Пиж-контейнер?

ONe

Мисливець
Доброго дня Шановні однодумці,
Є в наявності купка нижче вказаних пиж-контейнерів в 16к з минулого. Пробував на качку споряджати, підкладав прокладки картонні, бо в порожнини дріб западає, але все одно, щось не те з купчастістю..., на ДВП краще набагато. Підкажіть, будь ласка, що то за пижі такі?
Щиро вдячний.
20210128_113206.jpg
20210128_113244.jpg
20210128_113317.jpg
 
Доброго дня. Я такі використовував під кулю - тільки 12 калібру. На низ клав прокладку порохову 20 калібру.
 
  • Like
Reactions: ONe

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
Ага ! Ось і я поковирявся в своїх (Верблюжачіх горбах) та знайшов ці П/К. Думаю так - було б лайно, викинув би або в піч поклав. Якщо лишив - щось мені в них сподобалось. Дивно але капрон дуже м'який. Можливо навіть виробника ідентифікувати по печаткі.
20210128_173151.jpg
 

HOWA

Слідопит
Такими контейнерами споряджались колись в СССР патрони для тренувань на круглому стенді, дріб номер 9 , вага 32г. Маркувались ці патрони СКИТ. Для тренувань на траншейному стенді використовувався дріб номер 7 , вага 32г. Маркувались ці патрони ТРАП. Ніяких прокладок 20 калібру під дріб не ставилось. Працювали гарно на полюванні, що СКИТ що ТРАП. Та й тарілки нормально розбивались.
 

HOWA

Слідопит
Я не переспоряджав, допоки в мене було їх до холери... (стріляв колись СКИТ), використовував в серпні вересні дріб 9, СКИТ , пізніше жовтні листопаді дріб 7, ТРАП . Але заради цікавості розрядив по пару штук СКИТ та ТРАП щоб подивитись що там всередині. Шо там було див. мій пост вище. Ще десь є пачка СКИТ 25шт., для коллекції, кому?:)
 

ONe

Мисливець
Велике дякую за консультації,
Буду експерементувати.
 

ТАР

Снайпер
Такими контейнерами споряджались колись в СССР патрони для тренувань на круглому стенді, дріб номер 9 , вага 32г. Маркувались ці патрони СКИТ. Для тренувань на траншейному стенді використовувався дріб номер 7 , вага 32г. Маркувались ці патрони ТРАП. Ніяких прокладок 20 калібру під дріб не ставилось. Працювали гарно на полюванні, що СКИТ що ТРАП. Та й тарілки нормально розбивались.
Вот такие патроны были?
https://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Старые-патроны-Ностальгия.36056/page-48
https://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Старые-патроны-Ностальгия.36056/page-65#post-1091878
 
  • Like
Reactions: ONe

Виталя

Снайпер
Були колись в наявності 16к. Лайно рідке.
Так тут люди говорят что они были в патронах которыми тренировались спортсмены. А в СССР было много хороших стрелков. Так всё же может они не такие уж и плохие?
 

huntumy

Зброяр
Так тут люди говорят что они были в патронах которыми тренировались спортсмены. А в СССР было много хороших стрелков. Так всё же может они не такие уж и плохие?
Посмотрите на конструкцию той части ПК где должен быть амортизатор. Куда девается дробь при выстреле?
 

Виталя

Снайпер
Посмотрите на конструкцию той части ПК где должен быть амортизатор. Куда девается дробь при выстреле?
Я как бы не силён в этой сфере. Просто если стреляли спортсмены,сильным лайном быть не должно.
А дробь при выстреле,летит в тарелку!:cool:
 

HOWA

Слідопит
Вот такие они были : IMG_2314.jpg IMG_2315.jpg IMG_2318.jpg IMG_2313.jpg ТРАПа уже не осталось, только упаковка СКИТ. И да, я ошибся - дроби не 32г там, а 28г ( хотя на несколько лет ранее, эдак 1983-84г было 32г) . И прокладка есть у этих. Открыл один посмотрел. Старею однако... Простите.
 
Останнє редагування:
Зверху