Питання по ЗАКОНОДАВСТВУ

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Яковлев вам выложил это все немного попроще,но заключительный "мазок" и там и в моем докладе один!!
 
Останнє редагування:

saeco

Мисливець
Чекаю пояснення по цьому питанню в особистій переписці??!Звинувачення в адресу команди форуму серйозне,а значить потребує його розбору згідно Правил форуму!
Це не обвинувачення - це думка. Обвинувачення це прерогатива Прокуратури та МВС. Відповідь в ОЛ.
 
Останнє редагування:

Копатыч

Зброяр
Убедили!!!!
Разве мы только что не ознакомились, что запрещено Законом? Копатыч, это уже пргосто стучание головой о каменную стенку! Думаю, в таком смысле тратить свое время и нервы на убеждение - бессмысленно!..
Не надо нервничать, пан Яковлев, не все такие умные как Вы. С одной стороны, хочется "прояснить" ситуацию до конца, лично для себя, а так же для тех, кто имел такое же "мнение" как и я. Вы думаете, что только мне "лично" доказываете, я Вас уверяю, нет!!!. Форум читает и просматривает очень много людей, как "зарегистрированных" так и "гостей". Вот что бы люди не попадали в "не законные" ситуации, я создал тему.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму

saeco

Мисливець
Не варто сперечатись, обговорюючи недосконале законодавство.
Наприклад:
Ст. 15 Полювання може здійснюватися такими способами:
...
сіток і пасток для відлову тварин живцем;
Це знущання над тваринами. Я би подивився на Єгеря, який би пів дня був би обездвижений сіткою.
Крім того в мясі вже стільки адреналіну, що воно вже не їстівне.
В усьому світі навпаки використовуются конструкції для швидкого умертвіння.
А в нас петлі і підрізи заборонені.

Далі ще смішніше.
У ст. 1 не вказана вся термінологія, а саме, що таке "Мішень" тому , що:
п. 4 ст. 20 Забороняється
...
штучних світлових джерел, приладів та пристроїв для
підсвічування мішеней, у тому числі приладів нічного бачення;
Оскільки не визначено поняття "мішень", то:
Згідно цього забороняється користування прицілами з підсвіткою (Германія), а також коліматорами.
Не забороняється використання Тепловізорів.
Оскільки Тепловізор не є Приладом нічного бачення, оскільки він працює і вдень і вночі.
Різниця між ПНВ і Тепловізором така, як між літаком і автомобілем.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
:pКопатыч, Боже упаси, чтобы я только тебя обвинял в непонимании некоторых норм нашего законодательства! Я его сам иногда не понимаю!..
Но ты кашу заварил - я тебе и объясняю! А раз не в личку, то надеюсь, что и другие прочитают, и им будет интересно!
А надо будет, то более умные и меня подучат, если ошибусь или опишусь!
Жизнь есть жизнь, всякое бывает, но упираться так сильно - оно тебе надо? Может ведь плохо закончиться! Лучше перебдеть, чем сам знаешь что!..
Так что не обижайся! Или не заваривай кашу! :)
А я, кстати, не нервничаю. Я удивляюсь! Иногда...:p
 

Копатыч

Зброяр

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
saeco, щодо сіток. Таке (там написано!) застосовують для відлову живцем, наприклад, для переселення із однієї місцевості (господарства) в інше. Так що це не для їжі, тому й адреналіну спробувати навряд вдасться!.. ;)
Таке застосовують не лише у нас, а й за кордом, навіть у Європі.
До сіток звірів заганяють швидко загоном і відразу намагаються виймати із сіток. Таких звірів, як козуля, наприклад, при цьому ін'єкціюють заспокійливими ліками. Так що приклад, вважаю, недоречний.
Й, до того ж, справа йде про те, що вимагає Закон, а не те, як краще було б. То інша тема.
По-друге. Якщо у БЗ немає визначеного терміну, то вивчаємо відповідні закони, словники тлумачні чи спеціальні.
Стосовно "мішені" - згодний, зазвичай, це трактують як "штучна ціль". Але зрозуміти про що мова у Законі, на мою думку, можливо.
Нормативні документи Німеччини нам цікаві з точки зору досвіду. але у нас своє законодавство.
Щодо тепловізорів, то моя думка така. По-перше, раніше у нас його у мисливців бути практично не могло. А, окрім того, у п. 4 ст. 20 БЗ є таке: "електричного обладнання для добування тварин;
штучних світлових джерел, приладів та пристроїв для підсвічування мішеней, у тому числі приладів нічного бачення".
Я розумію, що наступне - лише моя думка чи припущення, але Тепловізор, по-перше, все одно - електричне обладнання", по-друге, й прилад нічного бачення у сучасному виконанні - не "прилад чи пристрій для підсвічування", та його у БЗ все одно його прирівняли до "у тому числі". Так що й тепловізор давайте прирівняємо до "приладів та пристроїв для підсвічування мішеней".
Хоча знову визнаю слушною думку про те, що у нашому законодавстві (не тільки мисливському) є над чим працювати...
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
А раз не в личку, то надеюсь, что и другие прочитают, и им будет интересно!
На рахунок цього думаю що я з дозволу Копатича трохи зміню назву теми.
А потім прикріплю її в топік так як вона актуальна. Пропозиції на рахунок зміни назви теми можете писати сюди бо нічого мудрого мені в голову не лізе на жаль!

На рахунок вищесказаного я не розумію взагалі нащо ті "моджо" мотори-на качках. Для чого собі ускладнювати життя щось придумувати шукати лази в законі. Як писав Євген, лягава та манок (духовий) ось результат і задоволення від полювання.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Андрію, думаю, що використання таких приладів обумовлено жадібністю, що притаманне деяким людям. Хоча такі витребеньки коштують теж не дешево!
Та ще - хвалькуватістю. Іноді з'їздять на гуся, наб'ють із два десятки на одного "мисливця", та ще "розуму" вистачає викласти такі фото на форумі.
 
