Пиж-контейнер універсальний, кулі 12,16, 20 калібр

Статус
Закрита.

Patso

Снайпер
Чирок на дрібних номерах працює краще ніж рись.
Рівномірніше, хоть кучність, може і трохи менша. Я для себе визначився так: до 5ки - чирок, крупніше, рись. На рисі теж можна підібрати спорядження, щоб давало хорошу кучність і рівномірність на дрібних номерах на великій дистанцвї. Але не бачу доцільності намагатись запускати 7ку на 50м. Навіть при хорошій кучності, енергія дробин на такій відстані недостатня.
 

Patso

Снайпер
Сьогодні потестив трохи блондо. Суть відстріла була ось в чому: Зараз найкращі результати Блондо показувала при такому спорядженні:
капсуль 686, Д20 - 1,55г, обтюратор рівне, 10мм корка, куля в контейнері, закрутка. там швидкість 400-410 м/с.
Я хотів розігнати кулю пошвидше.
Спорядив все аналогічно, тільки порох 206V - 1,5г
Два варіанти - 686 і 688 капсуль.
Результат вийшов доволі дивний...
Швидкість:
686капс - 368, 364, 371 м/с
688 капс - 383, 385, 405 м/с
Порох розрахований на 28г дробу під зірку. Тут вага кулі з контейнером 26г, закрутка, корковий пиж - теж досить мякий. можливо тому не розігнало...
 

Patso

Снайпер
Посидів я наніч, побавився з бал. калькулятором.
Вбив дані своїх сталевих куль. Ось що вийшло. Зразу кажу, дані досить приблизні, бо точно балістичний коефіцієнт розрахувати не вмію, скористався таким калькулятором: http://www.ada.ru/guns/ballistic/bc/formfactor.htm
Але тим не менше порівняльні дані отримав, і досить цікаві.
Нам здається, що важча куля завжди краще - бо вона несе більше енергії. Порівняємо Блондо і Удар 28
Удар важчий на 5г, початкова швидкість вища, а на 50м від блондо майже не відрізняється енергією, на 150м - взагалі програє їй!
Отаке...
бал таблиця.png
 

Patso

Снайпер
Придбав я собі моссберг 500. З двома стволами- гладкий і сюпра. Оформив тільки минулого тижня, так що постріляти не було коли, взяв одразу на відкриття. І після полювання вдалось кілька разів стрельнути з сюпри. Стріляв з коліна, мабуть можна і кучніше. Але все ж... куля блондо з сюпри. Дистанція 60 кроків. 2 постріли.
20200809_130002.jpg
 

Patso

Снайпер
Придбав я собі моссберг 500. З двома стволами- гладкий і сюпра. Оформив тільки минулого тижня, так що постріляти не було коли, взяв одразу на відкриття. І після полювання вдалось кілька разів стрельнути з сюпри. Стріляв з коліна, мабуть можна і кучніше. Але все ж... куля блондо з сюпри. Дистанція 60 кроків. 2 постріли. Переглянути вкладення 588563
Ось контейнер зі слідами нарізів!
20200817_121341.jpg
 
Статус
Закрита.
Зверху