Питання по МЦ21-12

Igor_pol

Мисливець
При які межі ви тут розповідаєте? Якщо ваше МЦ, без проблем перезаряжає 24г. патрон і ви при цьому не міняли нічого в механізмі, то воно далеке, від нормального стану.
Як каже мій кум - и всякий мнит себя стратегом смотря на бой со стороны....
 

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
Як каже мій кум - и всякий мнит себя стратегом смотря на бой со стороны....
Та то він у вас дурнуватенький :D Хоча скажи ,хто твій друг і я скажу, хто ти сам ( народна мудрість) :D

А що потрібно міняти? Чи ви стверджує те що МЦК "заточена"
Краще читайте теми, можете вмісті з кумом, буде корисно навіть, для вашого МЦ:D:D:D
 

Igor_pol

Мисливець
Та то він у вас дурнуватенький :D Хоча скажи ,хто твій друг і я скажу, хто ти сам ( народна мудрість) :D


Краще читайте теми, можете вмісті з кумом, буде корисно навіть, для вашого МЦ:D:D:D
Читав, і що саме головне стріляв.... А ось ви якби і бувалий, А свою так сказати художню мц майже до храму довели
 

Igor_pol

Мисливець
Та то він у вас дурнуватенький :D Хоча скажи ,хто твій друг і я скажу, хто ти сам ( народна мудрість) :D


Краще читайте теми, можете вмісті з кумом, буде корисно навіть, для вашого МЦ:D:D:D
І перечитав і тут форуми і на інших ресурсах, та з реальними володарями спілкувався, у товариша стаж з мц більше 20 років, і оглянувши мою він був у захваті.... Нічого ні точки, ні пиляти, так що у когось попав страшненький прилад, то не слід казати що все лайно
 

Dusk Hunter

Мисливець
Не повинна мц-ха з нормально налаштованим відкатно-накатним механізмом перезаряджати 24 гр! Якщо вона перезаряджає 24гр.,то на 32гр.,затвор дубасить в коробку.
 

Igor_pol

Мисливець
Не повинна мц-ха з нормально налаштованим відкатно-накатним механізмом перезаряджати 24 гр! Якщо вона перезаряджає 24гр.,то на 32гр.,затвор дубасить в коробку.
Добре, тобто десь повинен бути наклеп, або на затворі, або на коробці, так? Немає.
 

Igor_pol

Мисливець
Згоден, Я ще не встиг через орків настріляти, проте цеж не факт, як каже пан Коваленко, що вона не нормальна.... Може за настріл більше 1-2к щось і вилізе, проте на даний момент вона мені подобається.... І в майбутньому, 24гр для полювання планують не використовувати, хіба на відкритті по тарілкам..
 

вовцюгака

Мисливець
Якщо перезаряджає 24гр,можливо пружина підсіла.Не є добре.
 
Зверху