Питання по ЗАКОНОДАВСТВУ

7rg8L

Мисливець
Все як завжди, окрім медичної коміссії ( береться довідка про проходження в/с) та довідки про відсутність судимості.
 

HOWA

Слідопит
Все як завжди, окрім медичної коміссії ( береться довідка про проходження в/с) та довідки про відсутність судимості.
Ніякої довідки про відсутність/наявність судимості непотрібно. Це робота працівників дозв. системи! Спецперевірка по базі.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Це робота працівників дозв. системи!
так, але є прикол - дозвільник за вас не може замовити цю довідку, бо там авторизація через Дію чи Приват24, а це Ваші обобисті дані.
а людині, яка вже має зброю така довідка непотрібна. якщо дозвіл на носіння та зберігання дійсний - то сплата 83 чи 86 грн та заява на отримання дозволу на придбання. але кожна область робить по-своєму, тому краще зателефонувати дозвільнику, або щоб хтось з товаришів підійшов та спитав, чи порадився. думаю питання вирішиться швидко.
 

HOWA

Слідопит
"Армор", не Дія чи Приват. Далі, на жаль, ще є випадки коли діє апетит інспектора.
 

VS1975

Снайпер
Зараз саме роблю " зеленку ". Так от : маю зброю вже 26 років, дозвіл на зберігання та носіння дійсний до серпня наступного року. Звернувся у дозвільну і затребували рапорт дільничого та довідку про відсутність судимості.
 

КУБА

Мисливець
Друзі в мене питання про дозвіл на купівлю Спортивного пістолету 9мм
Умови видачі дозволу?
Зберігання?
Носіння?
Знаю одне що потрібно бути членом стрілецького клубу .
Зараз закон змінився не можу зрозуміти правила зберігання , колись можна було зберігати тільки в спортивних клубах.Дякую!
 

VS1975

Снайпер
Друзі в мене питання про дозвіл на купівлю Спортивного пістолету 9мм
Умови видачі дозволу?
Зберігання?
Носіння?
Знаю одне що потрібно бути членом стрілецького клубу .
Зараз закон змінився не можу зрозуміти правила зберігання , колись можна було зберігати тільки в спортивних клубах.Дякую!
Дізнайтесь у дозвільній. Тільки скажу, що змін у кращу сторону не буде. Зберігання буде тільки у спортивному клубі і ніякого носіння за його межами.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Дізнайтесь у дозвільній. Тільки скажу, що змін у кращу сторону не буде. Зберігання буде тільки у спортивному клубі і ніякого носіння за його межами.
Ок. А якщо змагання НЕ на території клубу, а в іншому місці, місті і тд? Якось ДОнести, ДОвезти зброю, пістолет треба? Необхідно мати бумажку/документ/дозвіл? Ок. А якщо є можливість мати такий документ, то є той, хто пише цей документ і тд. Таке може бути?
 

VS1975

Снайпер
Ок. А якщо змагання НЕ на території клубу, а в іншому місці, місті і тд? Якось ДОнести, ДОвезти зброю, пістолет треба? Необхідно мати бумажку/документ/дозвіл? Ок. А якщо є можливість мати такий документ, то є той, хто пише цей документ і тд. Таке може бути?
Все може бути. Тільки мєнти нічого Вам не напишуть. Ніякої бумажки. Їм не потрібен озброєний громадянин. Відповідь одна : хочеш постріляти - на фронт. Банально тупо, але надійно. Більшого від них чекати не доводиться
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Таке питання. В 622 наказі наче чітко прописано, але хочу уточнити і чи може хто має можливість задати питання безпосередньо дозвільнику.
Такі ввідні дані. Чоловік на фронті. Там купив нарізну мілкашку, все офіційно. Мав можливість, купив, то його справа. Зараз в тих місцях гаряче дуже. Хоче передати сюди вглив України товаришу. У товариша є зброя, є дозволи на гладке і є на нарізне. Як зробити цю процедуру швидко і без лишньої проволоки. Передати зброю на зберігання. В наказі 622 наче треба заяву. Як швидко і правильно поступити? Дякую заздалегідь!
 
Зверху