Пиж-дисперсант, є питання.

zet ua

Мисливець
Доброго дня! Чи можна закривати пиж-дисперсант картонною прокладкою з завальцюванням ручною закруткою , попередньо довевши висоту гільзи трімером? Заздалегідь дякую за відповіді
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Доброго дня! Чи можна закривати пиж-дисперсант картонною прокладкою з завальцюванням ручною закруткою , попередньо довевши висоту гільзи трімером? Заздалегідь дякую за відповіді
Можно..
 

Arsenfresh

Мисливець
Можна, я особисто колись так робив коли ще не вмів правильно стріляти, думав дисперсант щось змінить, мазав і мазав. Потім коли купив ІЖ12 поїхав на стенд, а там люди пояснили чому я мазепинко. Зараз стріляю просто на розумну дистанцію і патрони всі без контейнерні і попадаю! Моє бачення цих пижів лише з дробом 7-10 і на маленьку пташку, щоб не розбивали тушку! На качку не користую!
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Доброго дня! Чи можна закривати пиж-дисперсант картонною прокладкою з завальцюванням ручною закруткою , попередньо довевши висоту гільзи трімером? Заздалегідь дякую за відповіді
А почему не звездой?
 

иж 18

Слідопит
Доброго дня! Чи можна закривати пиж-дисперсант картонною прокладкою з завальцюванням ручною закруткою , попередньо довевши висоту гільзи трімером? Заздалегідь дякую за відповіді
А почему не звездой закрыть? как по мне проще.
 

иж 18

Слідопит
Не має нормальної матриці , а пластикова надрукована на 3Д принтері косо-криво закриває
стреляные гильзы которые были закрыты звездой, и теми матрицами с принтера можно хорошо закрыть.
 

иж 18

Слідопит
Но если будете обрезать гильзы триммером, берите хоть б.у гильзы
 

zet ua

Мисливець
стреляные гильзы которые были закрыты звездой, и теми матрицами с принтера можно хорошо закрыть.
Та вони теж різні у мене 16 кал. закриває нормально а 12 кал інший виробник і вже не те . Це просто в металі потрібно купити тай все ,але навсе як завжди не вистачає фінансів
 

иж 18

Слідопит
Та вони теж різні у мене 16 кал. закриває нормально а 12 кал інший виробник і вже не те . Це просто в металі потрібно купити тай все ,але навсе як завжди не вистачає фінансів
Понятно. Но если в будущем захотите матрицы из металла под упс, у нас на форуме есть хороший мастер, сам приобрёл такие и довольный.
 
Зверху