Останнє редагування:

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Жадібність це 100% Я спостерігав як "мисливець" приїхавший на лексусі набив 48 лисок і хвастався на березі всім. Питання що він зними робив далі, мене мучить досі не знаю, собакам напевне скормив. Не думаю що людина котра фінансово може їсти ікру буде давитись лисухою. Але це вже інша тема...

Так як тему назвем? І чи вартує її прикріпляти?
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
В моей молодости при мне один мужик набил около 70 лысух, которые еле пер домой. Я спросил, что он с ними будет делать. Он подумал над ответом, но не долго: соседям отдам.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Стосовно "мішені" - згодний, зазвичай, це трактують як "штучна ціль". Але зрозуміти про що мова у Законі, на мою думку, можливо.
Тут дійсно трохи перетримали законодавці терміни БЗ в бочці з"брагою",адже мали на увазі інше і могли це "інше"назвати-"вибрані мішені для відстрілу" і тема була б закрита для двобокості тлумачення!!Взагалі в БЗ більше неправильноуточнених термінів ніж неправильних трактувань.
 
Останнє редагування:

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Я розумію, що наступне - лише моя думка чи припущення, але Тепловізор, по-перше, все одно - електричне обладнання", по-друге, й прилад нічного бачення у сучасному виконанні - не "прилад чи пристрій для підсвічування", та його у БЗ все одно його прирівняли до "у тому числі". Так що й тепловізор давайте прирівняємо до "приладів та пристроїв для підсвічування мішеней".
І буде цілком правильним і правильно!!
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Тут дійсно трохи перетримали законодавці терміни БЗ в бочці з"брагою",адже мали на увазі інше і могли це "інше"назвати-"вибрані мішені для відстрілу" і тема була б закрита для двобокості тлумачення!!Взагалі в БЗ більше неправильноуточнених термінів ніж неправильних трактувань.
Варіантів для версій багато.
До речі, ще раз нагадаю, як "кляті" американці виписують норми у законодавчих актах: написали проект норми, вийшли на стріт, питають декількох перехожих, як вони її розуміють. Якщо всі розуміют однаково, а, головне, так, як законотворці хотіли, то норму передають до свого парламенту. А якщо хоч один не зрозумів чи має своє бачення. то йдуть доопрацьовувати. Тобто - норма одна, читачів три. у всіх одне бачення її тлумачення.
А у нас як - норма одна два розумника читають, а варіантів тлумачення - три, як мінімум!
 

Копатыч

Зброяр
Андрію, думаю, що використання таких приладів обумовлено жадібністю, що притаманне деяким людям. Хоча такі витребеньки коштують теж не дешево!
Та ще - хвалькуватістю. Іноді з'їздять на гуся, наб'ють із два десятки на одного "мисливця", та ще "розуму" вистачає викласти такі фото на форумі.
Жадібність це 100% Я спостерігав як "мисливець" приїхавший на лексусі набив 48 лисок і хвастався на березі всім.
Ну вот, на такой хорошей "ноте" пришли к общему знаменателю, и опять, но почему именно "ЖАДНОСТЬ"? Перестрел в расчет не берем, это естественно в "не Закона", что мешает при охоте, с теми же "моджо", отстрелять "норму" собраться и уйти. Я думаю здесь не виноваты "электро приборы", всему виной наше "безкультурие" и вот это вырожение
А у нас як - норма одна два розумника читають, а варіантів тлумачення - три, як мінімум!
 

Копатыч

Зброяр
лягава та манок (духовий) ось результат і задоволення від полювання.
С "лягавой" не сложилось, а вот манок (духовой) есть, выкладывал на Форуме фото, есть еще чучела, много разных (чирки, кряква, голуби), половина сделана своими руками, половина купленна. Дело в том, что меня больше манит болото, а поле, под настроение.
 

baa

Мисливець
А вот вам и быстрый ответ:
"Вольт (В, V) может быть определён либо как электрическое напряжение на концах проводника, необходимое для выделения в нём теплоты мощностью в один ватт (Вт, W) присиле протекающего через этот проводник постоянного тока в один ампер (A), либо как разность потенциалов между двумя точками электростатического поля, при прохождении которой над зарядом величиной 1 кулон (Кл, C) совершается работа величиной 1 джоуль (Дж, J)[2]. Выраженный через основные единицы системы СИ, один вольт равен м² · кг · с−3 · A−1.

"
И :
"Шкала напряжений:
Думаю,что это вас уже таки убедит!!
Теперь,я так понимаю, У нас на Украине помимо моджо, каруселей, пропеллеров ЗАПРЕЩЕНЫ и колиматорные прицелы, а также любая оптика (с подсветкой шкалы) ведь там тоже батарейки и это ВСЕ используется для добычи дичи переслідування з метою добування і саме добування (відстріл, відлов) мисливських тварин, що перебувають у стані природної волі або утримуються в напіввільних умовах". Так же поиск подранка и убитых трофеев с фонариком ЗАПРЕЩЕН . Там тоже батарейки. Мушки с подсветкой тоже запрещены. Так ДА или НЕТ?
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Ну, во-первых, по БЗ у нас запрещена охота "у темний період доби (пізніше години після заходу сонця і раніше години до його сходу)". Во-вторых, преследование подранка в такой период крайне опасна (в свое время не дал добирать подранка на ночь глядя, а утром прошли по следу, нашли подранка, но по следу было видно, что он ждал нас ночью в некоторых местах, где мы в потемках могли от него получить хороших крендюлей!..
Остальное внимательно читаем в БЗ!
 
Зверху