Питання по МЦ21-12

Igor_pol

Мисливець
Шановне панство у мене таке питання. Маю МЦ21-12, і ось на прикладі є такі так сказати клейма, хто знає що то таке?
 

Вкладення

mulyavchik

Снайпер
Шановне панство у мене таке питання. Маю МЦ21-12, і ось на прикладі є такі так сказати клейма, хто знає що то таке?
ТехнологІчні клейма.Можете бути спокійні,дерево на вашій "скрипці" рідне
 

Igor_pol

Мисливець
) дякую) ну всяк буває) хоча і 72р.в, а вдруг.... )
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Не спадок то спадок) а що воно значить)
Свого роду "держприйомка". Виріб відповідає заявленим технологічним параметрам. І за це той, хто ставив клеймо, ніс персональну відповідальність. Фактично, це персональне клеймо контролера якості.
 

Igor_pol

Мисливець
Свого роду "держприйомка". Виріб відповідає заявленим технологічним параметрам. І за це той, хто ставив клеймо, ніс персональну відповідальність. Фактично, це персональне клеймо контролера якості.
Дякую
 

Igor_pol

Мисливець
Не заморачуюсь) просто цікаво, Я і так від неї у захваті) чудова ляля, усе їсть) нажаль з полюванням торба... (
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Поищите в интернете паспорт МЦ 2112, а то здесь плохо читается.
Или пусть кто из форумчан сбросит фото с паспорта своего ружья.
 

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
Усе у межах розумного, 24-32 наважки їсть)
При які межі ви тут розповідаєте? Якщо ваше МЦ, без проблем перезаряжає 24г. патрон і ви при цьому не міняли нічого в механізмі, то воно далеке, від нормального стану.
 

Igor_pol

Мисливець

Igor_pol

Мисливець
При які межі ви тут розповідаєте? Якщо ваше МЦ, без проблем перезаряжає 24г. патрон і ви при цьому не міняли нічого в механізмі, то воно далеке, від нормального стану.
А що потрібно міняти? Чи ви стверджує те що МЦК "заточена" Тільки під 32гр? У товариша теж муніципалітет, теж без пілингу, з 84р, в механізм не бачив, не пиляв, саме сильне що міняв це кільце тормоза, бо десь воно зникло)
 
Зверху