин. В цьому питанні, юридичний пробіл.
2. Оформлення зброї з надбанням відповідальності настає тільки після реєстрації зброї за місце проживання і отримання відповідного підтверджуючого документа.

В Європі і США магазин, там все правильно - магазин, під час продажу, реєструє зброю в реєстрі поліції і за таких умов, Покупець несе відповідальність одразу.
Як покупець на цьому етапі може її викинути і т.д.?, він ще
не може являтися власником, хто ж йому дасть цю зброю щоб
він робив з нею все що заманеться?, спочатку зброю вписують
в дозвіл на придбання, а потім в журнал реєстрації продажу, де
новоспечений власник ставить свій підпис.
Взагалі пересил зброї це м`яко кажучи нерозумно, зброю потрібно
уважно роздивитись, при можливості відстріл, це ж не кіло помідор
за 2коп. купити і якщо щось не так викинути, як можна купляти зброю
по фото та словах, це серйозна справа а не дитсадок молодша група,
тим більше
Я у свій час пересилав 3-4 одиниці покупцеві, попередньо "розкидавши" на 2-3-4 посилки. Те, що було у зборі зброєю, юридично перетворювалося на запасні частини (правда, подекуди основні). Так і покупцеві зручніше: оплачує частинами. Та даний алгоритм, треба визнати, працює лише з адекватними контрагентами. А вони є зникаючим біологічним видом...
Единицы остались....
 

woodcarver

Мисливець
Огляд зброї потрібен, звичайно. Але зараз є чим сфотографувати, зняти відео і т.п.
Для прикладу. У мене є знайомий в тих краях який може оглянути, відстріл не дуже потрібен, з сотні проданих рушниць відстріл роблять десять, може менше і нічого якось полюють.
 
Зверху